EURO 2004

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 26 cze, 2004

Zauważyliście na pewno wszystkie te reklamy, w których grają wszyscy ci "los galaktikos" czy jak im tam...
A zauważyliście, że wszyscy z tych reklam już wrócili do domu!? Został jeszcze Niesterloy ale mam nadzieję, że i on wróci dzisiaj, he he.
Może gwiazdeczki powinny więcej trenować zamiast grywać w reklamach... vide Beckham i jego karne...

Awatar użytkownika
Grzesiekk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: sob 24 kwie, 2004

Post autor: Grzesiekk » sob 26 cze, 2004

Co do dzisiejszego meczu to chciałbym żeby wygrali Holendrzy!!!!!!Ale znając Szwedów znowu mogą coś sfuksić jak w meczu z Włochami!!!!


Jaki dzisiaj typujecie wynik????? :wink:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 26 cze, 2004

Mecz ogólnie dzisiaj był nudnawy... rozkręciło się dopiero w dogrywce, a później rzuty karne - cieszę się, że awansowała HOLANDIA!

No ale jak myślicie dzięki komu Holandia gra w 1/2 finału!? Mi się wydaje dzięki tym co strzelili bramki i dzięki bramkarzowi, który wyciągną 2 karniaki... Ale mądry komentator w studiu stwierdził, że to dzięki Czechom... no ale cóż... HOLANDIA gra dalej :)

Makaay masz farta, że trafiłeś bo już byś dostał bana :twisted:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 27 cze, 2004

A ja się nie zgodzę ze Skomandusem. Uważam, że nikt Zidane, Henry'ego i innych nie zmusza do udziału w reklamach. Oni lecą na forsę. Słyszeliście ile obiecują Rooney'owi za reklamę pieluch? Chyba z 10 baniek funtów o ile pamiętam. A przecież oni wszyscy zarabiają przez jeden sezon gry w swoich klubach tyle co cała moja rodzina przez dwa pokolenia.
Oczywiście same reklamy nie są winne słabej postawie gwiazdek, ale w jakimś stopniu ukazują, że sporo czasu gracze tracą na własne życzenie, a nie na życzenie np. sponsora. Zresztą można zastrzec w kontrakcie, że się nie będzie występowało w jakichś tam meczach charytatywnych na przykład. Kasa będzie nieco mniejsza ale i tak dla przeciętnego śmiertelnika będzie nie do osiągnięcia.
Trzeba znać umiar.
Po za tym czasy są takie, że sukcesem dla piłkarza nie jest już np. mistrzostwo, ale bajeczny kontrakt, który pozwoli żyć bez pracy dla następnych dwóch pokoleń takiego gracza.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 27 cze, 2004

