Obóz Narodowo -Radykalny

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Jabol
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Jabol » czw 23 sie, 2007

ONRWiM pisze:Co do Wojewódzkiego - inteligencja nie jest wyznacznikiem poprawności politycznej (mimo, że sam uważam go za inteligentnego gościa)

Czy ja napisałem że jest głupi? Nie. Napisałem że ma lewackie poglądy. Część z was wycina i pojeduncze zdania z moich wypowiedzi nieoddając tym samym sensu tekstu. Dokładnie to samo robi Gazeta Wyborcza i potem narodowcy,patrioci wychodzą na nazistów.To najwyżej ja moge współczuć takiego toku rozumowania.[/quote]

To było nawiązanie do wypowiedzi Wiktora gdzie powiedział, że Wojewódzki jest mądrzejszy niż połowa użytkowników tego forum, a nie do twojej wypowiedzi ;p

kru

Post autor: kru » czw 23 sie, 2007

Jak jeszcze przed tym temat nie pójdzie "del" to aż się jeszcze wypowiem, bo aż miło poczytać pewne fanaberie młodych ludzi

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 23 sie, 2007

Ok, już wiem, że ONR nie jest partią polityczną i nie ma poglądów na gospodarkę. Trochę to dziwne.
Ale czy w takim razie mogę zapytać na jakie partie głosujecie w wyborach? Czy ONR zaleca bądź sugeruje głosowanie na jakąś konkretną partię?

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » czw 23 sie, 2007

Jabol pisze:
ONRWiM pisze:Co do Wojewódzkiego - inteligencja nie jest wyznacznikiem poprawności politycznej (mimo, że sam uważam go za inteligentnego gościa)


Czy ja napisałem że jest głupi? Nie. Napisałem że ma lewackie poglądy. Część z was wycina i pojeduncze zdania z moich wypowiedzi nieoddając tym samym sensu tekstu. Dokładnie to samo robi Gazeta Wyborcza i potem narodowcy,patrioci wychodzą na nazistów.To najwyżej ja moge współczuć takiego toku rozumowania.
To było nawiązanie do wypowiedzi Wiktora gdzie powiedział, że Wojewódzki jest mądrzejszy niż połowa użytkowników tego forum, a nie do twojej wypowiedzi ;p
Proponuje uwazniejsze czytanie postow i zwracanie uwagi na autorow bo z tego co sie orientuje w zadnym poscie nie pisalem o Wojewodzkim i polowie uzytkownikow tego forum.
Ostatnio zmieniony czw 23 sie, 2007 przez Wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » czw 23 sie, 2007

Dlaczego ten temat ma być skasowany? To Hyde Park i można tu pisać o wszystkim co sie chce.Nie podoba ci sie? Ja niewidze problemu.Poprostu niewchodzisz na ten temat i tyle.

Do THE CORE.Każdy głosuje na takie partie jakie które uwaza za słuszne.Niczego nienarzucamy.

Do Ucznio.Ja już napisałem na początku tego tematu: Jesteśmy ponad podziałami klubowymi.Pozatym ja osobiście kibicuje tylko kiedy gra I i II reprezentacja.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 24 sie, 2007

Dzieki za odpowiedź.
Ale mam kolejne pytanie, bo coś nadal nie jest dla mnie jasne.
Skoro nie jesteście zainteresowani bezpośrednim sprawowaniem władzy, bo nie interesuje Was udział w Sejmie i skoro w Waszej organizacji panuje wewnętrzny pluralizm, bo jak sam napisałeś każdy członek ONR może głosowac na taką partię na jaką chce, to jak chcecie wpływac na młodzież? "Praca od podstaw"? To się kłóci z tym co czytałem wcześniej - z niechęcią wobec komunistycznych idoli. Dlatego sądzę, że też na pewno macie jakichś idoli. Chętnie bym ich poznał.
I jeszcze chciałbym zapytac co ONR sądzi o generale Pinochecie? O ile oczywiście macie coś do powiedzenia na jego temat.
pozdrawiam

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pt 24 sie, 2007

Może ja powiem poprostu tak: zeby odpowiedziec na wszystkie pytania musialbym sie tu niezle rozpisywać. Poprostu dam wam link.Tam znajdują się odpowiedzi na wszystkie wasze pytania.


http://onr.czyz.superhost.pl/modules.ph ... cle&sid=27

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 ]
Co do gen.Pincheta to nieznam stanowista ONR-u w tej sprawie.Mam swoje prywatne przemyślenia ale nichce dzielić się nimi na forum.To moja sprawa

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 ]
Myśle że tylko Bóg i Chilijczycy magą go sądzić

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 ]
Dostalem odpowiedz w sprawie gen.Pinocheta.

