Pierwszy mecz Stomilu i kolejne !

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Vendetta84
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 15 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn City

Pierwszy mecz Stomilu i kolejne !

Post autor: Vendetta84 » wt 20 lip, 2004

Wszyscy ktorzy jestescie zalogowani na tym forum i wszyscy ktorzy je czytacie , przed pierwszym meczem powiadomcie wszystkich swoich znajomych namawiajcie ludzi na ulicach w sklepach , bo nie wszyscy moga wiedziec ze Nasz ukochany Stomil mecz swoj gra , niech przyjdzie Nas tyle ze nie zmiescimy sie wszyscy na stadion , postarajcie sie oto .
Napewno Nasza druzyna bedzie grac lepiej , z kompletem publicznosci
a zarazem z lepszym dopingiem .
Pozdro Oi!

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 20 lip, 2004

Myślę, że na mecz przyjdą ci co chcą! Fakt, można informować ale... czy to zwiększy zainteresowanie. Podobno tylko 1000 miejsc będzie, a tylu kibiców jestem pewien! No ale zobaczymy! Jestem też pewien tego, że doping będzie fantastyczny! 14 sierpień już bilsko! Najlepiej by było gdyby w młynie stało 1000 osób :) hehehe, szkoda tylko, że Sektor biało- niebieski będzie przeniesiony na krytą! :evil: PZDR

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 20 lip, 2004

a czemu to odkryta ma być zamknięta? przecierz sektor biało niebieski nadaje sie do użytku. Ja napewno będena meczu nawet jeśli miał bym siedzieć na krytej sami zapłacić za bilet 100zl ale wolał bym zeby odkryta była otwarta

Vendetta84
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 15 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn City

Post autor: Vendetta84 » wt 20 lip, 2004

Lipa ;/ na krytej to nie to samo ;/ no ale wole stac na krytej niz nie widziec wogule naszych chlopakow kapiacych pilke . :twisted:
A z tymi miejscami to musi byc jakas sciema , bo nie wierze ze tak malo ma nas byc ;/ , wyder idziemy na mecz idziemy :) :D

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 20 lip, 2004

Ja będe na meczu napewno jeszcze namawiam znajomych może uda sie zebrać jakąś ekipe z kętrzyna nie wielką ale może się uda jedno wiem ja i muj brat jedziemy napewno na 100 procęt za wszelką cenę i wbrew wszystkim zakazom rodziców! A co do ograniczenia do 1000 miejsc to co będzie jeśli porzyjdzie 6 lub 8 tysięcy bo tak może się zdarzyć przecierz Oks wchodzi do 3 ligi! Pamiętam jak kiedyś było tak wielu kibiców stadion pękał w szwach pamiętam mecze kiedy był pełen stadion co reszta sie wykruszyła? Tacy to kibice mam was w dupie [moderator] takie kibicowanie że jak jest dobrze to spoko a jak zaczyna sie psuć to ich nie ma co to za kibice! :evil:

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 20 lip, 2004

na 2 lige na pierwszy mecz pospadku przyszło okolo 2500 ludzi. teraz na pierwszym meczu spodziewam sie takiej samej ilości kibiców bo to jest pierwszy mecz od ponad roku

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 20 lip, 2004

Panowie , odwiedzajcie temat obok "OPRAWY" :!: :!: :!: Kilka zdań do was wszystkich 8)

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 20 lip, 2004

Na forum zarejstrowanych jest ponad 300 osób ciekawe ile z tych 300 pojawi sie na meczu :?: :?: :evil: :evil:

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 20 lip, 2004

Wyder1987 - posłuchaj nie masz racji bo spadek a wejście to co innego to jest awans o klase wyżej a pozatym Powstał Stomil Na nowo po tyak długom oczekiwaniu jeśli ci kibice co przychodzili są prawdziwymi kibicami to przyjda a ja będe napewno! Jeszcze rozsyłam wiadomości przez gg o meczu może ktoś przyjedzie pare osub niby namówiłem a siedze cały dzień i rozsyłam!!


