Gadżety - dyskusja

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Zipera
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: pt 07 lis, 2003
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Zipera » sob 08 lis, 2003

Siemano.
Bluza to jest nie głupi pomysł,ale lepiej by było stworzyc jakies kurtki takie jak sa (lonsdale,everlastczy pit bull)tylko trzeba na to miec troche kasy i napewno dobrze by sie sprzedał ,albo jakies nowe szaliki.
Pozdro

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 09 lis, 2003

Możecie podać mi strone gdzie można zamówić koszulke własnego projektu. Ile by to kosztowało ?

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Do Zbyszka

Post autor: K. » pn 10 lis, 2003

Do Zbyszka.
Mi też chciał sprzedać tę koszulkę (jak wyraziłem zdecydowane zainteresowanie to ...nie odpisał i sprzedał ją tobie, a co tam), a potem następną. A potem nie chciał dać swojego numeru telefonu, gdy chciałem się umówić (pomny wydarzeń przy pierwszej koszulce). A koszulka najpierw była po 60 PLN, a potem po 70 PLN i raz miała rozmiar XXL a raz XL. I jakoś nie mogłem się dowiedzieć, w jakim jest stanie ta druga sztuka. Nie wiem, może jestem stary piernik, ale z ludźmi, którzy 200 razy na sekundę zmieniają zdanie lub z którymi nie można się dogadać, nie robi się interesów. Co też wprowadziłem w życie i tego nie żałuję. Nb. pana ex-piłkarza strasznie drażniło, jak napisałem mu, że jest niepoważny. Uderz w stół...

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 10 lis, 2003

Ja jak z nim gadałem to nie zmieniał zdania ani razu.Dał mi swój nr.gg dogadalismy,spotkalismy się i po sprawie.Co do drugiej koszulki to on jej nie ma tylko jego kolega były piłkarz Stomilu.

zix
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zix » wt 11 lis, 2003

Malutkie pytanko... Czy po zmianie nazwy na STOMIL 04 (na gl stronie) nie bedzie problemow z juz wyprodukowanymi np szlikami ??? Oczywiscie ceny tych szalikow drastycznie wzrosna (licze 8-9 krotnie ;) bo bedzie to limitowana niepowtarzalna i pierwsza seria produktow z pod szyldu stowarzyszenia !!! I tylko wybrancy za pomoca STOMILowskiego sprzetu beda mogli uratowac ZION on MATRIXa i zlego JEDI !!! Yyyy.... Hmm... ;)Tak czy siak... Trzeba bedzie wszystko zmieniac ??? Moze trzeba poczekac z wypuszczeniem reszty produktow ??? Aaa i co z ta nazwa ??? Czemu w nazwie nie ma np. daty ??? Czyzbyscie tak bardzo lubili niemcow ?? ;)

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 12 lis, 2003

Zix a jaką chcesz date mieć w nazwie? 1945 ? No przecież ta nazwa jest zajęta przez nasze stowarzyszenie!? A czy ważne jaka cyferka jest po członie STOMIL ? To i tak dla wszystkich będzie STOMIL !

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 13 lis, 2003

Dodatkowo odpadają koszty przesyłki. Firma znajduje się na Dajtkach. Pytanie tylko o jakość usług...

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » czw 13 lis, 2003

moim zdaniem pomysl z ta olsztynska firma jak najbardziej trafny warty przeanalizowania...na wiosne mozna by sie zastanowic nad T-shirtami bo teraz to chyba malo widoczne by byly....

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 13 lis, 2003

Jezeli chodzi o koszulki to repliki beda wygladaly jak te z rynku... tfu...
Proponuje dogadac sie z zarzadem i zamowic komplet koszulek wraz z nimi, jak beda zamawiali nowe stomilowskie...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 14 lis, 2003

Nie koniecznei jak te z rynku przecierz replika moze wyglądac tak samo jak orginal np.tak jak te koszulki Stomilu warmia i mazury.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pt 14 lis, 2003

Koszt szablonu 35zł netto na jeden kolor + 5zł nadruk (technika
sitodruku-trwała farba)
Możliwe jest wykonanie zdjęcia na koszulce-45zł (typ naprasowanki)
Pozdro dla wszystkich STOMILOWCÓW!!W OLSZTYNIE TYLKO STOMIL OKS!!

Zipera
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: pt 07 lis, 2003
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Zipera » sob 15 lis, 2003

No jakies koszuleczki by sie przydały.Na stadionie jak by sie stało w takich samych to by było [moderator] widac.Pozdro

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 15 lis, 2003

No przydaly by sie takie koszulki najlepiej takie jak by mial stomil.

