GŁOSY , NOTY na piłkarzy

Wasze komentarze, wskazówki i propozycje

Moderatorzy: zicoo, Emilozo

Koda
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr 04 lut, 2009

GŁOSY , NOTY na piłkarzy

Post autor: Koda » czw 30 wrz, 2010

Uważam że to jest troche nie przemyślane...bo można oddać notę np. na 3 piłkarzy i reszte pozostawić , wtedy ranking robi się nie sprawiedliwy....po każdym meczu mogłaby być opcja typu: Najlepszy w meczu, po kliknięciu powinna pojawić się lista piłkarzy którzy zagrali a następnie po wystawieniu wszystkim not (gwiazdek) przycisk ZATWIERDŹ i wysyłanie do bazy danych w celu wybrania najlepszego piłkarza....co Wy na to ?

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: GŁOSY , NOTY na piłkarzy

Post autor: zicoo » czw 30 wrz, 2010

A co jak jakiegoś piłkarza w meczu nie widziałem/nie obserwowałem/nie jestem w stanie ocenić? Mam wymyślić ocenę? ;)

Koda
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr 04 lut, 2009

Re: GŁOSY , NOTY na piłkarzy

Post autor: Koda » czw 30 wrz, 2010

zicoo pisze:A co jak jakiegoś piłkarza w meczu nie widziałem/nie obserwowałem/nie jestem w stanie ocenić? Mam wymyślić ocenę? ;)

no własnie dlatego moze to jest troche niesprawiedliwe, trzeba sie zastanowic który system byłby lepszy,
albo dodać opcje NEUTRAL czyli nie wliczana bedzie nota do sredniej....

wydaje mi się, że system który wczesniej opisałem byłby wygodniejsyz niz klikanie na kazdego pilkarza i dawanie mu noty, tak to bedzie lista , wygodniej , szybciej i prezycyjniej :)

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Re: GŁOSY , NOTY na piłkarzy

Post autor: K.K. » czw 30 wrz, 2010

a mi sie wydaje,ze obecny system jest dobry.
Najwięcej ocen i największa średnią jednocześcnie, ma zawodnik który najwyraźniej najbardziej wyroźńiał się w meczu i został zapamietany.
Jeśli ktoś ma dużo glosow i niską średnia, bo zapatł w pamięć jako jego słaby mecz. Jeśli ktoś nie ma/ ma mało ocen znaczy, ze nie rzucił sie specjalnie w oczy kibicom

ODPOWIEDZ