Łomża

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Łomża

Post autor: GTK » ndz 16 maja, 2004

na linii Łomża - Olsztyn zauważyłem ostatnio pozytywne emocje :) mam nadzieje że spotkamy sie z wami w III lidze za rok :) życze odbudowania wielkiego Stomilu :twisted:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 16 maja, 2004

Z tego co ja pamiętam to jeszcze kiedyś jak Stomil grał w I lidze też było Oki. Ja tam do Łomży nic nie mam i nie miałem. ŁKS to 2 lub 3 ekipa na Podlasiu. Ale o zgodzie etc. to tu nie ma tu mowy, po prostu zwykły szacunek. Pozdro Łomża :wink:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 16 maja, 2004

A czy w Łomży najpopularniejsza nie jest Legia?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 16 maja, 2004

POZYTYWNE EMOCJE??HMM NIC NIE WIEM O SPOTKANIYU KIBOLII STOMILU Z LOMZA.....

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » pn 17 maja, 2004

nikt tu nie mówi o zgodzie, takie sprawy jak zgoda to sie nie załatwia na necie, a pozatym to załatwia elita, a co do Legii, to wielu Łomżyniaków jest za Legią, ale nie można nazwać tego fc, mamy zgode z fc Legii- Olimpią Wawa, czasami można spotkać Łomżyniaków na meczach Legii. :twisted:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 17 maja, 2004

DO LOMZYNIAKOW NIC NIEMAMY ALE DO LEGI TAK WIEC NIE WIEM JAK TO ODBIERAC

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » pn 17 maja, 2004

Szacunek Łomża

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » sob 29 maja, 2004

mamy III lige!!! w zambrowie było nas 107 osób (w tym 5 z Szepietowa), najpierw psiarnia nie chciała nas wpuścić na stadion, próbowaliśmy zrobić wjazd z bramą ale było ich za dużo (okolo 50 psów i 20 delty w pełnym ekwipunku) my bez sprzętu, zaczeli nas gazować i pałować kilku, sytuacja sie uspokoiła i zaprowadzili nas za stadion z kąd mogliśmy kibicować, po drodze rozgoniliśmy około setki kibiców olimpii, następnie zdecydowali żeby nas wprowadzić na trybuny, weszliśmy na swój sektor i rozpoczynamy doping, cały mecz dopingujemy i robimy oprawe w postaci: 150 balonów, żucamy kilkanaście ahtungów (przy wejściu zatrzymali chłopaków z chorągiewkami i flagami, nie wpuścili flag na kijach i chorągiewek, zatrzyamali tesh gościa który próbował przemycić pirotechnike) z naszej strony doping jakiego nigdy nie było :D z drugiej strony od zambrowiaków 2 szale, no i kilkanaście osób krzyczało coś w naszą strone. Po meczu piłkarze podziękowali nam za doping a my im za gre, przy wychodzeniu ochrona i psy prowokują nas, puszczają co kilka minut kilka osób przez bramke a z drugiej strony przepychają żebyśmy szybciej szli do wyjścia, wreszcie kilku od nas nie wytrzymuje i przeprowadzają szturm na brame, ci co przeszli jush zucają sie do pomocy ale i nam sie dostaje, zaczeło sie gazowanie, gdy jush wszyscy byli w autobusach psiarnia zaczyna wyciągać jednego ziomka, nasi nie dają go wyciągnąć broniąc sie wszystkim co tylko było w autobusie. Z drugiego autobusu prubowaliśmy wyskoczyć żeby pomuc naszym ale psiarnia zaczeła gazowanie w autobusie, zabarykadowali dżwi żeby nikt nie mógł wyjść. w ich strone poleciały ahtungi i co tylko było pod ręko. Gazowali przez cały czas, no i odjechaliśmy, w strone przejeżdżających radiowozów leciały petardy i serpentyny...
w Łomży wielka feta na rynku :D

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 29 maja, 2004

Gratuluję, swoją ligę wygraliście w imponującym stylu!
Ale prawda jest taka, że w 3 zawsze cieniaczyliście. Czy i tym razem tak będzie?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 29 maja, 2004

ORTOGRAFIA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE :D

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » sob 29 maja, 2004

THE CORE: kiedy cieniaczyliśmy, bo niezabardzo pamiętam, może ty mi przypomnisz??

