Marsz w Olsztynie

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Rzadziak88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 13 lis, 2006
Lokalizacja: ABW

Post autor: Rzadziak88 » sob 09 gru, 2006

CHCE ZDEMENTOWAC TA PLOTKE

MANIFESTACJA BEDZIE NIE MA ZADNEJ ZMIANY PLANU!!!!!!!

KOLES SIE PODSZYL POD LUDARA I TYLE!!

OD POCZATKU BYLO MOWIONE ZE W SPRAWACH MANIFY DO MNIE NA GG !!!!!!!!!!!!!
MANIFA BEDZIE !!!!!!!!!!!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 09 gru, 2006

OJEJ URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA RODZINNA.
JA KRZYCZE?? ACHH ZAPOMNIALEM TRZEBA MIEC DOBRE MANIERY I NIE POWINNO SIE PISAC DUZYMI LITERAMI BO INNY UZYTKOWNIK MOZE TO ODCZYTAC JAKO KRZYK LUB PODNIESIONY GLOS ALE WKONCU INTERENT MOIM ZYCIEM I NALOGIEM.

O MOJ POZIOM INTELEKTUALNY SIE NIE MARTW,LEPIEJ PRZEJMUJ SIE INNYMI RZECZAMI NP.O ZONIE CZY NIE DZIALA NA DWA FRONTY.

DOBRA IDE POGRAC W PILKE.

CZESC

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » ndz 10 gru, 2006

Ale akcja to wam nie wyszla... Lewaki was zagonily pod same drzwi i bylo ich dwa razy wiecej. Nawet nie slychac bylo co krzyczycie bo was zagluszali, zero ulotek-nawet nie dalo sie dojsc do was bo policjanci odpychali...
Dobrze ze ta policja byla bo w starciu to szans byscie nie mieli.
A w tvp3 tez was pokazali jak oszolomow co nie wiedza jak sie wyslowic.

Dobrze ze nie mowili nic o Stomilu bo tylko poruta by byla.Chociaz chyba z 4 chlopakow widzialem w szalach...

W kazdym razie to pokazuje to o czym mowilem ze akcja nie przygotowana i wychodzi beznadziejnie.

Rzadziak88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 13 lis, 2006
Lokalizacja: ABW

Post autor: Rzadziak88 » ndz 10 gru, 2006

HM . NA POCZĄTEK CHCIAŁABYM WSZYSTKIM BARDZO GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA PRZYBYCIE I BYCIE PO STRONIE ODPOWIENIEJ CZYLI PRAWEJ :) PRZYSZLI I ZOSTALI DO KOŃCA NAJSILNIEJSI I NAJWIERNIEJSI . POKAZALIŚCIE KLASĘ , HONOR , ODWAGĘ I LOJALNOŚĆ DO OSTATNICH CHWIL .... DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM , CAŁEGO OBOZU NARODOWO - RADYKALNEGO I NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI.

Zrobiliśmy krok do przodu i teraz do tyłu się nie cofniemy. Wręcz przeciwnie. Pomimo pojawienia sie antify (hyhyhy ;) ) stalismy w zwartym szeregu i nikt (no prawie ;/ ) się nie cofnął . Za to mam do osob,ktore sie pojawily i zostaly ogromny szacunek . Jeszcze raz wielkie dzięki dla całej ekipy Stomilowców. Mogę zagwarantować, że napewno się pojwię na meczu OKSu :) i to z usmiechem na twarzy.

Antifa zachowala sie poprostu bezczelnie robiac zdjecia czlonkom ONRu i takze niestety gosciom manifestacji czyli wlasnie kibicom. Ale to bylo do przewidzenia... Bo jak wiadomo Antifa honoru nie ma. Spokonie moge tak stwierdzic po widoku kilkunastu chlopakow w kominiarkach,poprzebieranych , bojacych sie pokazac twarz czy ubior. Ale tez po widoku kilkunastu lewakow biegnacych i stojacych pozniej ze "sprzetem" . To ma byc honor? to jest poprostu lewactwo. I hanba dla nich samych.



Po 1. "Lewacy" nie lewaki. Rozumiem ,ze jezyk polski mmoze sprawiac problemy,ale mezczyznie z zona,dzieckiem....czyli juz doroslemu...? no trudno - to jest wlasnie poziom intelektualny i nie rob sobie testow na IQ bo przerazisz sie ze jest wogole mozliwy tak niski wynik - dla Twojego dobra.

Po2. LEWACY nie zagonili (nast.błąd - napisales "zagonily" a lewak jest rodzjem męskim - dla wiadomosci) pod same drzwi tylko z gory bylo ustalone gdzie bedziemy stac. Proste. Gdybysmy chcieli stac na środku ulicy to napisałbys ze LEWACY ZAGONIŁY nas na ulice i POPCHNĘŁY do samobojstwa co? heh, pomyśl.

Po 3. Bylo ich wiecej a to dlatego ze jeden z nich na tym forum i nie tylko rozposcil plotke ze manify nie bedzie i dlatego wiele osob zrezygnowalo z przyjazdu. A gdy zdementowalam ta plotke to dopiero zaczeli sie dopytywac i w sumie bylo juz za pozno bo przyjezdzali z daleka. Wiec nie ma co sie dziwic. Z reszta...idiotow zawsze jest wiecej. Mniejszoscia sa Ci ,ktorzy nie ida w lewo. I ...i mysla. heh.

Po 4. Ulotki były ale jak wiadomo po lewactwu nie ma co sie dziwic ze nie widzieli bo sie za bardzo podniecali cala sprawa. a Ty byles wsrod nich prawda? nie odpowiadaj nawet bo to i tak juz wiadomo.

