2005/2006 pilkarsko i kibicowsko w Polsce

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

2005/2006 pilkarsko i kibicowsko w Polsce

Post autor: ptr » pn 01 sie, 2005

Polska liga jak to polska, wszyscy na nia narzekaja, a zarazem czekaja z niecierpliwoscia na inauguracje rozgrywek. Tak wiec sezon 05/06 otwarty! I liga zapowiada sie naprawde ciekawie o czym moga swiadczyc wyniki pierwszych dwoch kolejek: 10 remisow na 16 meczy. Mysle ze od momentu gdy wkoncu pzpn wprowadzil licencje stopniowo i powoli poziom pilkarski jak i organizacyjny rosnie. Juz minely czasy gdy w ekstraklasie karty rozdawaly2-3 druzyny, teraz kazdy moze wygrac z kazdym co sprawia ze liga jest owiele ciekawsza(no moze oprocz Wisly). Typuje na mistrza Wisle bo narazie chyba nikt im nie dorowna, a dalsze miejsca: legia badz Leczna. Bobo robi porzadna robote(2 remisy na inauguracje u siebie z (L) i Wisla) i potwierdza ze nazwiska nie graja. Zbudowal dobra druzyne ze ''sredniej'' klasy zawodnikow. Ciekawy tez jestem jak poradza sobie benniaminki: Arka, Belchatow i Scyzoryki. Uwage tez zwracaja derby Krakowa co nie mozna powiedziec o warszawie w ktorej to wapniaki dwoja sie troja zeby frekwencja nie przekroczyla 4 tys(paranoja). Jesli chodzi o spadek to mysle ze juz w tym sezonie Lech sie nie wymiga. Na Bulgarskiej od momentu powrotu do I Ligi wystepuje marnotrastwo pieniedzy. Szkoda mi tylko kibicow kolejorza i zastanawiam sie ile jeszcze wytrzymaja... Bylem w ostrym szoku gdy przejrzalem sobie strone z polskimi stadionami: w Kielcach buduja Rasunde(robi wrazenie), W Krakowie montuja jakas super klatke, na Konwiktorskiej kamienna pod strzecha, w Belchatowie-elegancja :shock: Czyzby to skutek wejscia do Unii? :roll: Slowa slowami ale ponoc odzwierciedleniem poziomu ligi sa wystepy ich druzyn w europejskich pucharach-na szczescie zadna polska druzyna nie wylosowalo Groznego :lol:

Kibicowsko
Poziom ultras w Polsce caly czas wzrasta. Jak dla mnie prym wioda: Legia, Lech, Widzew(II liga ale poziom europejski :wink: ) i Biala gwiazda. Co wieksi pesymisci twierdza ze po rozwiazaniu Cyberfanow, ktorzy chyba jako pierwsi porzadnie wzieli sie za oprawy, ultras na Lazienkowskiej juz nie bedzie az tak dobry, ale ja uwazam ze maja taki potencjal ze to dla nich zaden problem. Duzym wydarzeniem jest takze powrot sledzi-mysle ze ich wyjazdy do wawy i Krakowa beda naprawde okazale i bogate w wszelkiego rodzaju atrakcje... :) W I lidze od lat nie ma juz tylu druzyn z gornego Slaska co napewno psuje w Hanysowie klimaty: Gieksa w B klasie, Ruch-II liga ojj chyba torcidzie bedzie nudno :wink: Napewno takze wielkim wydarzeniem sa beda Derby Krakowa na ktore wszyscy czekaja-jesli zdaza na 20 sierpnia na Reymonta otworzyc ta trybune dla gosci to zapowiada sie naprawde ciekawie. Niestety musimy jeszcze poczekac i to chyba dlugo jak I lige opuszcza ekipy typu Amika, podobnie w II lidze gra jakies Heko i Drweca a kluby z owiele wieksza tradycja szlajaja sie po 4 ligach;/.

p.s chyba sie ze mna zgodzicie ze nasz powrot na krajowe wierzcholki jest kwestia czasu STOMIL PONAD WSZYSTKO
zapraszam do dyskusji