No i masz rację!
A będzie jeszcze gorzej!
FIFA ma plany organizowania Mistrzostw Świata co 2 lata. Jestem przekonany, że za kilka lat powstanie jednak Euroliga na wzór amerykańskiej NBA, gdzie będą grać najbogatsze kluby Europy. Atrakcji (i to zarówno tych finansowych jak i sportowych) dla piłkarzy nie zabraknie. "Nie wygraliśmy mistrzostw? No to co, wygramy za rok!" - tak będzie się mówić coraz częściej. Widzieliście kto po przegranych przez Anglię i Holandię karnych płakał? Tylko kibice. Bo dla nich to jeszcze jest ważne (ale i oni za kilka lat otumanieni przez media, i w ogóle agresywną rzeczywisytość, będą lać na to, że ich drużyna przegrała). Ja nie widziałem żeby któryś z piłkarzy płakał po porażce. Oni wiedzą, że za kilka miesięcy, najpóźniej za rok będą grać o jakieś inne mistrzostwo, puchar czy cokolwiek... Dla nich to nie jest porażka.
Za lat mojego dzieciństwa (a nie było to przecież tak dawno) na takie mecze jak Real - ManUtd czy Milan - Barcelona czekało się cały sezon bo zdażyć się mogły raz czy dwa w roku. Teraz co tydzień grają megagwiazdy w megadrużynach w megameczach w megarozgrywkach o megapuchar.
Takie kraje jak Polska powoli schodzą na boczny tor. My to i tak mamy nieźle bo do nas raz na rok czy dwa lata zjedzie jakać Barcelona, ale tacy Albańczycy, Islandczycy czy jacyś Ormianie to sobie mogą o czymś takim pośnić. Co z tego, że jak Liverpool grał z mistrzem Albani to wygrał 10:0? Ci przegrani i tak byli szczęśliwi, że mogli zagrać z mistrzem Anglii. A teraz to sobie mogą ich w telewizji najwyżej obejrzeć (o ile mają dekoder). Teraz grafik pucharowy jest taki, że drużyna z Luxemburga musi rozegrać tyle rund przedwstępnych i jakichś innych kwalifikacji żeby na pewno nie zagrała z jakimś FC Porto na przykład. Taki mecz jak Lechia Gdańsk (2 liga) z Juventusem Turyn już się nie ma prawa powtórzyć...
A przecież po tym jak ostatnio Holendrzy nie zakwalifikowali się na MŚ2002 odezwały się głosy, że niektóre, najlepsze (czytaj: najbogatsze) federacje nie powinny grać w eliminacjach albo eliminacje powinny być dwu- czy trzystopniowe i takie tuzy jak np. Niemcy czy Francuzi powinni grać w ostatnim etapie. Pewnie najlepiej żeby w ogóle ni grali tylko im mistrza dac za same fryzury...
No i to tyle tych gorzkich żali.
Zobaczycie, że jak Czesi dziś przegrają to będą płakać... Ale życzę im aby rozwalili cały ten turniej, bo są ostatnią (no i Grecy też) ekipą, która gra w piłkę a nie zarabia pieniądze grającw piłkę.

Awatar użytkownika
Grzesiekk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: sob 24 kwie, 2004

Post autor: Grzesiekk » ndz 27 cze, 2004

THE CORE napisał:
Ja nie widziałem żeby któryś z piłkarzy płakał po porażce.

No ja nie weim , gdzie ty żyjesz!!!!?? Nie trzeba daleko szukać , np. Cassano po meczu z Bułgarią!!!!!!!I nie ma takiej opicji żeby dziś Czesi przegrali!!!!!!!! 8)

Młody fan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 13 mar, 2004
Lokalizacja: os. Mazurskie

Euro 2004

Post autor: Młody fan » ndz 27 cze, 2004

No tak spójrzmy na taką reklamę adasia Paczcie co z piłką robi zizou i ballack nie mówiąc już o del piero oni potrafią zrobić taką sztuczkę że gały wylatują na wierzch :shock: a podczas meczu nic no może zidane się coś stara ale to i tak nie to samo


Mam pytanko czy może wie ktoś z kąd można ściągnąć np:
Karniak becksa z Turcją

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » ndz 27 cze, 2004

Brawo Czesi!!!Swietny mecz wykonaniu druzyny Czeskiej kolejny moj zespol za ktorym trzymalem odpadl zostala jeszcze tylko Holandia!!
Milan Baros wyrasta na czarnego konia tego turnieju!!

Awatar użytkownika
Grzesiekk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: sob 24 kwie, 2004

Post autor: Grzesiekk » ndz 27 cze, 2004

Baros królem strzelców!!!!!!!!!!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Euro 2004

Post autor: THE CORE » ndz 27 cze, 2004

Młody fan pisze:No tak spójrzmy na taką reklamę adasia Paczcie co z piłką robi zizou i ballack nie mówiąc już o del piero oni potrafią zrobić taką sztuczkę że gały wylatują na wierzch :shock: a podczas meczu nic no może zidane się coś stara ale to i tak nie to samo
To proste - reklamę kręci się tysiąc razy, aż mu trik wyjdzie. A na meczu albo ci wychodzi albo 0:1.

