2005/2006 pilkarsko i kibicowsko w Polsce

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » sob 06 sie, 2005

Kaczorzasty pisze:Huho twoim zdaniem Tomaszewski odwala dobra robote ?? <hahaha> to nei on zatrzymal tych sedziow tylko policjanci przy pomocy prezesa GKSU tomaszewski nawet palcem nei kiwnol pamietam jego cytat z przed 2 tygodni "wogule do mnie nie docieraja wiesci o korupstwie w polskiej pilce noznej <lol>"
A gdzie w moim poscie masz napisane, ze mowie, ze Tomaszewski wydał na sedziow wyrok?? Czytam swojego posta juz 10 raz i .... zonk. " Niby cos sie zaczelo zmieniac, ujemnie punkty dla Żydzewa i Piasta, 2 sedziow i obserwator siedza". I jesli masz zamiar odpisac mi cos w stylu "A to sorry" to lepiej sie nie trudz, bo to nie jest jakis czat zeby walic postami non-stop. Jak masz cos do powiedzenia w tej sprawie to pisz, tzw. wyraz swoja opinnie, bo z tego co zauwazylem to wiekszosc twoich postow jest 4 -5 wyrazowych, no ale spox sam zaczelem nie na temat wiec git. :D

Z tym prezesem to jakos tak mi sie wymcklo :wink: Poprostu jestem zdesperowany zeby w Polsce powstala wkoncu normalna liga, a nie jak sie zapytam jakiegos angola co sadzi o polskiej pilce powie, nie sa za dobrzy, bo za duzo nie slyszal.

Aaaaa, z ta dobra robota sie troche zle sformuowalem, apropo jeszcze Kaczorzastego, chodzilo mi oto, ze jest dobra osoba na tym stanowisku, bo teraz ma szanse dowiesc, ze niejest zwyklym krzykaczem, choc sam wiem, ze jest :D :D :D

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 06 sie, 2005

Jeśli chodzi o Tomaszewskiego.... Niby facet ma pojęcie,odpowiednie podejście do pewnych problemów, coś dla polskiej piłki zrobił.... ale niestety nie liczyłbym na niego, ze wzgędu na ,jak to ktoś zuważył największą gębę w polskiej kopanej i wyrośnięte aż do absurdu ego... Wystarczy popatrzeć na dokonania dziennikarskie pana Tomaszewskiego w Przeglądzie... Często,gęsto rzenada... Nie wpominam oczywiście o wołającym o pomstę do nieba podejściu tego "Pana" do Naszego Ukochanego Stomilu.... :evil:
Ileż razy mnie wkurzył swoimi gadkami, na zmianę z Dziekanowskim.....

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 06 sie, 2005

^^ masz rację,tu potrzeba działań od środka,czegoś takiego co młody Dziurowicz zrobił ale na większą skalę.. No i potrzeba człowieka z wielką charyzmą,który pokierowałby związkiem nie patrząc na stare układy i nie tworząc w ich miejsce nowych,tak jak się to dzieje w polityce i gospodarce... Ja takiego człowieka w polskiej piłce nie widzę i chyba jeszcze długo nie zobaczę... Poza tym to, co dociera do prasy w ten czy w inny sposób, to tylko czubek góry lodowej. Pewnie nigdy w życiu nie będziemy mogli wyobrazic sobie pieniędzy jakie chodzą w PZPN pod stołem i jescze obok tego wszystkiego.... Gdy chodzi o grubą kasę, kończą się sentymenty i moralność,więc jak ktoś będzie za mocno podskakiwał to go usadzą albo odstrzelą i po kłopocie... Kto wie,może jedyneym wyjściem byłoby zaoranie wszystkiego i rozpoczęcie od nowa ale nie widzę za bardzo możliwosci udźwignięcia takiego zadania przez kogokolwiek czy tez jakąkolwiek instytucję... Obawiam się,że zmiany które nieuchronnie nastąpią będą tak naprawdę zmianami kosmetycznymi, a nam zostanie jak zwykle tylko mozliwość przyglądania się i dyskutowania,jak będzie...