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » pn 01 sie, 2005

Wedlug mnie morowanym faworytem jest Wisla Krakow, ma dobry sklad i ich gra z meczu na mecz sie poprawia, Ale napewno bedzie ciekawie inne zespoly tez napewno beda walczyc. Groclin powinien dojsc do formy, a legia jesli nie zmieni nic w swoim ustawieniu to nie wroze jej nalepiej :)

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 01 sie, 2005

Z calego serca nie zycze Dyskobolii mistrza kraju! niedlugo to juz chyba Strazak Gryzliny bedzie gral w pucharach UEFA? Moze i w Grodzisku organizacyjnie i menadzersko jest wysoki poziom, ale jest tez on w ''wiekszych'' firmach. Mistrzem Polski nie moze zostac druzyna ktorej frekwencja na stadionie wacha sie 3-4 tysiace na mecz! Poglad ze Legia bedzie w srodku tabelii takze chyba troche wyolbrzymiony(niestety). Wisla pilkarsko jest najlepsza, kibicowsko tez wysoko, ale nie maja w ostatnich czasach zbyt lekko na wlasnym podworku. Chodzi mi tu o craxe, ktora w bardzo szybkim okresie naprawde urosla w sile niechonorowo i z elementami gangsterki, ale coz...

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 02 sie, 2005

Glapo de Warm pisze:Heko Czermno United Hooligans :twisted:

Ktoś wie moze z kim mają zgody i kosy?
Podstawowe informacje 8)

HEKO Czermno:
Rok powstania - 1893
Stadion - Olimpijski, 83.000
Zgody - brak
Kosy - Arka, Lech, Cracovia, Legia, Pogoń, Zagłębie, Ruch, Widzew, Wisła, Śląsk, Lechia i in.
Młyn - do 15.000
Najważniejsze flagi - 'Bandyci z Czermna', 'Sami przeciw wszystkim', 'Heko the Most Brutal Hooligans', 'Krew się leje - Czermno szaleje' , 'Zabić Wszystkich' i 'Heko gola - taka jest kibiców wola!'

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » wt 02 sie, 2005

Przed chwilą miałem telefon z Heko od ichniego kier.zesp. (musimy razem się trzymac)-zmieniaja barwy na sraczkowato-zgniło zielone,tak więc zlecają produkcję nowych sektorówel i flag,bo stare wychodzą z obiegu. W planach maja także produkcję nowej koszulki,najwiekszej w Polsce Pn-Wsch.Młyn 25 tysi to tylko na jakieś pierdy. Na Widzew liczą nawet 1,5 raza więcej.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » wt 02 sie, 2005

a tobie przydaloby sie zamiast wakacji 2 miechy nauki jezyka polskiego.

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » wt 02 sie, 2005

n00b pisze:czyżbyś kynio był tylko w gębie mocny???
Pewnie gdybyśznalazł się w środku jakiejś akcji pierwszy zabarykadował byś się w ajkimś busie...
Osobiste wycieczki to mi możesz na priv wysłać,a bawie się tak samo dobrze jak inni,więc się nie przypierdalaj... Nie wiem jak bym się zachował,znając siebie,to pewnie obudziłbym się dopiero jakby mnie z tego busa wynosili :D Nie zauwazyłem nic z napinki w tych postach,ale niektórzy inaczej patrzą...
Poza tym zawsze możesz się przekonać...

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » wt 02 sie, 2005

No cóż, przecież się nie powieszę z tego powodu.... :roll:
Niech Pan Laweta się popisze, wtedy zobaczymy
:D
A jak liga Prezesów :?: :wink:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 02 sie, 2005

n00b pisze:Pietraszka weż ty człowieku wżuć na luz! Ciekawe czemu GROCLIN nie miał by zostać mistrzem kraju? B. dobry trener, jedni z najlepszych piłkarzy w polsce, nowoczesny stadion| podgrzewana mórawa, kibice terz są w pożądku. Poprostu zazdrścisz im tak wspaniałego człowieka jak Drzymała, który utopił w klubie tyle kasy, że wszyscy z forum ze 2 razy byśmy się muysieli urodzić żeby tyle zobaczyć.
A niby dlaczego ktoś inny ma zostać mistżem? Bo mają lepsze race, kartoniady, sektoruwki itd.?
Zwruć tylko uwage że w stosunku do pojemności stadionu procent jego wypełneinia jest o wiele wyższy niż na reszcie stadionów.

