Reklama zewnętrzna

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Mirka66
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Mirka66 » pt 19 kwie, 2019

Na pewno warto. Dla mnie taka reklama nie daje efektów. Zajmuję się branżą handlową, a w tym przypadku materiały POS mogą zwrócić uwagę klienta. Klasyczne metody reklamy wizualnej są tu najlepsze tzn. opakowania, ścianki reklamowe, wobblery, ekspozytory, wyspy handlowe, stoisko targowe......... Mam świetną firmę marketingową https://www.berkano.pl która dba o każdy szczegół w prowadzeniu odpowiedniej reklamy przy mojej działalności. Polecam firmę gdyby ktoś poszukiwał fachowców od marketingu.

taro32
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: wt 11 wrz, 2018

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: taro32 » czw 26 mar, 2020

Dokładanie się zgadzam, każda firma/działalność specjalizuje się w innych produktach/usługach, dlatego działania promocyjne dla każdej firmy nie mogą być takie same, muszą być przemyślane i właściwie dobrane, ja mogę polegać na firmie 4mat - specjaliści od działań marketingowych z Warszawy, oferują pomoc w zakresie organizacji eventów, a także specjalizuje się w usługach merchandisingowych i outsourcingu sprzedaży. Dzięki nim moja firma jest zawsze odpowiednio przygotowana na potrzeby rynku, mamy też wielu zadowolonych klientów i stale pozyskujemy nowych

Awatar użytkownika
olfik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 13 paź, 2022
Kontakt:

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: olfik » czw 13 paź, 2022

wiele zależy od rodzaju działalności i miejsca, może działać, a może nie działać

maja22
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: sob 17 wrz, 2022

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: maja22 » śr 26 paź, 2022

A czy myśleliście również i o reklamie online? Bo wiecie, skoro już przeprowadzacie promocję swojej firmy, to warto rozważyć różne opcje. Reklama online, ma ogromną siłę przekazu etc. Jakby co firma https://all4comms.com/ może was wesprzeć w tym zakresie.

Awatar użytkownika
Radexx
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 09 lut, 2023
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Radexx » czw 09 lut, 2023

Reklama zewnętrzna jest bardzo ważna, ale nie zapomnijcie również o działalności internetowej :)

maja22
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: sob 17 wrz, 2022

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: maja22 » pt 27 paź, 2023

No każdą opcję trzeba sobie przemyśleć... Według mnie przy okazji warto tutaj zwrócić uwagę na propozycje Voogo, ponieważ tam znajdziecie szablon ulotki , świetne plakaty, czy wizytówki. Warto im zaufać, ponieważ nie od dzisiaj są na rynku i świadczą usługi na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
Lemalka104
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 18 gru, 2023
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Lemalka104 » pn 18 gru, 2023

A czy obecnie większej siły przebicia nie ma reklama internetowa?

ODPOWIEDZ