OKS w IVlidze 06/07 - kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 04 cze, 2007

Jak zwykle szczerze napisze co mi się podobało a co nie ;) . Pierwsza moja uwaga tyczy się spiewów w pociągu , niektórzy po % drą się a na meczu zamulają :evil: To nie była taka sytuacja jak w Giżycku że w pociągu śpiewy a na meczu prawie brak , bo gardła zdarte i brak sił i procentów w żyłach :? ale mogło być lepiej . Gdyby więcej ludzi którzy mają dużo do powiedzenia i czują się naprawde Stomilowcami zmobilizowało ludzi to mogłoby byc jeszcze lepiej , co nie zmienia faktu że nie było dobrze , napewno lepiej niż Jeziorak dopingowaliśmy swoją drużyne , i "Wodzu" z megafonem powienien stać na śrdoku po PRAWA strona dopingowąła lepiej niż ta druga ;) .. Nasza liczba konkretna i za to dzięki dla ludzi którzy się do tego przyczynili . Oprawa mogłaby być lepsza gdybyśmy mogli zaprezentowac wszytko co mieliśmy przygotowane . Dobre oflagowanie z naszej strony 9 flag , gospodarze (?) mniej bo 7 :shock: .
Ostatnio zmieniony pn 04 cze, 2007 przez Dawid, łącznie zmieniany 1 raz.

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » pn 04 cze, 2007

A ja dodam tylko ze gratulacje naleza sie Ilawskim kibicom bo jak na tak male miasto to stawili sie naprawde konkretna liczba do tego oprawa tez fajna mimo ze malo pomyslowa.

stomilowiec86
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: OLN/Jarotowo

INWAZJA NA IŁAWĘ !!!

Post autor: stomilowiec86 » pn 04 cze, 2007

beda moze jescze jakies filmiki i wiecej zdjec?????

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 04 cze, 2007

gospodarze 7 flag mieli bo moze wiecej ich nie posiadaja;) Teraz beda podniecali sie nastepne 5 lat, ze wygrali z "Wielkim Stomilem" 2x po 4:0, ale tylko to im pozostaje ;) Liczy sie wynik koncowy czyli najprawdopodobniej 3liga nasza. O dopingu nie ma co gadac, moim zdaniem byl momentami nawet bardzo dobry przynajmniej z tej strony co ja stalem, a to co pisza gdziekolwiek chlopaki z ulicy Wiejskiej itp. ze byli lepsi pilkarsko i kibicowsko to :lol: Sama liczba 600-700 przy ich liczbie 400 [chodzi o mlyn] mowi sama za siebie.
Szkoda tylko wyniku i tego z w drodze powrotnej zabraklo biletow do pociagu i "troche" ciasno bylo.
A co do ogolnej frekwencji to duzy +
Ostatnio zmieniony pn 04 cze, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 3 razy.

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » pn 04 cze, 2007

A dziwicie sie ze my mamly wiecej flag? Olsztyn jest duzo wiekrzy niz Ilawa i ze zbiorek mozna zakupic wiecej flag niz w Ilawie. Do tego kazde fc ma swoja flage a nawet kilka.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 04 cze, 2007

do czego ma ta polemika prowadzić? :roll:

WOODY
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn 04 cze, 2007

Post autor: WOODY » pn 04 cze, 2007

Ilościowo niedzielni wyjazd do iławy był udany jednak jakościowo nie bardzo. Nie chodzi mi tu o oprawę która była spoko (gdyby wszystko zostało zaprezentowane byłoby jeszcze lepiej), a o postawę części kibiców i atmosferę szczególnie po meczu. Już pod koniec meczu doping siadł. Po ostatnim gwizdku część osób powoli zaczęła wychodzić z naszego sektora podobnie jak pikniki z iławy. Powrót na dworzec to już całkiem grobowa atmosfera, której nie usprawiedliwia nawet wynik. Wyjazd na mecz STOMILU szczególnie do tej znienawidzonej dziury powinien być dla wszystkich jak podróż do Mekki dla islamistów. Niektórzy chyba wybrali się tam po to żeby mieć wyjazd z bani i móc opowiadać o tym kolegom, a nie żeby dopingować i się dobrze bawić.

kru

Post autor: kru » pn 04 cze, 2007

Panowie, co do fotek i movie zamieściłem posta z linkiem, więc wszelkie zapytania są chyba niepotrzebne... :wink:

