Gadżety - dyskusja

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 08 gru, 2003

nareszcie!!! :) cos mi sie zdaje ze jutro bedzie duuzo osob na spotkaniu :)

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 08 gru, 2003

Ludzie nareszcie sa szaliki!!!! :D :D :D

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 09 gru, 2003

I tak dla wrzystkich nie straczy jest ich 50 aprzecierz w samym SSK jest ponad 100 osob jeszce kilka przyjdzie sie zapisac i bedzie trzeba zamuwic nowe.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 09 gru, 2003

Spokojnie...
1. Wiele osob w Stowarzyszeniu jest tzw "przelotnie". Niektorzy moga pojawiac sie tylko raz na x-miesiecy wiec ta stala zwarta grupa mocno sie ogranicza.
2. Nie kazdy przeciez bedzie chcial kupic
3. Nie 50 tylko 55 :)
4. Jak teraz zejdzie z 35-40 to od razu zamowi sie nowa partie a jak nie bedzie zbyt duzego zainteresowania=zapotrzebowania na nie to szkoda zeby bylo ich duzo wiecej. Lezaly by tylko zamrazajac nasza gotowke.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 09 gru, 2003

Ghost jak dla mnie straczy szali to ja biore.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 09 gru, 2003

Na zdjęciu widać 2 rozłożone szale i każdy inny. czy to jest jeden szal pokazany z obydwu stron czy to są dwa różne szale tzn. wzory ????

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 09 gru, 2003

smarek- to jest jeden szal z dwóch stron...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 09 gru, 2003

Jeden szal - dwie jego strony.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 10 gru, 2003

Szale sa [moderator]. Wczoraj kupilem na zebraniu polecam.

Ile jeszce zostalo szali do sprzedazy?

Od kiedy zamierzacie sprzedawac jakies inne gadzety i jakie one bedą.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 15 gru, 2003

Sadze ze pod choinke zdazymy juz polozyc 3 rodzaje wpinek. Zostanie reaktywowana stara wpinka Stomilu ze starym niezhanbionym przez miasto herbem (taka jak moj avatar-emblemat na stronie). Dodatkowo dla kolekcjonerow jak i dla fanow ktorych serce rwie sie do wszystkiego co ze Stomilem bedzie wpinka na ksztalt flagi konfederacji w dwoch rodzajach - w bialo niebieskiej tonacji jak i niebiesko bialej. Ilosc wpinek bedzie na tyle powazna ze nie ma obawy o natychmiastowe wyczerpanie zapasow. Ilosc wpinek jak i nastepnych pamiatek ktore sa w przygotowaniu bedzie taka by chociaz czesciowo zamknac ryje krzykaczom gledzacym o biedzie i glupocie dzialania SSK (min posty o ostatnim gadzecie Stowarzyszenia).

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 15 gru, 2003

a w jakiej cenie beda te wpinki????

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 28 gru, 2003

Czy sa juz moze zdjęcia nowych gadzetów tzn. czapek i szalików.?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 28 gru, 2003

Nie długo będą fotki czapek, a zdjęcie szalika-pasiaka będzie jutro ! Czapki będą sprzedawane w wtorek, no a pasiaki zostały już wszystkie sprzedane... Przyniose go na zebranko i wtedy zdecydujemy czy zamówic jeszcze kolejna partię...

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » wt 30 gru, 2003

Wczoraj byłem w uranii i pierwsze co mi się w oczy zuciło to szal Stomilu na wystawie.kruj najgorszy chyba jaki widziałem wzur też nienajlepszy.co mnie zaskoczyło to cena tego szalika 25zl .spytałem się ekspendientki czemu taka wyskoka cena tego szala ona z zaskoczeniem do mnie-"jak to czemu przeciesz to szalik Stomilu"
STOMIL OLSZTYN DUMA WARMII

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 30 gru, 2003

Cinek - piekne i dumne slowa !!!! Chociaz kobieta pewnie nawet nie zauwazyla potegi tego stwierdzenia...