I nie czepiać mi się Heko Czermno, Finishparkietu bo ta 2 dróżyna jużw olsztynie pokazała [niestety] jak się w piłkę gra.
I to tylko zazdrość i zbendna zawiść z ciebie wyłazi koleżko...
Kolezko z ciebie wylazi jakas zawisc a nie ze mnie. Drzymale tez szanuje bo takich jak on w polskiej pilce wciaz brakuje. Tak, to prawda ze groclin ma podgrzewana murawe, ale co z tego jesli i tak nie prowadzi od podstaw swoich juniorow? Caly ich sklad to tez lepianka-znajdz mi tam kogos z Grodziska. Zdania swojego nie zmienie bo w wiosce nigdy nie bedzie takiego klimatu pilki jak w wiekszych miastach. Nie wyobrazam sobie LM z 5 tys kibicow na stadionie!
bez cisnien prosze

z innej beczki
OFICJALNE STANOWISKO WSZYSTKICH FRAKCJI KIBICÓW JAGIELLONII BIAŁYSTOK:

Podczas meczu Wisły Kraków z GKS Bełchatów osoby decyzyjne Białej Gwiazdy podjęły decyzję o zdjęciu naszej flagi i zaprzestaniu pozdrowień dla Jagi. Stało się to po telefonach Lechii Gdańsk, która przedstawiła swoją wersję wydarzeń (mecz Lechia - Jagiellonia). Osoby decyzyjne na Wiśle nie zasięgnęły wersji drugiej strony.
W takiej sytuacji przedstawiliśmy swoje stanowisko:
Do Białegostoku miały przyjechać osoby, które podjęły decyzję o zdjęciu flagi i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Wobec odmowy sytuacja stała się jasna. Zgoda Wisła- Jagiellonia przeszła do historii.

Wszyscy Kibice Wisły Kraków będący przyjaciółmi Jagiellonii nadal pozostaną w naszych sercach.
Dla mnie szok. Mysle ze Wisla postapila dosc pochopnie. Dostali pare telefonow z Gdanska (pewnie nie obiektywnych) i 20 lat zgody poszlo w zapomnienie...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 04 sie, 2005

Lukas pisze: Bardzo bym chciał żeby Wisła Płock powalczyła w rozgrywkach i pomieszała wcześniejszym faworytom w statystykach.
A co to za texty!? Ty naprawdę z Olsztyna jesteś??

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » czw 04 sie, 2005

Petra to najbardziej znienawidzona w Olsztynie drużyna (no może jeszcze Olimpia Elbląg - ach te wyjazdy tegoroczne,chłopaki muszą być zachwyceni :) ) Lukas chyba tylko tak z czysto piłkarskiego pkt widzenia napisał,nie podejrzewam go o aż tak haniebną zdradę... :D
No chyba,że wcześniej w Płocku mieszkał... :wink:
The Core - Kiedy następny soczek :?: 8)

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » czw 04 sie, 2005

oj Lukas,Lukas,taki rozsądny chłopczyk się wydajesz a takie fo pa (nie wiem kurna jak po francusku się pisze, inne rzeczy z tego kraju są fajniejsze :D ) Ci się przydazyło.... Popraw się, popraw... :wink:
A propos Naki - chodzi Ci o Łobodzińskiego i spółkę :?: :?: :?:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 04 sie, 2005

W Płocku to nas najbardziej nie nawidzą, całego Olsztyna - a to tylko za jedną sprawę :) Ustawionej pierwszej kolejki, jak Petra zleciała do 2 ligi :)
Ostatnio zmieniony czw 04 sie, 2005 przez Emilozo, łącznie zmieniany 1 raz.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 04 sie, 2005

Zagadzam się z Glapo w 100% :!: 8)

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » czw 04 sie, 2005

Nikt nie mówi Prezesuniu,że jest inaczej niż mówisz... Z resztą zawsze masz rację :D
Lukasa znamy i wiemy co sądzi, a Polakom zawsze kibicujemy i bedziemy kibicować...
Nawet Petrze.. :D