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 04 cze, 2007

W związku z tym, że jest już po najważniejszym wydarzeniu w rundzie, zapraszam do wątku "Ulica Stomilu". Post napisałem bo z powodu takiego, że ostatni edytowałem tamten temat, nie miałem jak go odświeżyć :)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez MasteR, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 05 cze, 2007

Ponad 600 w Iławie wynik konkretny , teraz trzeba jechać do Gołdapi w dobrej liczbie i do Ełku także , odkładać $$$ i JEDZIEMY WSZYSCY 8) :idea: :!:

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » śr 06 cze, 2007

mnie nie podobało się to, że wielu kibiców nie śpiewało tylko stało i gapiło się na mecz zamiast pomóc drużynie. gdyby śpiewali wszyscy to byśmy walonych jeziorakowców zmiażdzyli, zniszczyli i zgnietli

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » śr 06 cze, 2007

Seba przestań pisać bzdury co by było gdyby to gdyby tamto bo widać że za bardzo sie podjarałeś.

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » śr 06 cze, 2007

Obrazek

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 06 cze, 2007

Pankracy pisze:Obrazek
ja to sie zastanwiam czasami kot takie bzdury pisze ale to pismaki przeciez wesza sensacje a ze nic sie nie dzialo to juz probuja sensacje z byle czego zrobic :roll:

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » śr 06 cze, 2007

tomeczku kochany: mi chodziło o sprawy czysto kibicowskie czyli że byśmy byli o wiele głośniejsi a nie o wynik. a tak to są kontrowersję bo oni twierdzą że byli od nas głosniejsi. gdyby każdy krzyczał to nawet by nie próbowali dyskutować.
Ostatnio zmieniony śr 06 cze, 2007 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » śr 06 cze, 2007

seba a ja ci powiem jedno: pojechałeś pierwszy raz na wyjazd i bedziesz go chyba przeżywał sporo czasu, patrzysz na to co wypisuje jeziorak że to oni byli głośniejsi mieli lepszą oprawe itp a co to nas obchodzi :?: :?: :?:

I chciałbym zobaczyć czy w 3 lidze też będziesz jeździł na wyjazdy typu głowno :twisted:
POZDRAWIAM

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 06 cze, 2007

JAK WIDAC PANI MONIKA MA BARDZO BUJNA FANTAZJE :shock: POWINNA NAWIAZAC KONTAKT Z NASZYM OLSZTYNSKIM BAJKOPISARZEM REDAKTOREM G.O DRYHYNYCZYN CZY JAK MU TAM,PIEKNY DUET BY BYL.



TOMEK & SEBA PODYSKUTUJCIE NA PRYWATNYCH WIADOMOSCIACH :roll:
Ostatnio zmieniony śr 06 cze, 2007 przez Leszkowy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » śr 06 cze, 2007

pismaki pff ... ktos napisal mi ze co z tego ze tak napisali ze to o Jezioraku i zeby sie nie przejmowac, ale czy to ma znaczenie ? Widział ktos lądujące krzeselka na bierzni ? [moderator] DZIENNIKARZY !

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 06 cze, 2007

Pycior pisze:Widział ktos lądujące krzeselka na bierzni ?
ja :P

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » śr 06 cze, 2007

Po czym poznać dobrego redaktora? Nie używa języka potocznego, żadnych kolokwializmów i pisze bezbłędnie. Tej kobiecie jeszcze dużo brakuje...

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » śr 06 cze, 2007

seba a ja ci powiem jedno: pojechałeś pierwszy raz na wyjazd i bedziesz go chyba przeżywał sporo czasu,
Nawet jeśli był pierwszy raz, to lepiej zachęcać go do kolejnych wyjazdów i dopingowania naszej drużyny a nie krytykować. Takie jest moje zdanie.

Organizowany jest jakiś wyjazd do Gołdapu? Z tego co sprawdzałem tam nawet pociągi nie dojeżdżają...
Tomek pisze:I chciałbym zobaczyć czy w 3 lidze też będziesz jeździł na wyjazdy typu głowno :twisted:

Skąd wiesz?:] Może się własnie nakręcił na wyjazdy :]
Ja napewno teraz częściej będę jeździł na wyjazdy w III lidze, bo uczę się w Łodzi i będe miał po prostu bliżej :]
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 06 cze, 2007