Oto stanowisko ONR-u w tej sprawie:

Odliczajcie życia chwile, szykujemy dla was Chile - Hasło to odnosi się do sytuacji politycznej w Chile gdzie generał Augusto Pinochet dokonał puczu którego wynikiem było obalenie nieudolnych rządów komunistycznego prezydenta Allende. W wyniku przewrotu, Pinochetowi udało się zapobiec komunistycznemu terrorowi jaki świat zna z bolszewickiej Rosji, Hiszpanii czasów Manuela Azanii lub powojennej Polski. Przeciwdziałał skutkom hiperinflacji i wprowadził w Chile politykę gospodarczą opartą na wolnym rynku. Dzieło Pinocheta słusznie zostało nazwane przez wybitnego noblistę z dziedziny ekonomii Miltona Friedmana „Chilijskim cudem gospodarczym". Pinochet bezwzględnie rozliczył się z tymi, którzy z Chile chcieli stworzyć kolejną „republikę ludową".
ONR również przeciwstawia się wszelkim socjalistycznym pomysłom na zniszczenie kraju zarówno pod względem gospodarczym jak i etycznym. Hasło to jest obietnicą bezwzględnego rozprawienia się z ludźmi, którzy swoimi działaniami zarówno w rządzie jak i na ulicach próbują forsować swoje socjalistyczne idee.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 26 sie, 2007

Bradzo sie cieszę, że ONR tak bardzo lubi Pinocheta. Sam go tez lubię i uważam za wybitną postać.
Niezwykłe jest to, że ONR ceni Pinocheta, który obalił komunistyczny rząd a potem wprowadził skrajnie liberalnągospodarkę. Czy zwrócicliście uwagę, że Pinochet miał głeboko w dupie czy firmy chilijskie upadną czy nie?, czy zostaną wykupione przez obcy (być może żydowski) kapitał czy nie? Jemu było obojetne kto pracuje w Chile - Murzyn, Żyd czy Niemiec. Wcale nie ubolewał, że chilijskie firmy zostały wykupione przez zagraniczne. On po prostu cieszył się, że Chilijczykom żyje się lepiej.
Może i tym pomyślcie walcząc o dobrobyt Polski i Polaków.,
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » ndz 26 sie, 2007

Jego zasługi w walce z komunizmem są niewątpliwie godne szacunku.Osobiście Pinochet niebardzo mnie interesuje,bo mnie interesuje tylko sprawa Polska. Powiem ci ze gdyby A.Hitler niepodniusł ręki na Polskę i Polaków to tez nic bym do niego niemial

olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 sie, 2007

Post autor: olsztyn » pn 27 sie, 2007

Czyli to, że mordował tysiące niwinnych Zydów też Cię nie interesuje?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » pn 27 sie, 2007

olsztyn pisze:Czyli to, że mordował tysiące niwinnych Zydów też Cię nie interesuje?
tym niech oni sami sie interesują, żydków też nie interesuje ilu Polaków zginęło (w dużej części dzięki nim) przez komuchów

