Wyjazdy Kibicow stomilu

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Wyjazdy Kibicow stomilu

Post autor: Maro » czw 01 sty, 2004

Mam nadzieje ze wraz z odrodzeniem stomilu przyjdzie czas na wspolnie zorganizowane wyjazdy kibicow. Mysle ze stowarzyszenie powinno zadbac tez o ta znaczaca kwestie. Osobiscie mnie to nie dotyczy ze wzgledu na miejsce zamieszkania ale bardzo milo wspominam Olsztynskie wypady jakie mialy miejsce kilka ladnych lat temu. Zbyt wile ich nie zaliczylem ale bylem min w Elblagu ,Szczytnie [pamietna stacja grom] .

Ale osobiscie najbardziej pamietam mecz Stomilu z Sokolem Pniewy w Ilawie . Caly pociag z Olsztyna wjechal do Ilawy . Okolo kilku tysiecy olsztynskich fanow i na dzien dobry " TAK DLA ZABAWY ZROBIMY HEYZEL Z ILAWY" nastepnie wchodzac na stadion "CZESC CZESC CZESC OLSZTYN WITA WIES!!! . Az ciarki zaatakowaly mi plecy :D , sila glosu byla wielka . Na stadionie cisza fani jezioraka w koncie z jedna flaga , jak pamietam nie wydali zadnego okrzyku lub poprostu nie bylo ich slychac. Caly stadion w naszych barwach jakbysmy byli u siebie

Pomimo ze przeciwnik nie byl atrakcyjny bardzo milo wspominam ten wypad { zakonczony pocignieciem z bani Kaczmarka trenerowi sokola :D }
Czulo sie wielka potege Stomilu i sile jaka dysponowal.
Moze wypowiedza sie starsi fani pamietajacy tamte wyjazdy.
Mozna by stworzyc takie archiwum najlepszych wypadow wlacznie ze zdjeciami jesli ktos takowe posiada . Chyba byloby czym sie pochwalic wiec piszcie i wspominajcie

Pozdrawim

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 02 sty, 2004

Bobo wtedy z baśki walnął znanego nam trenera... Fiutowskiego :D :D :D

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 03 sty, 2004

Mam nadzieje ze jak juz OKP bedzie Stomilem to odwiedizmy Kętrzyn i Iławe.

Kamyk
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: śr 29 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Tczew

Post autor: Kamyk » pn 05 sty, 2004

Ostatnio często przypomina mi się wyjazd do Grodziska na Groclin, w ostatnim sezonie Stomilu w ekstraklasie. Bylo nas 7 (środa) i Stomil wygral 2-1. I zadaje sobie pytanie: jak to się stało, że teraz Groclin gra w 3 rundzie pucharu Uefa a Stomil juz nie istnieje? A jeszcze 2 lata temu byliśmy od nich lepsi... Szkoda.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » pn 05 sty, 2004

Tak przeciez w tamtym sezonie groclin ledwo sie utrzymał fak ze dzieki Stomilowi ale rzutem na taśme a teraz kurde graja w pucharze uefa maja szanse na mistrzostwo polski kurde dziwne jest to wszystko czemu nie Stomil podniusl sie tak jak groclin no wiem wszyscy wiemy dzialacze trudno moze jeszcze kiedys oby jak najszybcjie.

kru

Post autor: kru » pn 05 sty, 2004

Wyjazdy... ja nawet miło wspominam przedostatni wyjazd do Iławy, jednakże mam nadzieję, że pod koniec marca będziemy mogli rozpocząć turnee po Warmii i Mazurch w IV lidze :wink:

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

OKS

Post autor: Maro » pn 05 sty, 2004

Dobrze powiedziane ..... turnee 8) Oby tak bylo.

Zrobic taka trase koncertowa po Warmi i Mazurach zeby nikt nie pytal i nie watpil kto dowodzi na tym pokladzie .
Chlopaki z Ilawy czy Ketrzyna moga co najwyrzej zostac majtakmi pokladowymi

Gemiolo
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Groclin

Post autor: Gemiolo » pn 05 sty, 2004

...a najgorsze z tym Groclinem bylo to,ze jak juz przegrywali to jakis typ rzucil nam zielony szalik i pojechal z tekstem: "spalcie ta szmate" a reszta baranow nawet mu przytakiwala...i tacy kibice maja ekstraklase
pozdrowienia z Wlkp

