Gadżety - dyskusja

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 19 paź, 2003

Moi drodzy powoli zbliza sie zima zaczyna pizdzic wiec moze zrobimy se czapki stomil olsztyn ??Pytanie do wytrycha moze ta babka byla by w stanie wyszyc herb na czapce noi moze jakis napis?

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 20 paź, 2003

No no,czapki to bardzo dobry pomysł. :D Jak juz czapki i szaliki to może jakaś kurtka??Ale to już chyba za droga sprawa jest z kurtką. :(

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » pn 20 paź, 2003

Moim zdanie mzalozmy firme produkujaca gadzety zwiazane z OKS :)
i wypuscimy cala serie jak w angila, nawet pizamki i posciel w barwahc OKS :)
co wy na to :)??

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » pn 20 paź, 2003

hehe pomyslowosc widze nie zna granic... chcialbym w to wierzyc ale wydaje mi sie ze nierealne jest stworzenie takiego sklepu...z kolei milo byloby polorzyc sie i zasypiac w poscieli z napisem STOMIL:) a wokol siebie miec taka sama tapete...:) ach chyba zesmy sie romarzyli.... STOMIL OLSZTYN NA WIEKI!!!!

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » pn 20 paź, 2003

:P :D

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » wt 21 paź, 2003

pomysł jest niekiepski ale wykonanie chyba wręcz niemozliwe.w Anglii za każdym klubem stoja wielkie kampanie które nakładaja ponad 500% marże na wykonany produkt. aczkolwiek istnieja tez malutkie klubiki zapaleńców ,pracowników ludzi w sumie takich jak my którzy wykonuja to sami. tylko ze Polska jest takim specyficznym krajem iz podejżewam że tutaj by miast nam w tym pomagac utrudniono by wszystko.

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » wt 21 paź, 2003

no spoko panowie!juz niedlugo ruszymy z czapkami i szlikami STOMILU!fajnie bedzie jak ktos moglby zrobic jakies projekty 8) POZDRO S T O M I L P O N A D W S Z Y S T K O!!!!!!!!!!!

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » wt 21 paź, 2003

Stowarzyszenie może chyba prowadzić działalność gospodarczą, a do tego chyba nie musi płacić podatków... Jeśli się mylę to zawsze możecie założyć działalność. Moim zdaniem powinno się zastrzec nazwę Stomil, żeby na rynku nie łaziły tysiące podróbek i ktoś inny na tym nie zarabiał, tak jak to było kiedyś. Pomyślcie o tym.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 22 paź, 2003

Od 3 miesiecy leza u mnie na biurku wszelkie taryfy papiery i kontakty z Urzedem Patentowym. Jednak nie jest to takie proste jakby sie wydawalo. I zacznijmy przemyslenia od rzeczy w sumie najbardziej blachej:
Co opatentowc.
Jestesmy w tej sytuacji przejsciowej i nie wiemy nawet jaka bedziemy posiadali nazwe od marca, nie wiemy czy bedziemy potrzebowali wogole jakiejs nazwy... Jak sie wszystko rozwinie? Nie ma co wrozyc. Szkoda by bylo wydac full kasy za cos co mozliwe ze w ciagu 5 miesiecy zniknie.

Huligan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 31 sie, 2003

Post autor: Huligan » śr 22 paź, 2003

Tak nieco luźniej i na marginesie. Wczoraj byłem u pewnego zacnego forumowicza i zostałem poczęstowany herbatką w kubku Stomilu - no strasznie miłe i sentymentalne to było...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 22 paź, 2003

Wiem co piszesz i jak to odczules.... Ja kiedys mialem kufel Stomilu i stal sobie w knajpie (nieistniejacej juz) Hamburg. Prawie codziennie przychodzilem na tzw jedno – zanim zdazylem sie z wszystkimi przywitac to juz mialem ulubiony browarek w Stomilowskim kuflu na barze. Jedno duszkiem by pozniej w sympatycznych debatach spijac kolejne. Az milej sie browarzylo. Pewnego jednak czasu z jednego zrobilo sie okolo 12 i chcac nie chcac ruchy mniej sie koordynowaly, lokiec podczas polobrotu zachaczyl za ulubiony gadzet i stracil go na podloge. Trzasnal na wiele kawalkow, trzasnlo rowniez serce me kibicowskie. Tak dlugo chodzilem struty az dorwalem nowy. To dejavu jest tak glebokie ze chociazby sam dla siebie jakby nie bylo innych chetnych wyprodukuje taki kufel i nawet maslanke z niego bede spijal...

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » śr 22 paź, 2003

ja tam bym sie na kufel pisal....zreszta na kazdego rodzaju pamiatki zwiazane ze STOMILEM jestem chetny... :D


Paweł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 24 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Paweł » pt 24 paź, 2003

SeBa a gdzie kupiles na prasowanki bo tez chcialbym sobie taka bluze zrobic!!! :)

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

gadzety

Post autor: kaczmar » pt 24 paź, 2003

te literki można kupić w sklepie pasmanteryjnym na przeciwko dworca tam gdzie jest ksiegarnia(dokladnie nie wiem gdzie to jest, bo mi Mama te literki kupila ale mowi ze jest to w tym ciągu sklepow na przeciwko dworca...) a propo stron adresów stron jakie umieścił Pan A. to moim zdaniem lepiej by bylo gdyby na szaliku widnial duży napis STOMIL ale to jest moje zdanie i zdecyduje większość...