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pn 27 sie, 2007

A co nas obchodzą Żydzi? Zastanów się.Gdyby oni sami podjeli walke,woja potoczyłaby się inaczej.Nie walczyli bo im na to ich religia niepozwalała.A co sie teraz u nich dzieje? Sąsiad sąsiadowi bomby pod dom podkłada.To właśnie przez Żydów są wszystkie wojny na świecie.Bo to pazerne świnie!awsze im mało.Teraz atakują Palestyńczyków.Dlaczego?To Semici wtargneli od Palestyny i wmawiają światu że to ich kraj.Jakbyś sie poczuł gdyby to samo zrobili z nami? Wyobraz sobie.Jesteśmy panami tej ziemi od pokoleń.Nagle wpadają jacyś Żydzi i roszczą sobie prawa do ponowania na tych terenach.To jest normalne. Dalej. w ataku na 2 wieze w USA niepoległ ani jeden Żyd.Jak to możliwe skoro codziennie przebywa ich tak b.wielu?Doskonale wiedzieli co się stanie. Następna sprawa. Dlaczego uczestniczymy w okupacji ( zwanej misja pokojową) w Iraku? Bo zadecydował o tym Żydo-Masoński rząd czyli lewackie ugrupowania. Żydzi chcą zapanować nad światem a gratis robią z siebie ofiary. Ale skąd bierze się antysemityzm?Z nikąd sie niewziął prawda? Żydostwo same jest sobie winne

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 27 sie, 2007

Tak, przez przypadek z WTC ocalało 2000 Żydów. Zresztą o WTC najlepiej obejrzeć film "11 września - niewygodne fakty", który da nieco inny punkt widzenia na tę całą sprawę. Zresztą nie może być inaczej, skoro prawie wszystkie media są w rękach Żydów; w Polsce (Wyborcza) i w Stanach (CBC). To one szerzą jakieś prymitywne slogany typu wszechobecny faszyzm, rasizm, antysemityzm i innne pierdoły z kosmosu. Tak samo jak ten niedawny artykuł Żuradzkiego, aż się w dupie przewraca. No ale spoko, niech sobie piszą, co chcą, tylko może wreszcie wytłumaczyliby mnie (ciemnej masie), co wg nich jest tym faszyzmem.
Faszyzm na ulicy, faszyzm na stadionie, aż strach zajrzeć do lodówki.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 27 sie, 2007

zydki-wielcy skrzywdzeni przez caly swiat,trzeba im wsploczuc za wszystkie represje itd.i absolutnie nic zlego nie mozna powiedziec o zydach bo odrazu bedziesz posadzony o antysemityzm.




,,..a teraz pojdziecie pod prysznic..,,

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » wt 28 sie, 2007

Teraz juz niemozna powiedziec zlego slowa na Semite, bo odrazu powiedzą: Ty rasisto! Ty zły nazisto! Juz niewiem czy mam sie z tego śmiac czy płakać. Rasizm to teraz bardzo modny temat dla mediow, ale my wiemy jak jest naprawde. Nie dajmy sie ogłupić Żydo-Masońskim mediom !

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » wt 28 sie, 2007

niedługo dożyjemy czasów że jeśli jakas drużyna pokona reprezentacje izraela to sędzia zostanie ogłoszony antysemitą a piłkarze przeciwników zostaną przesłuchani czy aby nie maja antysemickich poglądów i dlaczego tak często strzelali na bramke izraela :lol:

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 28 sie, 2007

Gorzej jak będą zamieszki i policja użyje gazu :lol:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 28 sie, 2007

Ol(S)ztynianin pisze:Gorzej jak będą zamieszki i policja użyje gazu :lol:
Zejedwabisty text :hahaha: Serio!

Ale nie o tym chciałem. Na temat Żydów też mam swoje zdanie.
O tym też nie chciałem.
Chciałem za to zapytać jaki w ogóle ONR ma pomysł na wychowywanie młodzieży, bo że nie ma żadnego pomysłu na gospodarkę już wiem. Ale może to i dobrze, że nie macie pomysłu na gospodarkę, bo ja nie toleruję socjalizmu. Choćby nawet nie wiem jak bardzo był narodowy...
A tego pana który napisał, że nie miałby nic przeciwko hitlerowi, gdyby ten nie podniósł ręki na Polskę, zapytam czy ma coś przeciwko che gewarze (sory nie jestem jego fanem i nie wiem jak się pisze)? On nie podniósł ręki na Polskę. A do tego też miał lewicowe poglądy na gospodarkę, jak hitler.

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » wt 28 sie, 2007

Che Guevara=komuch, komuch= ścierwo

Narodowcy mają pomysły na gospodarke.Polecam książke Adama Doboszyńskiego " O monopolach" wg " Gospodarki Narodowej".