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 30 gru, 2003

te czapki i pasiak sa beznadziejne i do prezesa czemu nie pokazales tego projektu dla wszystkich tylko sobie sam wyslales i zriobiles gdzie to robiles bo wykonanie tych rzecz jest tak niestaranne ze sie w glowie nimiesc trzeba byc slepym zeby tego nie zauwazyc !!!!!!!!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 30 gru, 2003

Pasiaki rozeszly sie natychmiastowo, czapki tez w szybkim tempie ida. Tobie podobac sie nie musza - inni kupuja - rzecz gustu. Na pewno te pamiatki sa lepsze od tego co sam mozesz zaproponowac bo piszczec i nic nie robic to kazdy potrafi. Do dnia dzisiejszego nie przedstawiles jeszcze zadnego projektu. Zacznij dzialac a nie tylko pohukiwac na innych bo upodabniasz sie do krzykaczy ktorzy dla Stomilu jeszcze nic nie osiagneli a chca by ich wielbiono. Chociazby dla przykladu pismaki z WaMy Sport.
Odpowiadam na zadane pytanie "czemu nie pokazalem projektu..."
Kazdy mial tyle czasu na zrobienie czegokolwiek pozytywnego ze nawet bez pomocy komputera, chociazby dlugopisem, mogl zrobic odpowiedni projekt gadzetu. Od ciebie akurat nic nie wplynelo wiec wybralismy bez twojej pomocy to co bylo najlepsze.
Przy okazji przypomne kawalek naszego statutu: aktywne dzialanie i propagowanie naszego Stomilu - jeden z celow. Pierdzenie w stolki i wykrzykiwanie niepodpartych argumentami twierdzen to chyba nie to Stowarzyszenie...
Zgodze sie ze zdaniem ze jest kilka niedociagniec aczkolwiek nie od razu Cracovie zbudowano i od czegos trzeba zaczac by nawet bez klubu zaistniec.
Proponuje glebokie przemyslenie tematu jak i odzew innych chcacych wyrazic swe zdanie na temat polityki propagowania Stomilu poprzez pamiatki ktore zaczyna produkowac SSK.

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Post autor: adioks » wt 30 gru, 2003

Mam szal-pasiak i jestem bardzo z niego zadowolony oraz dumny z faktu,ze gadzetow Stomilu przybywa niemal z kazdym tygodniem!!!

Dwa zdania do malkontentow:
1.Ogolna zasada ekonomii mowi,ze jesli konsumentowi dane dobro nie odpowiada to go po prostu nie kupuje!
2.Jesli ktorys z gadzetow komus nie pasuje niech spojrzy na pkt 1 i przestanie krytykowac,czepiac sie i narzekac,a lepiej zacznie dzialac dla Stomilu i naszego wspolnego dobra!!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 02 sty, 2004

Wrzystkie gadzety sa dobre. Myslalem ze pasiak bedzie gorszy ale widze ze jest fajny polar tez wpinki tez moga byc no i 1 szal jest [moderator]. Wiec ogólem gadzety produkowane przez SSK sa dobre. Ghost wrzytsko jest w porzadku i nie przejmuj sie gadaniem innych ludzi.

kru

Post autor: kru » pt 02 sty, 2004

Andrew pisze:Myslalem ze pasiak bedzie gorszy ale widze ze jest.
Nowy pasiak i szalik jeszcze bardziej fajnie wyglądają, kiedy otulają jakąś ładną panią. Ostatnio to sprawdziliśmy w redakcji :lol:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 04 sty, 2004

Czy sa moze dostępne jeszcze szale OKS STOMIL 1945? A jak nie to czy bedą jeszce zamawiane?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 04 sty, 2004

Szalików już nie ma... A czy będą zamawiane? Na to pytanie nie mogę Ci odp

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » czw 15 sty, 2004

TE CZAPKI SA MARNE PONIEWAZ WYKONANIE DAJE DUZO DO RZYCZENIA A ODZNAKI NIEBIESKO BIALE TO CO TO JEST JAKIE TO BARWY MY MAMY BIALO NIEBIESKIE

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 19 sty, 2004

JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM SZALIKA ALE SZKODA ZE NIE WIADOMO KIEDY BEDZIE MOZNA JE ZAKUPIC OBY JAK NAJSZYBCIEJ OKS STOMIL ZYJE I ZYC BEDZIE NISMIERTELNIE JAK ZDJECIE
JAK BY KTOS WIEDZIAL COS W SPRAWIE SZALIKOW TO PROSILBYM O POINFORMOWANIE MNIE

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 19 sty, 2004

Tak samo jak Oudiran jestem jeszcze zainteresowany kupnem szalika STOMILU zamowcie je jak mozecie!!!to chyba dobrze jesli są jeszcze jacyś chetni na zakup szaliwok!!!!bo przecierz im wiecej tym lepiej.POZDRAWIAM WSZYSTKIM FANOW STOMILU

ODPOWIEDZ