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » sob 25 paź, 2003

tak na marginesie to dowiadywalem sie o koszt jednostkowy nei hurtowy wykonania takiej bluzy jak twoja z paroma jeszcze dodatkami z przodu i z tylu i poinformowano mnie BY EMAIL iz cena to nie wiecej niz 60 zetow. aha chodzi o ten adresik w pierwszym poscie tego tematu. wiec moze warto byloby sie zastanowic nad zebraniem paru ladnych osob i zamowieniu????

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » sob 25 paź, 2003

Ghost, mam male pytanko:
Jak moge zalatwic sobie ta czarna bluze z herbem w jakich pokazujecie sie na zebraniach? Moge liczyc na matryce z herbem od was?
I jakie sa koszty takowej bluzy?

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » sob 25 paź, 2003

Zicoo - narazie jedzie to jeszcze na starych zasadach, za okolo 2-3 tygodnie zasady zmodernizuja sie do nowego stylu. Przypomne.
1. Dotychczasowy sposob, czyli jeszcze obowiazujacy: Przynosisz 66 PLN ( bo tyle taka bluza stoi ) na wtorkowe zebranie i tym samym skladasz zamowienie na bluze. Czekasz okolo 1,5-2 tygodnie i odbierasz towar.
2. Nowy sposob: Wybierasz z eksponatow aktualnie dostepnych (swieza lista co wtorek + oferta na internecie) to co Cie interesuje, placisz odpowiednia cyfre w zaleznosci od zroznicowania cenowego dla czlonkow SSK i dla pozostalych nabywcow i odbierasz towar nawet w ten sam dzien.
Roznica: Narazie gadgety zamawiamy sztukowo wedlug zainteresowania na dana chwile. W najblizszej przyszlosci bedzie juz pelna pula artykulow dostepnych od reki, prowadzonych w sposob sklepowy i magazynowanych u czlowieka odpowiedzialnego za ten temat.
Matrycy nie bedziemy udostepniali - mozemy po prostu omowic Twe sugestie co do produkcji konkretnego artykulu i ewentualnie przy ciekawym pomysle i wykonaniu wdrozyc w produkcje. Zreszta sama matryca zostanie zmieniona.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 25 paź, 2003

No mam nadzieje ze niedlugo ruszymy z produkcja naszych gadzetów, a dzis jak wracalem z meczu to widzialem w autobanie jakiegos typa w czapce stomilu takiej fajnej zimowej.

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » ndz 26 paź, 2003

Pomysł nie głupi. Sam z chęcia bym się na takie coś pisał. Tylko żeby nie skończyło się na pisaniu w necie...

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » ndz 26 paź, 2003

Spoko pomysł. Pisze się na szalik i na inne pomysły też tylko niestety jestem nieco ograniczony finansowo, bo zarobki cieniutkie.
NA ZAWSZE WIERNY STOMILOWI !!!

zix
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zix » pn 27 paź, 2003

1. Hmmm... Picir zimnego browarka w STOMILowskim kuflu - polaczenie dobrego z pozytecznym :D Mozna CUŚ takiego dostac (niekoniecznie z pifkiem :) ??? Moze i byc z drugiej reki oby w dobrym stanie :) Nawet sam go umyje !!! :D Co do dobrego stanu...
"Mlodszy brat gimnazjalista ful wypas (m.in. skorzana tapicerka ;) sprawny zadbany w dobrym stanie... Wypozycze na 2-3 tygodnie (po paru lekcjach moze byc z niego nawet kibic STOMILu ;) " Sa chetni ??? ;)
2. Przypominam ze kiedys byla mowa o kalendarzykach (takie male kieszonkowe :) STOMILu !!! Coz.. Nowy rok z dnia na dzien sie zbilza wiec moze wypadaloby sie nad tym zastanowic ???
3. O co chodzi z tym patentem ??? Chodzi wam o zastrzezenie nazwy ??? Czy po przejeciu olsztynskiej fabryki opon nazwa STOMIL przestala istniec ??? Czy jednak chodzi tu o mozliwosz funkcjonowania 2 niekonkurujacych ze soba firmy o takich samych nazwach ???

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 27 paź, 2003

Odnośnie gadżetów... może nieco innych.

Dziwne to czasy, kiedy w centrum naszego miasta widzi się kolesi w szalach Legii... Studenci?

gajos
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 02 wrz, 2003
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: gajos » wt 28 paź, 2003

Myśle że, szale legii czy innych polskich ligowców w centrum naszego olsztyna to raczej niepożądane zjawisko ale zaczęła sie zima i sam czasem smigam po miescie w szalu milanu czy werderu, ze względu na to, że zimno no i pamiątki i prezenty.
Dlatego pisze sie na szal stomilu a nawet na pare ;) Ostatnio kupiłem sobie niebieska koszule z białym kołnierzem, coś z tego będzie. pzdr

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » śr 29 paź, 2003

co wy [moderator].w Olsztynie jeszcze nikogo nie widziałem w szaliku innego polskiego klubu niżStomil.byli by automatycznie wykrajani.jest paru imbeli co się kręcą w zagranicznych barwach.ale to wszystko

ODPOWIEDZ