Po5. Szans bysmy nie mieli nie ze wzgledow liczebnych . Po stronie lewej bylo wiecej dziewczyn jak zauwazylam jednostrzalowych (nie tylko chodzi o dragi :) ) ,wiec....szanse bylyby wyrownane. A z reszta zdziwilbys sie ilu mamy "kolegow" ,ktorzy po Ratuszem nie byli a w okolicach. Szanse bysmy mieli gdyby antifa odrzucila sprzet i zachowala sie honorowo. A jak widac nie wiedza co to znaczy.


Po...6. Akcja byla przygotowana dobrze,przynajmniej z mojego punktu widzenia. Nie wiem jak inni ja oceniaja. Nie wyszlo tylko jedno o czym juz wspomnialam ale to ze wzgledow lewakow i ich intelligencji. Chodzi o plotke.


Gdyby Antifa byla taka mądra to nie rozpuszczalaby farmazonow ze manify nie ma i moze wtedy bylyby szanse wyrownane co? a widac ze sie chyba chlopacy wystraszyli Naszej ekipy ktora miala przyjechac. Bo jak nie to gadali by takie bajery o manifie? chyba nie........

HA HA HA - A N T I F A !!!!!

JESZCZE RAZ DZIEKI ZA PRZYBYCIE - TERAZ WIDAC NA KOGO MOZNA LICZYC.....DZIEKI.

a Wasze wrażenia...?

Wiec tedi21 "Morda krótko p********ko..." jak nie wiesz to nie gadaj a jak wiesz to sie nie udzielaj bo nie powiesz i tak nic mądrego . Proste nie?
I jak masz zamiar cos napisac to wez do reki slownik i dopiero skladaj literki bo twoj poziom przeraza innych.

Acha, Stomil pisze sie z duzej gdyz to jest nazwa i jak piszesz z duzej litery to oznacza szacunek wiec wiesz.......wroc do podstawowki jesli ja wogole skonczyles w co watpie .

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 10 gru, 2006

wroc do podstawowki jesli ja wogole skonczyles w co watpie

W ogóle to też się inaczej pisze...

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » ndz 10 gru, 2006

A ty w ogole po co coś piszesz i posta nabijasz :?:

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » ndz 10 gru, 2006

Ty juz kolezaneczko sie tak nie napinaj, bo lat mam wiecej niz ty dwa razy wzieta, skonczylem wiecej kierunkow na studiach niz ty zdolasz zrobic do konca zycia. Nie ucz mnie ortografi jezeli masz z nia sama problemy.

W zasadzie to jestem za skasowaniem calego tego tematu-zeby uciac ta dyskusje. Bo widac ze nawet jezeli tobie ktos naszczal by na twarz to powiedzialbys ze to tylko deszcz-no coz niektorzy tak maja.
Wiec panie administratorze co pan na to?

Jak masz cos do mnie pisz na priv-mozemy sie umowic i wtedy ci pare kwestii wyjasnie i dostaniesz klapsa w dupe bo chyba starzy ci go dawno nie dali za te "Morda krótko p********ko..."

"Jeszcze raz wielkie dzięki dla całej ekipy Stomilowców. Mogę zagwarantować, że napewno się pojwię na meczu OKSu Smile i to z usmiechem na twarzy"

Nie dla calej ekipy Stomilowcow, bo pisane bylo na forum ze kazdy idzie prywatnie i jak widac bylo 4/ciekawe czy sie odzewa na forum i jezeli faktycznie sa stomilowcami to jak podchodza do kwestii chowania sie za policja, bo z tego co wiem na meczach zachowuja sie inaczej/.

Aha-zapomnialbym piszesz ze malo osob bo ktos napisal ze nie ma demonstracji.Z tego co widzialem to ten post pojawil sie kolo godz 14:00 w sobote, wiec nie podejrzewam ze wiele osob go przeczytalo i dlatego nie dojechalo ;) No ale zawsze mozesz to sobie tak tlumaczyc.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 10 gru, 2006

Ty juz kolezaneczko sie tak nie napinaj, bo lat mam wiecej niz ty dwa razy wzieta, skonczylem wiecej kierunkow na studiach niz ty zdolasz zrobic do konca zycia. Nie ucz mnie ortografi jezeli masz z nia sama problemy
co do twojego wieku, to chyba wyjasniłes wszysto we wczesniejszych postach(pokasowanych) ze masz 3 lata wiecej niz kolezanka :roll: CHodzilo dokładniej o cyferki 88.

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » ndz 10 gru, 2006

Eee nic takiego nie pisalem-hmm nawet sie nie wypowiadalem na tamat cyferek 88.Chyba ci sie z tym darkiemhg pomylilo...

Mam 33 lata zeby byla jasnosc :) Zone + coreczke ktora ma 8 lat :)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 10 gru, 2006

Anty-Jeziorak pisze:A ty w ogole po co coś piszesz i posta nabijasz :?:
A Ty po co piszesz? Po to, by posta nabić? <lol997>

To chyba była najlepsza ironia i najkrótsza oraz najmniej chamska, by go nie obrazić, a jedynie zwrócić uwagę, żeby nie pouczał nikogo, jak ma pisać, jeżeli sam robi takie błędy.

Niektórym wszystko trzeba wytłumaczyć jak dzieciom, zero inicjatywy, przemyśleń, etc.

bgs
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: sob 24 cze, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: bgs » ndz 10 gru, 2006

Tedy, to ty powinieneś dostać klapsa lub też coś innego w dupę za twój "szacunek" dla dziewczyny. Poza tym Stomilowców nie było 4 a coś około 20. A co do tekstu o chowaniu się za psami, to pozostawię to bez komentarza bo brakuje mi słów na takie farmazony... BEZ ODBIORU

Zablokowany