^^
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 sie, 2005

Post autor: ^^ » sob 06 sie, 2005

Po przyszłych wyborach koalicja PO-PiS ma ustanowić w PZPN zarząd komisaryczny i wyczyścić wszystkich personalnie - zobaczymy co z tego wyniknie. Jakaś nadzieia zawsze jest.
A mi wydaje się, że prezesem PZPN powinien zostać Henryk Kasperczak. Dziurowicz słusznie mówił - nie musiał nikomu płacić pod stołem, nie musiał wnikać w układy, całe to szambo - nie miał po co, miał najsilniejszą ekipę, zarabiał 20 000 euro...

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 06 sie, 2005

Pomimo całego szacunku dla Pana Henia,nie widzę go w roli działacza...
Jest dobrym trneerem,ale czy nadaje się na Prazesa PZPN :?: :?: :?:
Nie sadzę... Juz bardziej nadawałby się Strejlau,ale nie wiem jak u niego z ukadami....

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 06 sie, 2005

No może... Ale pozostaje jeszcze kwestia wyborów i akceptacji... Myslici,że Cupiał chcialby mieć nad sobą Kasperczaka :?: :?: :?:
:wink:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 06 sie, 2005

A moim zdaniem prezesem PZPN powinien zostać Leon Kieres :lol:

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » sob 06 sie, 2005

sorki ze nie natemat : We wtorek mecz Stomil- Szczakowianka ( II liga ) Dlatego zrobie tez pewien naklad plakatow , Bardzo prosze o pomoc finansowol ( :D ) ( 100 plakatow - 7 zl ) tak wiec prosze was kto moze niech przyjdzie o 14 pod KFC ( obok ksero ). [ jak przyjda znowu 3 osoby to lipa :/ ] z ksero udanmy sie w strone LO6, podrodze rozwieszajac. W LO6 przekazemy czesc plakatow oraz moze ktos z pilkarzy bedzie chojny i da kilka groszy na kolejny naklad.



Na najblizszym meczu bede zbieral pieniadze na nastepny "wazniejszy" mecz

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » sob 20 sie, 2005

Mała ciekawostka...
Relacja z kibice.net
Widzewa w Chorzowie 5(3Łódz,1 Łowicz,1 Olsztyn) osób na meczu ze Szczako.Przed meczem pogrzeb Antka kibica Ruchu z Mysłowic.Mecz zwycięski dla Ruchu.Trochę oprawy.
Pozdro dla niebieskich.
Może jednak naprawde gdzieś w podziemiach na Zatorzu działa FC Widzewa? :)

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 21 sie, 2005

Ten Olsztyn koło Częstochowy to metropolia porównywalna do Prejłowa, ale mozliwe może ten widzewiak był z tamtąd... :roll:

Kamyk
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: śr 29 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Tczew

Post autor: Kamyk » pn 22 sie, 2005

Sezon kibicowski w pełni. W sobotę Arka straciła flagę "Władcy Północy" na rzecz Lechii:
Obrazek

Awatar użytkownika
POLAK
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: śr 18 maja, 2005
Lokalizacja: SZCZYTNO
Kontakt:

Post autor: POLAK » pn 14 lis, 2005

... Czy wie moze Ktos jak arka stracila flage Wladcy Polnocy ? z gory thx :P

seNsi
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 15 lis, 2005
Kontakt:

Post autor: seNsi » śr 16 lis, 2005

pietraszka pisze:Mała ciekawostka...
Relacja z kibice.net
Widzewa w Chorzowie 5(3Łódz,1 Łowicz,1 Olsztyn) osób na meczu ze Szczako.Przed meczem pogrzeb Antka kibica Ruchu z Mysłowic.Mecz zwycięski dla Ruchu.Trochę oprawy.
Pozdro dla niebieskich.
Może jednak naprawde gdzieś w podziemiach na Zatorzu działa FC Widzewa? :)
Takie ciekawostki z kibice.net sa mało warte. Ale Widzew podobie jak Legia ( niewiem moze ktos jeszcze- jak mysliscie :> ) ma kibiców w bardzo różnych zakątkach Polski.

Dziękuje za uznanie co do opraw - choć przyznam, że ostatnio marnie ( np. na derbach nie bylo sensu robic )

Maly bonus - > :wink: http://www.megaupload.com/?d=V00QF71I

Zablokowany