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 04 sie, 2005

Glapo de Warm pisze:Jak dla mnie to największą kosą Stomilu zawsze był Widzew i nie wiem skąd bierzecie Petre.
Widzew? napewno ich sympatia nie darzymy, ale zeby odrazu najwieksza kosa? jak dla mnie za dalego ta Lodz a i oni chyba po rozpadzie zgody z LKS-em juz nas nie traktuja tak powaznie. Legia&Olimpia- dla mnie najwieksza.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 04 sie, 2005

pietraszka pisze:Widzew? napewno ich sympatia nie darzymy, ale zeby odrazu najwieksza kosa? jak dla mnie za dalego ta Lodz a i oni chyba po rozpadzie zgody z LKS-em juz nas nie traktuja tak powaznie. Legia&Olimpia- dla mnie najwieksza.
Pietraszka dlaczego Olimpia? Rywalizacja w regionie... rozumiem... ale Widzew jak dla mnie osobiście jest największą kosa - i dla Glapo tak samo - dlaczego? a no wyjazd do Głowna... a jak spojrzeć w historię to było wiele takich podobnych akcji.

A Legii to ja nie lubie z urzędu :)

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 04 sie, 2005

1. Prowadzi drużyny juniorskie.
2. Taka jest polityka transferowa prezesa i jak się okazuje bardzo skuteczna. Nie wyprzedają gromadą swoich graczy, ściągają co roku kilku dobrych nowych, którzy powoli,powili wyrastają na następców gwiazd - Niedzielana, Rasiaka, Mili. Nie ma w polskiej ekstraklasie bardziej stabilnego klubu, budowanego z wizją - wisła kraków jest budowana trochę inaczej.
3. Dla ludzi z krakowa, czy Warszawy Olsztyn to taka sama wioska, jak dla cieebie grodziss. Oni też nie wyobrażają sobie LM w Olsztynie, jeżeli miało by jej zabraknąć w Warszawie. A o takim stadionie, ajki jest w grodzisku(jakość murawy + podgrzewanie, zaplecze biologiczne, siłownie, boiska treningowe, hotel, itd..) to ty jedynie będziesz mógł pomarzyć przez 15 lat(jak nie dłużej, o ile wogóle będzie) i oglądać w telewizji.
I chociaż ni chciałby, rzeby tak było, to nie stety taka jest smutna prawda...
1. Prowadzi druzyny juniorskie bo takie sa wymogi przyznania licencji, ale zauwaz ze nikt kto gra w pierwszym skladzie Dyskobolii nie jest wychowankiem tego klubu. Maja kase i dobrych pilkarzy, ale juniorow do bani- w Olsztynie jest kilka razy zdolniejsza mlodziez tylko niestety nie maja takich warunkow jak w Grodzisku.
2. Rasiak jest gwiazda... hmm..:? Chyba w zelowaniu swoich wlosow.
3.Dla wawy cala Polska to wiocha, ale mysle ze byli by bardziej zadowoleni z LM w Olsztynie niz gdzies za wylotowka z Poznania 8) .
4. Moze ich stadion jest podgrzewany i wogole cacy, ale mi i tak sie niepodoba i zdania nie zmienie.
pozdro

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » czw 04 sie, 2005

Co do Groclinu to popieram Pietraszke...
Dobra baza to przeciez nie wszystko...Co z tego ze maja ladny stadion skoro ma on mala pojemnosc i w dodatku zapelniony bywa tylko na co ciekawszych meczach(albo gdy graja z Lechem).
Piszesz ze klub prowadzi skuteczna polityke transferowa, choc ona polega jedynie na kupowaniu wyrozniajacych sie pilkarzy polskiej ligi (+jakichs obcokrajowcow) co nie zawsze daje takie wspaniale efekty,a jednym z efektow ubocznych bylo to ze wielu zawodnikow grzalo lawe albo gralo w "rezerwach" tej druzyny czyli Obrze Koscian. Teraz poniekad z tej polityki sie rezygnuje, Liberda, Kaczmarczyk, Nowacki juz np. na sile nie byli trzymani. Ostatnio zdziwilo mnie zreszta pozyskanie Sedlacka, z ktorego zrezygnowano jakis czas temu, argumentujac to slaba postawa zawodnika... heh, ciekawe ze pilkarz najpierw nie chciany szybko wraca i gra w podstawowym skladzie.
A co do porownania Olsztyna do Grodziska to troche dziwne bo z tego co wiem to u nas jest 4 liga... zreszta na mistrza trzeba umiec zasluzyc(o LM to juz nawet nie mowiac).
Zreszta... Groclin juz w europejskich pucharach pokazal jak jak bardzo zalezy mu na swoich wiernych kibicach i najtansze bilety byly po 100 zł :shock: Rozumiem ze chec zarobku, ale ... bez przesady.
Mistrzem powinna zostac Wisła Kraków , klub ktory jako jedyny umie grac przyjemna dla oka pilke, ktora przynajmniej w wydaniu krajowym sie sprawdza... choc... spodziewam sie wyrownanej ligi...