Co do tekstu dziennikarskiego.
Już po lidzie dostrzec można brak profesjonalizmu. Tekst jest słaby, miał wzbudzić sensacje, zainteresowanie, miał wyolbrzymić zaistniałę wydarzenie. A co wyszło pani Monice? Zwykły tekst niemalże identyczny jak w "Fakcie" (nie nawidzę słów typu gliniarz, kibole).Repotraż to nie jest- brak obiektywizmu (przedstawiła tylko swój punkt widzenia, poza tym jest za krótki). Sprawozdanie też to nie jest, bo za dużo pisma potocznego. Chciała zrobić z normalnych kibiców chuliganów, użyła metod manipulacyjnych (presupozycja, ingracjacja) hehe mogłaby pisać teksty do Rydzyk News. Ale każdy dziennikarz od czegos zaczyna, uczy sie. A tak wogóle to jest tekst z której gazety? Tyle jesli chodzi o analize :)

IŁAWA HOOLS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: IŁAWA HOOLS » śr 06 cze, 2007

NA STRONIE GŁOWNEJ WASZEJ STRONY JEST NAPISANE ŻE PIŁKARSKO JEZIORAK BYŁ ZDECYDOWANIE LEPSZY A NA TRYBUNACH W MECZU JEZIORAK-OKS LICZBOWO ZWYCIĘŻYŁ OKS.POWIEM TAK.CZY WY ZAWSZE MUSICIE PISAĆ POD SIEBIE,CZY WAS TO PODNIECA JEŚLI NAPISZECIE NIEPRAWDE,NIE POTRAFICIE BYĆ OBIEKTYWNI?!WY MÓWICIE CHYBA PRAWDE JAK SIĘ POMYLICIE.PIŁKARSKO TO JEZIORAK JUŻ WAM NIE BĘDZIE UDAWADNIAŁ KTO JEST LEPSZY BO KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK WIE ŻE JEZIORAK JEST LEPSZY ZDECYDOWANIE OD OKS-u,ILEŻ MA JESZCZE UDAWADNIAĆ.TAKI NOKAUT JAKI WAM ZADALIŚMY W MECZACH NA SZCZYCIE (dwa razy po 4:0!)TO CHYBA NIGDY SIĘ NIE ZDARZYŁ W POLSKIEJ PIŁCE W MECZACH NA SZCZYCIE .I TO WY WCHODZICIE DO 3 LIGI A NIE MY,CZY TO JEST NORMALNE,CHYBA TYLKO LUDZIE NAIWNI NIE WIEDZĄ O CO TU CHODZI.JEŚLI CHODZI O LICZBE WASZYCH SZALIKOWCÓW TO NA ZDJĘCIACH PRZECIEŻ WIDAĆ I SAM WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY BO BYŁEM NA MECZU ŻE WAS BYŁO MNIEJ OD JEZIOROWCÓW I NAPEWNO NIE BYŁO WAS 600 TYLKO GÓRA 450.NASZYCH SZALIKOWCÓW NIE POMIEŚCIŁO SIĘ WSZYSTKICH W KLATCE WIĘC STAŁO JESZCZE OKOŁO STU POZA NIĄ.SPRAWA OPRAWY MECZOWEJ.KTOŚ TU NAPISAŁ ŻE WYDALIŚCIE BARDZO DUŻO PIENIĘDZY NA OPRAWĘ-1600 ZŁOTYCH.POWIEM WAM TAK SZCZERZE ŻE SŁYSZAŁEM Z DOBRYCH ŻRÓDEŁ ŻE NASI SZALIKOWCY WYDALI 4000 ZŁOTYCH!!!TO JEST DOPIERO SZOK,WIĘC SIĘ TU NIE PRZECHWALAJCIE BO NIE MA CZYM.KTO NIE BYŁ NA MECZU MOŻE SPOJRZEĆ NA FOTKI ,CHOCIAŻ NA ŻADNEJ Z NICH NIE MA CAŁOŚCIOWEGO SEKTORA POKAZANEGO NASZYCH SZALIKOWCÓW...PODSUMOWUJĄC.PIŁKARSKO WAS ZNOKAUTOWALIŚMY,LICZEBNIE TROCHE LEPSI,OPRAWA LEPSZA ZDECYDOWANIE.... :diabelek:

k.k.k
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: wt 13 kwie, 2004

Post autor: k.k.k » śr 06 cze, 2007

dobrego dilera ma :)

gru up on football
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: sob 07 kwie, 2007

Post autor: gru up on football » śr 06 cze, 2007

jest tu jakis moderator bo nie po to odwiedzam to forum zeby czytac wypociny kmiotow z ilawy

Zablokowany