Jaki pomysł? hmmm wychowuje przede wszystkim rodzina i szkoła.ONR tylko wspomaga proces kształtowania sie myśli i prawidłowych poglądów.Poprostu młodzież juz od najmłodszych lat powinno się wychowywać w duchu narodowym.To proces bardzo złożony i wymaga zarówno wiele wysiłków ,pracy jak i czasu.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 29 sie, 2007

Stosując twoją metodologię można przeprowadzić następujące równanie:
ścierwo=komuna=che guevara=gospodarka socjalistyczna=hitler
Ale ja znów nie o tym.
To jak jest w końcu macie pomysł na gospodarkę czy nie? Najpierw piszesz, że ONR nie zajmuje się sprawami gospodarzcymi, teraz jednak okazuje się, że macie jakieś pomysły... Ja tam nie wiem, ale przeciętny Polak jak słyszy o was to widzi, że waszym pomysłem na gospodarkę (i na wszystko inne) jest wytępić Żydów, murzynów, komunistów, wprowadzić gospodarkę planowaną centralnie (czytaj: socjalistyczną), zamknąc granice i będzie bosko.
Z jednej strony poważacie Pinocheta (słusznie), a z drugiej zapominacie, że jego najwięszkym dokonaniem nie było unicestwienie kilkunastu (?) komunistów, ale skrajna liberalizacja gospodarki. Używając waszego języka Pinochet "rozprzedał Chile" obcemu kapitałowi. I to było super. Niestety, ale wszelkie hitlerowskie/nazistowskie popłuczyny zapominają o tym. Widzę, że i ONR nie jest wolny od tej przypadłości. Szkoda, bo uważam, że kształtowanie młodzieży w duchu nacjonalistycznym (ja nie widzę niczego złego w słowie "nacjonalizm") jest ideą godną poparcia. Niestety, ale nie w takim chuligańskim wydaniu jakie prezentuje tutaj ONRWiM.
Moim skromnym zdaniem najlepszym pomysłem na ulżenie doli Polaków jest totalna liberalizacja gospodarki połączona z drastycznym obniżeniem podatków, a nie "polowanie na czarnuchów". Wszystko jedno czy Polak będzie pracował w fabryce u Żyda czy Polaka. Ważne żeby był traktowany godnie i godnie zarabiał.
A swoją drogą to ciekawe czy jadacie tylko polskie produkty i ubieracie się tylkow polskie ubrania?
pozdrawiam

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » czw 30 sie, 2007

Narodowy Radykalizm dąży do wprowadzenia Trzeciej Pozycji w gospodarce. Obecnie istnieje przymus wyboru między kapitalizmem a komunistycznym centralnym planowaniem. Trzeciopozycjonizm Narodowego Radykalizmu ujawnia się w dążeniu do ustanowienia opiekuńczego systemu pomocy socjalnej. Narodowy Radykalizm stara się zapewnić każdemu człowiekowi prawa do swobodnej pracy i wartościowego wynagrodzenia. Ponieważ dla Narodowych Radykałów podstawą wielkości Narodu jest rodzina musi powstać system zapewniający rodzinie mieszkanie i chleb. W Narodowym Radykalizmie wielce promowanie jest posiadanie dużej ilości dzieci. Aby Naród mógł budować swą wielkość musi mieć szeroki dostęp do dobrodziejstw kulturowych. W dziedzinie gospodarki narodowej trzeciopozycjonizm Narodowego Radykalizmu objawia się w planach wywłaszczenia i unarodowienia wielkich zagranicznych molochów korporacyjnych. Zapewni to stabilność i bezpieczeństwo gospodarcze Narodu a także umożliwi swobodny i „bezstresowy” rozwój rodzimych przedsiębiorstw. Zniesie to brutalną rywalizację i gardzenie człowiekiem jak ma ta miejsce w kapitalizmie. Unarodowieniu ulegną też wszelkie dobra dane nam przez matkę Ziemię.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 31 sie, 2007