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 30 maja, 2004

Nie jest moją intencją obrażać Cię, ale fakty mówią same za siebie. Poza tym jednym jedynym sezonem (1966) to byliście raczej chłopcami do bicia w 3 lidze (mówię o drużynie of course :lol: ). Życzę aby tym razem Twój klub zajął w 3 lidze 2 miejsce (za Stomilem oczywiście :D )
GTK E'03 pisze:THE CORE: kiedy cieniaczyliśmy, bo niezabardzo pamiętam, może ty mi przypomnisz??
Już przypominam: http://www.lks.lomza.tk/ i tam wchodzisz w menu ŁKS 1946-2003 :D

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » ndz 30 maja, 2004

dzięki za to, że chcesz żebyśmy byli aż tak wysoko, ale dla nas w następnym sezonie sukcesem będzie miejsce w środku tabeli... Dla was doświadczonego klubu w tych klimatach może nie być problemem awans, czego wam tesh życze :D

może i z tym że nie szło ŁKSowi w III lidze to miałeś racje, ale mieliśmy tesh kilka sezonów w których szło nam całkiem dobrze: 1963-4 miejsce, 1966-1 miejsce (niewiem czemu nie było awansu, ale to sprawka białostockiego zpnu), no mieliśmy kilka sezonów w środku tabeli, no i duża część pod koniec, mam nadzieje że powturzy sie sezon 63 lub 66 :D

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 30 maja, 2004

Powodzenia!
Pamiętam, że kilka lat temu (gdy Warmia Olsztyn grała w 3 lidze) z pewnym takim miłym zaskoczeniem zauważyłem ŁKS na 1 miejscu w tabeli. Pomyślałem: "No, wreszcie jakieś orzeźwienie. Ciągle tylko Warszawka...". No, ale to było po kilku dopiero kolejkach.
Pozdrawiam!

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » wt 01 cze, 2004

no mam nadzieje, że w następnym sezonie ŁKS nie straci swoich podstawowych zawodników (Boguskiego i Chrobota), bo bez nich to będzie ciężko, lub trzeba będzie dokupić jeszcze kilku za nich... niewątpliwie na III lige przydały by sie wzmocnienia do osiągnięcia miejsca w środku tabeli

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » pt 04 cze, 2004

ŁKS czeka jeszcze 2 mecze u siebie pod rząd z wiochami no i jeden najważniejszy w Suwałkach, to będzie widowisko jakiego na IV ligowych trybunach i boiskach w tym regionie nie było jeszcze...

Barthor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 maja, 2004
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Barthor » pt 04 cze, 2004

No chyba wszyscy z Łomży mają taką nadzieję, że nie będziemy dołowąć. W sumie sponsora mamy, trener najlepszy chyba z Podlaskiego, piłkarzy tez w sumie dobrch mamy. A co do Legii w Łomży: to u nas w młynie każdy może być za kim chce (są osoby które sympatyzują Wiśle, Lechowi, Arce, Cracovii, Górnikowi no i Legii). Myśle, że sprawa Legii w Łomży wyjaśniona :) Pozdr

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 05 cze, 2004

:wow: :wow: :wow: :pomocy:

GTK
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 06 maja, 2004
Lokalizacja: Łomżyniak

Post autor: GTK » sob 05 cze, 2004

powstała nowa stronka ŁKSu Łomża: http://lkslomza.w.interia.pl/ zapraszam, POZDRO :wink:

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 05 cze, 2004

To co to sa za kibie w tej łomży?? :!: :?: jesli tam kazdy moze kibicowac komu tylko chce....jesczze nie slyszalem o takich mlynach.Moze mi jesczze powiedz ze na swoich meczach spiewacie piosenki Legii;Craxy;Lecha.itp,itd??moim zdaniem [moderator] z deczka

Barthor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 maja, 2004
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Barthor » sob 05 cze, 2004

Tzn. zle napisałem. Powinno być, że poza ŁKS-em każdy może być za kim chce. A na ŁKS-ie jest ŁKS i juz ;)

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 06 cze, 2004

i tak moim zdaniem glupie to jest.bo nawet poza ŁKS-em kazdy kibic powiniem miec w sercu tylko jeden klub a nie 15

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 06 cze, 2004

Chyba stanę w obronie chłopaków z Łomży.
MieCZniK pisze:nawet poza ŁKS-em kazdy kibic powiniem miec w sercu tylko jeden klub a nie 15
Sądzę, że oni wszyscy mają w sercu jeden klub a nie 15, ale co w tym złego, że lubią kogoś jeszcze. Stomilowcy lubią Polonię Bydgoszcz, nie?
A ja lubię np. Warmię, bo wiem, że nigdy nie będzie żadną konkurencją dla Stomilu. A gdyby nawet była to i tak wtedy bez dyskusji będę za Stomilkiem, więc co mi szkodzi cieszyć się, że Warmia coś tam wygrywa z kimś. I chyba tak jest w Łomży.

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pn 07 cze, 2004

Zgadzam się z The Core'em. Dla mnie też poza Stomilem najważniejszym klubem była Warmia, której zresztą kibicuje do dziś. Stomil, był, jest i będzie dla mnie najwazniejszy, ale jako Olsztynianinowi losy Warmii nigdy nie będą obojętne!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 07 cze, 2004

MAMY ZGODE Z POLONIA BYDGOSZCZ KTORA TRWA JUZ PARE LADNYCH LAT...W SZEREGACH OLSZTYNSKICH KIBOLI LICZY SIE TYLKO STOMIL
OKS & BKS

Zablokowany