Zajcew
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 27 maja, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zajcew » pn 28 cze, 2004

Przybyś pisze:Teraz moim zdaniem finał będzie Czechy - Holandia.A wasze jakie są typy??
Witam! Ja stawiam identycznie. W ogole stawialem polfinaly Francja-Czechy i Hiszpania-Holandia, ale Francuzi zamulili, a Portugalia wyeliminowala Hiszpanie, wiec automatycznie wchodzila na jej miejsce moim zdaniem. Teraz mam nadzieje, ze Holandia z Czechami znowu stworza niezwykle widowisko. Bede kibicowal Holandii, ale chyba jednak Czesi wygraja... Pozdrawiam

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 28 cze, 2004

Moim zdaniem gradu bramek nie będzie.
Moje typy:
Portugalia - Holandia 1 - 0
Czechy - Grecja 1 - 0

mark_olo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 09 lis, 2003

Post autor: mark_olo » pn 28 cze, 2004

A wszyscy zobaczycie zadziwi was GRECJA. :lol:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 30 cze, 2004

Po raz pierwszy w polskiej telewizji będziemy mogli oglądać mecz piłkarski, któremu towarzyszyć będzie aż trzech komentatorów - czytamy w "PS".

Finał mistrzostw Europy w Portugalii skomentują wspólnie: Janusz Basałaj, Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.
No to ja chyba wyłączam głos w moim TV :x

ps. wygra HOLANDIA :twisted:

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » śr 30 cze, 2004

THE CORE pisze:Moim zdaniem gradu bramek nie będzie.
Moje typy:
Portugalia - Holandia 1 - 0
Czechy - Grecja 1 - 0
Stawiam podobnie, ale Czesi jednak wygrają 2:0. Na marginesie szkoda jednak, że w Euro wzorem mistrzostw świata nie ma meczu o trzecie miejsce...

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » śr 30 cze, 2004

Moje typy
Czechy 4-0 Grecja
Portugalia 1-3 Holandia

a zobaczymy jak bedzie!!

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » czw 01 lip, 2004

Makaay pisze:Moje typy
Portugalia 1-3 Holandia
a wiec wynik zupelnie inny niz myslalem....szkoda ze odpadli Holendrzy ale Portugalia zaprezentowala sie lepiej!!

Oudiran

Post autor: Oudiran » czw 01 lip, 2004

COLINA DRUKARZ [moderator] [moderator] MU W DUPE ZA TAKIE COS SMIEC JAK CZESI NIE PRZEJDA DALEJ TO [moderator] Z NIEGO [moderator] WIDAC JAK POMAGA GREKA A CZECHOW NIE LUBIE WYHUJAC ICH CHCE JAK 4 LATA TEMU PIZDA ŁYSA ZE WSZYSTKIMI WLOSAMI UCIEKL MU CALY ROZUM JAK JA NIENAWIDZE TAKICH DRUKARZY



CZESI MUSZA WYGRAC :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kru

Post autor: kru » czw 01 lip, 2004

Grecja - Czechy 1:0 :?
Ostatnio zmieniony czw 01 lip, 2004 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Oudiran

Post autor: Oudiran » czw 01 lip, 2004

NO I WYDRUKOWAL SMIEC [moderator] :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: CZESI PRZEGRALI PRZEZ TEGO PEDALA BO GRECY ANPEWNO NIE BYLI LEPSI I NIE ZASLUZYLI NA ZWYCIESTWO ZNOW ICH WYCHUJAL TAK JAK KIEDYS HEMOROID [moderator]


DWIE PEDALSKIE DRUZYNY W FINALE DO CZEGO TO DOSZLO OBIE Z PRZEKRETU :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 01 lip, 2004

Powinien być karny dla Czechów...

Ale i tak się cieszę 8) :jupi::jupi::jupi:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 01 lip, 2004

hmmm teraz mozemy tylko zalowac ze nie obstawilismy w STS-ie że Grecy beda w finale...ach tyle gotówki by sie sypnelo :D:D:D

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » pt 02 lip, 2004

Szkoda,że nie wypalił finał Holandia - Grecja. Za to [moderator],że Czechy jadą do domu! Zdecydowana większość stawiała na Czechów a ja skromnie postawiłem na Grecję i się opłaciło :lol: oby w finale Ateńczycy roznieśli gospodarzy turnieju..

CZECHY SPIERDALAJĄ HOP HOP HOP :!: :!: BUAHAHAHA :twisted:

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » pt 02 lip, 2004

Jak Czesi mogli odpasc....bardzo mi ich szkoda ale coz takie sa uroki ME@!!!

Awatar użytkownika
Grzesiekk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: sob 24 kwie, 2004

Post autor: Grzesiekk » pt 02 lip, 2004

czy nie sądzicie że grecja to farciarze zaj...ni !!! ???

Zablokowany