Ponieważ dla Narodowych Radykałów podstawą wielkości Narodu jest rodzina musi powstać system zapewniający rodzinie mieszkanie i chleb. W Narodowym Radykalizmie wielce promowanie jest posiadanie dużej ilości dzieci. Aby Naród mógł budować swą wielkość musi mieć szeroki dostęp do dobrodziejstw kulturowych.
OK., pod tymi słowami i ja mogę się podpisać. Niestety, ale to są ogólniki które można by było swobodnie umieścić w ulotce jakiejkolwiek partii, od SLD począwszy, na LPR skończywszy. Konkrety poproszę. Jeśli dążenie do tego aby rodziło się więcej dzieci w Polsce ograniczy się do zakazu aborcji (której tez jestem przeciwny) to stanowczo za mało.

Pomysł z wywłaszczeniem i unarodowieniem zagranicznych molochów jest już realizowany! W Wenezueli i Boliwii, a wcześniej na Kubie. To jest socjalizm w czystej postaci. Jeśli to jest Wasz pomysł na dobrobyt, to jesteście socjalistami i do Che Guevary wcale Wam nie daleko. Zresztą chyba preferujecie podobne metody działania. Co ciekawe tak szanowany przez Was Pinochet w Chile zrobił coś dokładnie innego niż Wy postulujecie. Powtórzę bo może nie doczytałeś (lub nie zrozumiałeś), ale w Chile niczego nie „unarodowaniano” ani nie wywłaszczano. Przeciwnie, sprzedano w prywatne, często obce ręce co tylko było do sprzedania. A teraz porównaj sobie gdzie się żyje lepiej, w Chile czy w Wenezueli…

Odnośnie pomysłu na „trzecią drogę” wolę się nie wypowiadać, ale zastanawiam się, skoro to taka cudowna droga do dobrobytu, to czemu nie skorzystały z niej inne narody? A może popatrzyliśmy jakie państwa w ostatnich latach rozwijały się najszybciej? Czy nie przypadkiem Tajwan, Korea (Południowa oczywiście!!), Nowa Zelandia, Irlandia – a więc te w których gospodarka była skrajnie liberalna? Skoro trzecia droga jest taka cudowna to czemu jej autor jeszcze nie został uhonorowany Noblem z dziedziny ekonomii?

Uwaga, że w kapitalizmie mamy do czynienia z brutalną rywalizacją i gardzeniem człowiekiem ubawiła mnie setnie. Można wiedzieć jaki konkretnie masz na myśli przypadek? Jeśli myślisz o Polsce to chyba zdajesz się nie zauważać, że w Polsce nie mam tak naprawdę wolnego rynku. Państwo krępuje przedsiębiorców tysiącami przepisów, setkami koncesji, skomplikowanym systemem podatkowym (za wysokim oczywiście), porażającą biurokracją i zniewalającą korupcją.
Skoro tak źle jest w kapitalizmie to czemu Kubańczycy emigrują do USA a nie Amerykanie na Kubę? Wszak to na Kubie jest państwo opiekuńcze.