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 04 sie, 2005

n00b pisze:TO ZNACZY KIEDT BYŁO TAK PIĘKNIE?
Kiedy byly Szwedy.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 04 sie, 2005

pietraszka pisze: Kiedy byly Szwedy.
Kiedy były Szwedy to Stomil się przed spadkiem bronił. :wink:

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » pt 05 sie, 2005

Niby cos sie zaczelo zmieniac, ujemnie punkty dla Żydzewa i Piasta, 2 sedziow i obserwator siedza, ale z tego co mowi "Człowkie, ktory zatrzymal Anglie" :D 99,9% sedziow jest nie uczciwych... Moim zdaniem Tomaszewski robi nawet nie złał prace, nawet widzial bym go w roli prezesa PZPN :wink: , wydaje mi sie, że to wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Co do rozpoczetego sezonu, chcial bym widziec Cracovie w roli mistrza. Klub z wileka tradycja, wkoncu 1 mistrz polski.
Podzielam zdanie o Groclinie, choc ja bym ich tak nie skreslal, niech sobie graja w UEFA, niech podnosza poziom ligi, ale jako mistrz - NIE :!:
A poleci GKS Bełchatow, Arka lub Lech.

P.S.: Dla mnie najwieksza kosa sa Zydzi i Petrochlewia

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » pt 05 sie, 2005

Huho twoim zdaniem Tomaszewski odwala dobra robote ?? <hahaha> to nei on zatrzymal tych sedziow tylko policjanci przy pomocy prezesa GKSU tomaszewski nawet palcem nei kiwnol pamietam jego cytat z przed 2 tygodni "wogule do mnie nie docieraja wiesci o korupstwie w polskiej pilce noznej <lol>"

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 05 sie, 2005

Tomaszewski to człowiek z największym ego w PZPN. Tylko "ja, ja, ja"! Zrobił z gęby cholewę jak powiedział, że za handel meczami będzie spadek o dwie klasy niżej a potem tłumaczył, że Piasta nie relegowali, bo za dużo trzeba by drużyn spuszczać z ligi... Zresztą wykładnia PZPN była taka, że nei można karać drużyny za wybryk prezesa. To za czyj można? Kierownika dryżyny? Kapitana? Lewego obrońcy?
Prawdziwy człowiek orkiestra z niego. Na wszystkim się zna. Krytykuje trenerów, ma pomysły na naprawienie ligi. Tylko sam jako trener osiągnął zero, jak naprawia ligę to właśnie widzimy.
A o lidze to Wam powiem, że odkąd nie ma w niej Stomilu to wisi mi kto wygra, kto spadnie. Chociaż nie tak do końca: najlepiej jak by spadła Petrochlewnia Płock, tymczasowo pod nazwą "Wisła" - jak to miło pogrzać się w blasku sławy kogoś innego. Wisła Kraków zdominowała ligę i w Płocku zapragnęli powrócić do starej nazwy...

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 06 sie, 2005

Racja,Engel + Wisła może dać niezły wynik... Tylko żeby nie rozpieprzyli tego jak reprezentacja przed MŚ.... A i z Corusiem się zgadza, bez Stomilu to i nie bardzo się chce patrzec na tą naszą ligunię... Czasem myślę,że lepiej Bundesligę na Polsacie pooglądać... Z niecierpliwością za to czekam na to, co pokażą polskie zespoły na arenie pucharowej... Chciałoby się,żeby im dobrze poszło...Mistrz byłby rozstawiany w LM,a może w końcu bez eliminacji by mógł grać,no więcej drużyn w pucharach...Eh,marzenia...

Zablokowany