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » wt 06 sty, 2004

hahahhah :lol: z tym szalikiem to dobre. Co za kur... kibice od siedmiu bolesci

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 06 sty, 2004

TEZ BYLEM NA TYM WYJEZDZIE W DRODZISKU SZKODA ZE TAK MALO OS. BYLO DZIEKI DLA CHLOPAKOW Z WLKP ZA PRZYJAZD DO TEJ WIOCHY BYLKO FAJNIE BO BYLO TO NIELICZNE ZWYCIESTWO NA WYJEZDZIE STOMILU

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Pamietacie wyjazd do elbloga na puchar polski ( 10.10 stomil wygral 3:1) dla mnie to byl [moderator] wyjazd, ponad 250 STOMILOWCUW zagluszylo wiecej liczacy mlyn olimpii nastepny wyjazd jaki byl zaliczony w duzej liczbnosci Olsztynskich Fanuw to byla legia (27.10 Porazka 0:2) wprawdzie malo nas tam bylo slychac ale nas bylo okolo 200, a na zylecie kilkadziesiat razy wiecej kibicuw, wtedy (jak dobrze pamietam) Misza dowodzil mlynam STOMILU i w pewnym momencie KAZDY zdjal majtki i pokazal DUPE w strona kibicuw legii to bylo to co pamietam najbardziej z tego wyjazdu. Bylo naprawde [moderator].

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 08 sty, 2004

Wyder - moim zdaniem masz bardzo dziwnie poustawiana hierarchie wartosci do niektorych spraw. Zauwaz ze posty ktore zamieszczamy swiadcza tylko o nas - kibicach Stomilu. Dodam ze jest to bardzo poczytna stronka wiec wiesci szybko leca w cztery strony swiata. Proponowalbym raczej pisac nie na ilosc - by pileczka Ci sie zaswiecila o co sie dopominales a zdecydowanie na jakosc. Najpierw przemyslenie tego co i gdzie chcesz napisac pozniej dopiero urzeczywistnienie tego czynu. Pamietaj - jak cie widza tak cie pisza. I nie jest to maksyma do Ciebie, kilku innych lecz do wszystkich stowarzyszonych i niestowarzyszonych Sympatykow naszego Stomilu dbajacych o przyszle chwile swietnosci naszego klubu jak i nas kibicow.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 08 sty, 2004

GHOST CO SIE CHLOPAKA CZEPIASZ PISZE JAKI MU WYJAZD SIE PODOBAL A ZE STOMILOWCOW PISZE SIE PRZEZ O Z KRESKA TO JUZ POMINE

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

wiem ze STOMILOWCUW pisze sie przez O z kreka, ale napisalem tak poniewaz na tej stronie niemozna zrobic O z kreska po przez Alt+O.

Procho
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lis, 2003

Post autor: Procho » czw 08 sty, 2004

wyder1987 pisze:Pamietacie wyjazd do elbloga na puchar polski ( 10.10 stomil wygral 3:1) dla mnie to byl [moderator] wyjazd, ponad 250 STOMILOWCUW zagluszylo wiecej liczacy mlyn olimpii nastepny wyjazd jaki byl zaliczony w duzej liczbnosci Olsztynskich Fanuw to byla legia (27.10 Porazka 0:2) wprawdzie malo nas tam bylo slychac ale nas bylo okolo 200, a na zylecie kilkadziesiat razy wiecej kibicuw, wtedy (jak dobrze pamietam) Misza dowodzil mlynam STOMILU i w pewnym momencie KAZDY zdjal majtki i pokazal DUPE w strona kibicuw legii to bylo to co pamietam najbardziej z tego wyjazdu. Bylo naprawde [moderator].
Oj chyba jednak nie było cię w Elblągu. Ja na tym meczu byłem i fakt parę razy kibicom Stomilu udało się dobrze krzyknąć, jednak doping z naszej strony tego dnia wyglądał o wiele lepiej.
Pozdrawiam

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Procho sory byłem byłem na tam meczu to był mój pierwszy wyjazd. Jeszcze nawet pamietam jak chyba po którejś z bramek wiekszość kibiców STOMILU wszedla na murawe, wtedypoliucja czy tam ochrona sie ustawila w rzedzie przy najblizszej od nas bramki, no jeszcze moge dodac ze byly balony bialo niebieskie na naszym sektorze i w drodze ze stadionu w jednego z autobusów którymi jechalismy na dworzec szyba chyba pekla i na samym dworcu bylo jakies zamieszanie ale niewiem co tam sie dokladnie dzialo, niepamietam, ale pamietam jedna z bramek dla STOMILU strzelil ja Jackiewicz kazdy ze STOMILOWCÓW ja dokladnie widzial bo od bramki do naszego sektora bylo jakies 30 metrów. Pozdrawiam