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » ndz 16 lis, 2003

Przypominam wszystkim, że wszelkiego rodzaju REPLIKI, o których tu mowa, to PODRÓBY, naruszanie prawa i de facto okradanie klubu. Jeśli tu na forum rozważa się opatentowanie i chronienie pewnych spraw i wielu z Was mówi o tym, że trzeba jakoś te kwestie zabezpieczyć, tak jak jest to w zachodnich klubach, to cała ta sprawa z tzw. replikami jest zupełnie wbrew temu, co mówicie i wg mnie to totalne nieporozumienie. Trzeba być konsekwentnym, nie ma co kombinować.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 16 lis, 2003

Jak stoi sprawa z szalikami? Beda dostepne juz w najblizszy wtorek?
Strasznie marznie mi szyja... :roll:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » ndz 16 lis, 2003

no ja tez mam nadzieje ze beda juz w ten wtorek....bo ten szal co mam teraz to w sumie stary jest z 95 roku i jest tam napis MOKS a to przeciez nieaktualne.... :)

zix
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zix » pn 17 lis, 2003

Co do koszulek... Przeciez to jest oficjalne stowarzyszenie klubu a wiec... Wystarczy sie dogadac z wladzami klubu ktore na pewno zgodza sie na kupo dodatkowych koszulek !!! Przeciez im wieksze zamowienie tym mniejszy koszt za sztuke !!! No ale jezeli ma nastapic zmiana nazwy zespolu to moze oplacala by sie chwila zwloki do momentum kupna kszuleczek z nowym wzorem... Oczywiscie tak wyglada sprawa z mojego punktu widzenia...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 17 lis, 2003

Dowiadywalem sie wlasnie u producentow naszych szali: w zwiazku ze szczegolnym natlokiem, okresem wzmozonych zapotrzebowan i takie dyrdymaly ktore w kazdej bajce propagandowej sie gniezdza... przekaze sedno sprawy - niestety na ten wtorek naszych szali jeszcze nie bedzie. W czwartek mam sie dowiadywac/upominac.
Wiec sie upomne.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » czw 20 lis, 2003

mam pytaknko :
Na forum "media" GHOST naspisal ze
Na poczatek produkujemy pamiatki Stomilowskie i rozprowadzamy je po naszych ludziach i po miescie.. Zwiekszamy asortyment do conajmniej 7 artykulow
w zwiazku z tym pytanie : te 7 artrykulow to: podkladki pod myszke, szale, bluzy, czapki i... ????

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 20 lis, 2003

Podkladki to raczej nie - spoleczenstwo nie jest tak zautomatyzowane jak Ci sie wydaje :) ... no chyba ze bedzie wiele glosow mowiacych o takowym zapotrzebowaniu.... to wszystko da sie zrobic.
O najwazniejszym zapomniales - znaczki tzw wpinki !!!
i dodatkowo inne artykuly uzaleznione rowniez on naszych wspolnych Inwencji (kufle coby browarek duzo lepiej smakowal, breloczki na klucze, proporce, kalendarze....). Jak przyjda szale to na wtorkowych zebraniach podejmiemy temat i ruszymy dalej z produkcja i kolportarzem...

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » czw 20 lis, 2003

dziekuje za szybka odpowiedz...
w pelni popieram nowe gadzety a najbardziej to chyba kufle :) oczywiscie nie liczac szali i bluz....

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 21 lis, 2003

Czekam już na szalik, bo mi juz zaczyna marznąc szyja bo mój denaturat boys nie wytrzymuje takich mrozów. Kiedy będą dostępne?

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Szaliki

Post autor: Dębowy » ndz 23 lis, 2003

czy na zebraniu 25.11 bedzie mozna kupic szaliki??

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 24 lis, 2003

Nie. Czlowiek produkujacy szale jest dosyc znany z przeciagania terminow. To nie jego pierwszy raz gdy zamiast 2 tygodni robia sie np 3. Jest on rowniez znany z dokladnosci produkcji wiec dla jakosci mozna poswiecic jeszcze tydzien. A jakosc juz niedlugo sami bedziemy mogli sprawdzic i oby byla ona dobra bo projekt jest wart dobrego wykonania...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 24 lis, 2003

Dnia 28.12.2003 na stronie www.kibice.netglob.com.pl odbedzie sie sonda na temat najlepszej ekipy w naszym woj. wrzystkich którzy sa chętni zapraszam do glosowania na nasz Stomil w dziale Wyłaniamy.Głosowanie potraw caly tydzien wiec glosujcie tak często jak sie da, a zreszta przeczytajcie sobie regulamin na tamtej stronie.

ODPOWIEDZ