AKCJA GRAFFITI

Forum fanklubów Stomilu i dzielnic Olsztyna

Moderatorzy: F.R.T., StomilTravel, Moderatorzy

Chmiel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AKCJA GRAFFITI

Post autor: Chmiel » pn 12 mar, 2012

Jak powinna wyglądać przykładowa prośba o zgodę na powstanie graffiti.

Jan Kowalski Olsztyn, dn. 01.01.0000
ul. Kowalska 1/1
10-900 Olsztyn
tel. 000-000-000


Do:
( Tu wpisujemy nazwę podmiotu lub osoby, która jest autorem podania ).

Podanie:

Zwracam się do Pana/Pani z uprzejmą prośbą o zgodę na namalowanie graffiti promującego w pozytywny sposób nasze miasto, region oraz klub Stomil Olsztyn na ścianie przy ulicy...
Od wielu miesięcy wspólnie z kilkudziesięcioma osobami poszukujemy w Olsztynie miejsc do realizacji naszego projektu "Malujemy Księstwo Warmińskie". Celem akcji jest umieszczenie na murach naszego miasta grafik, które dzięki swojej wyjątkowej estetyce będą promować wartości tak ważne dla nas wszystkich ,jak lokalny patriotyzm czy inicjatywy społeczne. Gwarantujemy wysoką estetykę naszych prac, ponieważ tworzą je profesjonaliści zajmujący się grafiką zawodowo. Treść naszych prac w żaden sposób nie nawiązuje do jakichkolwiek form przemocy oraz nie posiada żadnych wulgarnych treści. W związku z tym proszę o zgodę na wykonanie przez nas malunku w wyżej wymienionym miejscu.
Dzięki naszej inicjatywie chcemy nadać zdewastowanym budynkom nowego kolorytu i blasku. Od początku naszej akcji żadna z naszych prac nie została nigdy uszkodzona. Mam nadzieję , że moja prośba zostanie przez Pana/Panią pozytywnie rozpatrzona. Nie ulega żadnej wątpliwości , że nasz projekt pozwoli na upiększenie naszej okolicy oraz miasta. Moją propozycję chętnie przedstawię podczas spotkania.

Do powyższego pisma załączam wstępny projekt graffiti.

Z poważaniem,

Jan Kowalski


tu macie przykładowe pismo jak chcecie jakieś konkretne piszcie pw.

Chmiel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AKCJA GRAFFITI

Post autor: Chmiel » wt 13 mar, 2012

Można pisać albo na żywo o tym opowiedzieć. Dałem przykład jak powinno wyglądać takie pismo, każdy może je modyfikować tak jak chce ;)

FC Szczytno
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 35
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: AKCJA GRAFFITI

Post autor: FC Szczytno » wt 13 mar, 2012

ja mam miejsce w ol do malowania

Awatar użytkownika
Anetka22
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 lis, 2023
Lokalizacja: Katowice

Re: AKCJA GRAFFITI

Post autor: Anetka22 » pn 20 lis, 2023

Udało się namalować graffiti? Jeśli, tak to chętnie zobaczył wykonana pracę, może ktoś ma jakieś zdjęcia

ODPOWIEDZ