Zastanawiam się tez po jakie licho chcesz unaradawiać dobra w ziemi. Po pierwsze wydaje mi się, że w tej chwili i tak zgodnie z prawem wszystko co w ziemi należy do Państwa. A nawet gdym się mylił to pamiętam, że w komunie na pewno należało do Państwa; i czy to coś zmieniało? Trzasnęliśmy kilkadziesiąt kopalni, ale świat nie chciał kupować naszego węgla, machnęliśmy wielką kopalnię siarki, a cena tego surowca poleciała na łeb, na szyję; strzeliliśmy sobie kopalnię miedzi, ale tylko wegetowała. Że o kopalniach uranu i złota które zbankrutowały nie wspomnę – po nich przynajmniej mamy fajne muzea. Czy wobec tego mam rozumieć, że proponujecie cofnięcie się do czasów gdy w Polsce jedynym przemysłem były kopalnie i huty? No sory, ale nawet Chińczycy rozwijają przemysł. Czy pojęcie np. elektroniki lub przemysłu samochodowego mówi Wam coś? Sądzisz, że świat tęskni za polską myślą motoryzacyjną (Syrenka)?
Będzie to dla Ciebie szokiem ale ja uważałam się za polskiego nacjonalistę, a mogę pracować w szwedzkiej korporacji, jeździć niemieckim samochodem, nosić włoskie buty, używać francuskiej wody kolońskiej, robić zakupy w angielskim markecie i pisać to co pisze na chińskiej klawiaturze. Ważne, że w tych firmach pracują ludzie, którzy podatki zostawiają w Polsce, rozwijają polski PKB.
A na koniec powiem Ci, o ile jeszcze tego nie zrozumiałeś, że to co proponujesz to czysty socjalizm. A za wybór socjalizm lub narodowy socjalizm to ja dziękuję.
Wolę konserwatywny liberalizm. Konserwatywny w kwestiach społecznych (żadnych równych praw dla homosexualistów, nie dla aborcji, prawo surowe ale sprawiedliwe) i liberalny w kwestiach ekonomicznych (wszystko oprócz policji, wojska i sądów w prywatne ręce – mogą być obce, bo o polskość trzeba dbać nie socjalizując, ale ucząc historii, kultury, języka i tradycji; tutaj jeszcze jedna dygresja: pod zaborami Polacy świetnie sobie dali radę bez państwa opiekuńczo-socjalnego jakie proponujecie, wiec teraz tym bardziej sobie dadzą radę).
Ostatnio zmieniony pt 31 sie, 2007 przez THE CORE, łącznie zmieniany 2 razy.

tomazschemik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: tomazschemik » wt 04 wrz, 2007

Ja dołączę się do tego tematu w kilku kwestiach. Po pierwsze nasze polskie barwy i symbole trzeba szanować! Po drugie wszystkim wrogom Polskości i tradycji, czyli internacjonalnym komunistom, pedałom, pedofilom, narkomanom powiedzmy stanowcze nie! A po trzecie narodowiec nie faszysta, prawdziwy Polak nacjonalista :) Pozdrawiam z Gdańska.

Awatar użytkownika
kks
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kks » śr 05 wrz, 2007

Jeżeli chodzi o kwestie polityczne to w zasadzie mam poglądy bardzo zbliżone do ONR,czyli zdecydowanie prawicowe.
Ład,porządek,radykalny antykomunizm,dobro Ojczyzny,narodu,rodziny,sprzeciw wobec pedalstwa,narkomanii,przestępczości,aborcji,eutanazji(chyba że dla pedałów,czerwonych itd.),kara śmierci dla morderców,wprowadzenie kar cielesnych w szkołach,silne państwo,rasowy separatyzm,sprzeciw wobec napływu obcych rasowo emigrantów,poprawności politycznej,UE,syjonizmu,lewactwa itd.
Natomiast w kwestiach ekonomicznych optuje za tzw.narodowym liberalizmem czyli liberalnym modelem gospodarczym wewnątrz państwa a na zewnątrz nasz rynek byłby chroniony za pomocą interwencjonizmu państwowego przed nadmiernym napływem obcego kapitału i obcych towarów.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 05 wrz, 2007

Do tomazschemik:
Fajnie, że taki nacjonalista z ciebie. Nie doczytałem tylko skąd pochodzisz? Z Wolnego Miasta Gdańska? Aha, bo myślałem, że Prawdziwy Polacy nigdy by tak nie napisali o sobie. Wszak WMG powstał wbrew woli i interesowi Narodu Polskiego...

Do kks:
W sumie dobry pomysł, ale obawiam sie, że nie stac nas na to. Że pozwolę sobie sparafrazować prezydenta Singapuru, który powiedział: najpierw dobrobyt, potem demokracja. Ja bym powiedział: najpierw liberalizm, potem narodowy liberalizm. Obawiam się, że w tej chwili nasze Pańswto jest za biedne na takie podejście. Po pierwsze chroniąc naszą gospodarkę przed innymi tak na prawdę dusilibyśmy ją, bo nie mamy funduszy ani na nowe technologie, ani na masową i tanią produkcję. Na takie rozwiązania mogą sobie pozwolić Chiny, gdzie jest najtańsza siła robocza na świecie.

ODPOWIEDZ