Po meczu Polska - Anglia

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Po meczu Polska - Anglia

Post autor: Major » czw 19 sie, 2004

Chwila po meczu Polska - Anglia w Chorzowie - jakiś pseudoredaktorzyna "wszechwładnej" TVP rozmawia z pseudoselekcjonerem Pawłem J.

Red.: Niestety Panie Trenerze - gorycz porażki przelewa się od Tatr po Bałtyk, ale boli tym bardziej, że przegrywamy z Anglią wynikiem dwucyfrowym, który już na starcie eliminacji do MŚ skazuje raz co najwyżej na walkę o drugie miejsce.
Janas: Gówno prawda Panie Redaktorze! Ciągle jestem w trakcie budowania drużyny i mimo niekorzystnego wyniku, nie ukrywajmy tego, dało się zauważyć wiele pozytywnych elementów w naszej grze.

Red.: Na przykład jakich?
Janas: Grzesiek Rasiak w 28 min. Przyjął dobrze piłkę - w ogóle mu nie odskoczyła, choć z celnym podaniem do Andrzeja Niedzielana było trochę gorzej. Ale zrehabilitował się w 67 min., kiedy to znajdując drugi raz przy piłce - efektownie zatrzymał naszą kontrę i bardzo przytomnie odegrał do tyłu do Jacka Bąka.

Red.: Czy były jeszcze jakieś pozytywy?
Janas: Niewiele brakowało żeby w 37 min. Jurek Dudek dobrze piąstkował, niestety zamiast w piłkę trafił w głowę Bartosza Bosackiego, natomiast jak każdy widział - futbolówka padła łupem Owena, a on już wiedział co zrobić...

Red.: Kto Pana zdaniem zasługuje na szczególne słowa uznania w naszej drużynie?
Janas: Nie chciałbym uprawiać jakiejś wyliczanki - jesteśmy zespołem i u mnie liczy się zasada jeden za wszystkich, a wszyscy za jednego! Cała drużyna pozostawiła na boisku sporo zdrowia [red. przyp. tuż przed przerwą na murawę padł Lewandowski, a chwilę później Kukiełka - słabe przygotowanie kondycyjne sprawiło iż zostali błyskawicznie trzetransportowani do szpitala w Piekarach Śląskich z podejrzeniem zapaści serca]. No cóż tym razem nie udało się wygrać albo choćby zremisować - taki jest sport, tak się zdarza. Jednak gwarantuję swoją ręką, głową i czym tylko chcecie - że będziemy fantastycznie przygotowani do eliminacji MŚ w roku 2014.

Red.: Ale co z eliminacjami, które rozpoczęte zostały dziś?
Janas: Yyy... Ja nie wiem, ja jestem tylko trenerem, wykonuję swoją pracę należycie i nie mam sobie nic do zarzucenia. Te eliminacje mamy jeszcze olbrzymią szansę wygrać - wbrew temu wszystkiemu co jutro napiszą dziennikarze. Mówiłem już, że dziś wyszło nam kilka udanych podań - dokładnie pięć, a jak wiadomo celne i dokładne podanie to fundament każdego schematu akcji. Już mam kilka koncepcji czym straszyć będziemy naszych rywali w najbliższych meczach. Jednak jak powiedziałem wcześniej - priorytetem jest rok 2014 i to głównie pod niego buduję drużynę.

Red.: A czemu w reprezentacji nie ma miejsca dla Frankowskiego, Włodarczyka lub też Golińskiego?
Janas: Pytanie jest tendencyjne, no ale jak zwykle jestem zmuszony na nie odpowiedzieć... Sytuacja jest wyraźna i klarowna tylko dla moich pupilków - to co, że Goliński jest lepszy od Lewandowskiego? W 2012, 2013 i 2014 ten drugi będzie miał prawie 40 lat i będąc w sile wieku z pewnością sprosta należytemu wykonaniu zadania lidera reprezentacji! Bo właśnie w roli lidera widzę go już w najbliższych meczach! To, że dziś miał lekką zapaść serca o niczym nie świadczy! Nikogo pochopnie nie skreślę! Dlatego dla tej trójki, którą Pan wymienił mam kilka istotnych porad: pracować, pracować i jeszcze raz pracować... Albo po prostu zmieńcie obywatelstwo - wtedy na pewno zagracie w jakiejś reprezentacji!

Red.: Cały czas mówi Pan o roku 2014 - czy Pana zdaniem to aby nie nazbyt długo aby czekać na sukces? Przecież to prawie 10 lat!
Janas: Jest takie powiedzenie - jak kocha to poczeka! A ja wcale nie wątpię, że polscy kibice nas kochają - pokazali to dziś stawiając się na Stadionie Śląskim w sile 500 osób.

Red.: Czy rozmawiał Pan już z Michałem Listkiewiczem?
Janas: Nie... Michaś pomachał mi gorąco i posłał całusa z trybuny VIP - mówiąc, że czeka na mnie jutro w swym pokoiku przy ul. Miodowej. Ale będzie zabawa!! Ma być jeszcze Różowy Kaszubek...

[w tym momencie nasza rozmowa została przerwana, ponieważ "Janosik" zaczął się kiwać monotonnie i co chwila z jego ust wydobywało się zdanie:

Kocham polską piłkę i prezesa PZPN...

Kocham polską piłkę i prezesa PZPN...

Kocham polską piłkę i prezesa PZPN...

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 19 sie, 2004

:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :cry: :oops: :P :x :evil: :twisted: :roll: :wink:
tak to skomentuje

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 19 sie, 2004

No widzę kolega Major powraca do swojej dawnej profesji :) Wow, i nawet różowy Kaszubek się znalazł... :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
cincin21
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004

Post autor: cincin21 » czw 19 sie, 2004

Tekst świetny, ale mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie :twisted: Może wyjdzie nam z 10 dobrych podań(że między bramkarzem a obrońcami to nic, te też się liczą :lol: )

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » czw 19 sie, 2004

Hehe, nieżle tekst wypaśny :D , ale miejmy nadzieje, że do meczu z Anglią Janas zrezygnuje z posady selekcjonera 8)

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » czw 19 sie, 2004

Tekst [moderator] nic dodac nic ujac bo wynik bedzie podobny do tego wczorajszego z Dania. W sercu jednak wiara w nasza druzyne :twisted:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 19 sie, 2004

Brawo!!!
Dodam od siebie:
NIECH ŻYJE JANAS! NIECH ŻYJE LISTKIEWICZ!
WIWAT POLSKA MYŚL SZKOLENIOWA!
BROŃ BOŻE NIE BRAĆ PRZYKŁADU Z ANGLII, GRECJI I TURCJI, KTÓRE KORZYSTAJĄ Z POMOCY OBCOKRAJOWCÓW!

Zablokowany