Procho
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lis, 2003

Post autor: Procho » sob 10 sty, 2004

No dobra może i byłeś, ale więcej obiektywizmu chłopie

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Tylko Stomil

Post autor: Maro » sob 10 sty, 2004

Ciekawy jestem kto pamieta wyjazd do Elblaga kilka dobrych lat temu i zadyme na dworcu kolejowym. Juz z pociagu widzielismy ze kibice Olimpi czekaja .Po opuszczeniu pociagu zaczelismy biec w strone dworca tunelem [gropa ok 100 osob] Gdy wbieglismy na hale dworcowa nagle posypal sie grad kamieni wiec wszyscy sie wycofali . Nawet nie widzialem ilu ich bylo ale polowa z tego co nas moze mniej

Gdy kamienie opadly wszyscy nagle wracaja z powrotem ale kibicow Olimpi juz nie bylo . Od nas jeden gosc lezy na srodku nie przytomny {Czaja sie zwal } Pogotowie przyjechalo po 15 minutach a my bezkarnie ruszylismy w miasto . Czulismy sie jak u siebie caly czas wykrzykujac i spiewajac . Przeszlismy tak cale miasto az do stadionu bez policji i atakow tubylcow

Przed wejsciem na stadion jeden z gosci wziol z okienka caly plik biletow i zaczal rozdawac wszystkim. Na stadionie nas poczatkowo wiecej lecz wraz z uplywem spotkania mlyn Olimpi powiekszal sie

Po uzyskaniu bramki dla stomilu wszyscy zucili sie na plot a on sie przewrocil :lol: Na stadionie podchodzimy pod siatke olimpi ale oprucz wyzwisk zadnych incydentow. Po meczu policja pakuje kibicow stomilu do Lodowy i wywozi do Pasleka

karaś88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 11 sty, 2004
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: karaś88 » ndz 11 sty, 2004

Nie wiem. Czy każdy wasz kibic musi na siłe wyolbrzymiać swoje osiągnięcia? Ja także byłem na tym meczu i jakoś nie zauważyłem abyście byli głośniej od was. A może poprostu ci siętak zdawało bo ci się ktoś darł nad uchem?

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » ndz 11 sty, 2004

TOBIE SPODNIE SIE PODARLY JAK SLYSZALES NASZ DOPING!

PS.TO JEST FORUM KIBICOW STOMILU!!!ZALOZCIE SOBIE SWOJE I TAM SIE ZAL!!!

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 11 sty, 2004

wytrych podzielam twoje zdanie to jest forum kibicow stomilu a nie innych klubow!!!!!!!!!!!!!i tylko kibice stomilu tu moga sobie rozmawiac anie zadni inni.Karaś nie masz tu czego szukac.TYLKO STOMIL OKS.POZDRO

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 12 sty, 2004

Miecznik tutaj akurat się z tobą i zwytrychem nie zgodzę. Mnie się wydaję że chyba dobrze, że ludzi ewiedzą że istnieje taka strona o Stomilu. Po to jest wolność slowa żeby móc wypowiadać swoje zdanie i jest również aby to zdanie podwarzać. Myślę że to forum jest dla wszystkich ALE TYLKO o Stomilu. Pozdrawiam

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Tylko Stomil

Post autor: Maro » pn 12 sty, 2004

Zgadzam sie ze zdaniem smarka .Nie przesadzajmy karzdy ma prawo do wyrazenia swojej opini bez wzegledu komu kibicuje .Karas powiedzial jak to wygladalo z jego perspektywy
Troche nie potrzebnie stwierdzil ze karzdy nasz kibic wyolbrzymia swoje osiagniecia bo wypowiedzialo sie ich nie wielu . Ja osobiscie na tym meczu nie bylem .Ale prawdopodnie sadzac po wypowiedziach doping byl podobny . Co w lepszym swietle stawia kibicow gosci

Nie bylem kilka lat Polsce ale zastanawiam sie czy jakas ekipa z z warmi i mazur wjechala do nas w podobnej grupie .

Procho
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lis, 2003

Post autor: Procho » pn 12 sty, 2004

smarek pisze:Miecznik tutaj akurat się z tobą i zwytrychem nie zgodzę. Mnie się wydaję że chyba dobrze, że ludzi ewiedzą że istnieje taka strona o Stomilu. Po to jest wolność slowa żeby móc wypowiadać swoje zdanie i jest również aby to zdanie podwarzać. Myślę że to forum jest dla wszystkich ALE TYLKO o Stomilu. Pozdrawiam
Po raz pierwszy się z tobą zgodzę.

karaś88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 11 sty, 2004
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: karaś88 » wt 13 sty, 2004

Respect dla Maro

ODPOWIEDZ