Aż po życia kres Tylko Stomil OKS

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 20 lip, 2004

tACY TO KIBICE. Na pierwszym meczy było ok 2500 a na ostatnim w II lidze z ŁKS-em ok 700 :? . No ale 1000? Jestem pewien, że ok 2000 będzie :D

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 21 lip, 2004

Haras no właśmnie a co so kibicowania sTOMILOWI TO W KETRZYNIE ZNALAZŁO BY SIĘ SPORO OSUB I WIESZ CO JESTEM RODOWITYM KĘTRZYNIAKIEM A gRANICY NIENAWIDZE!!!! A STOMIL KOCHAM TO JEDYNY KLUB KTUREMU MOGĘ KIBICOWAĆ JAK STOMIL UPADŁ TO PRUBOWAŁEM ZNALEZC INNY KLUB ALE ........ NIE POTRAFIŁEM BO ZAWSZE MUŚLAŁEM O STOMILU!!!! JA ZAWSZE WIEŻYŁEM ZE STOMIL SIE ODRODZI JESTEM JEDNYM Z NIELICZNYCH WIERNYCH JA ZAWSZE BĘDE DOBREJ MYŚLI JEŚLI CHOIDZI O STOMIL !!!!!!!


AŻ PO ŻYCIA KRES TYLKO STOMIL OKS!!!

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 21 lip, 2004

Hendel pisze:A STOMIL KOCHAM TO JEDYNY KLUB KTUREMU MOGĘ KIBICOWAĆ JAK STOMIL UPADŁ TO PRUBOWAŁEM ZNALEZC INNY KLUB ALE ........ NIE POTRAFIŁEM BO ZAWSZE MUŚLAŁEM O STOMILU!!!!
Jak mogłeś szukać innego klubu :evil:
A ZAWSZE WIEŻYŁEM ZE STOMIL SIE ODRODZI JESTEM JEDNYM Z NIELICZNYCH WIERNYCH
Tu piszesz że jestes jednym z nielicznych wiernych , a wcześniej napisałeś , że jak Stomil upadł to próbowałeś znaleźć inny klub.Czy to jest wierność :?:

Mendoza
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: Gliwice

Witam z Górnego Śląska

Post autor: Mendoza » śr 21 lip, 2004

Słuchajcie będąc zawsze u rodziny na mazurach co roku zagladam na Stomil mam wielki szacunek dla Waszego klubu z miłą chęcią przyjade na Wasz 1 - wszy mecz i chciałbym zaliczyć jakiś miły wyjazdzik dajcie mi znać gdzie macie zbiórki (wyjazd) pozdrawiam Mały Górnik Fan's.

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » śr 21 lip, 2004

Przybys Hendel powiedzial ze probowal sobie znalezc inny klub ale nie znalazl bo serce mu na to nie pozwalalo i chwala mu za to.Wiesz ilu ludzi bylych kibicow Stomilu przerzucilo sie na AZS?? to nie sa prawdziwi kibice tylko jakies kmioty ja jestem teraz w Vancouver i nigdy nie zapomnialem i nie zapomne o Stomilu i musze powiedziec ze na scianach czy na przystankach zawsze napisze co to jest Stomil zeby glupie kanadole wiedzieli kto rzadzi.Spotkalem tu kibicow wszystkich najlepszych klubow na swiecie gdy mnie pytaja za kim jestem ja im mowie Stomil forever !!!

Jezeli chodzi o sponsorow to ktos by sie znalazl ale w Kanadzie nikt nie bedzie inwestowal w 3 lige w Polsce.Chcialbym pomoc chocby znalezieniem sponsora ale to jest zbyt daleko.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 21 lip, 2004

Aj Przybyś Przybyś ja wierzyłem zawsze w Stomil ale ja jestem człowiekiem który potrzebuje kibicowania bo bez tego rzyć nie może i samo to że nie znalazłem żadnego klubu bo byłem wierny Stomilowi!
Ja óważam się za wiernego kibica ty myśl co chcesz!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 21 lip, 2004

Ja nie mówie ze ty nie jesteś wiernym kibicem , tylko nie zakumałem oco chodzi w twojej wypowiedzi zbytnio.Jeśli Cie uraziłem to SORRY.W końcu kibice jednego klubu nie powinni się kłócić.POZDRO dla Ciebie HENDEL

Mendoza
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Mendoza » śr 21 lip, 2004

może mi ktoś odpowiedzieć na wyżej moje pytanko będe bardzo wdzięczny pozdrawiam z Górego Sląska

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » śr 21 lip, 2004

mendoza ja Ci nie powiem bo sam tego nie wiem musisz pytac dalej a na pewno ktos Ci odpowie

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 21 lip, 2004

Serdecznę dzięki Haras A co do ciebie Przybyś to nie urazieś mnie troche krytyki zawsze sie przyda :) pozdro


Mendoza najlepiej przyjesz na stadion


Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 21 lip, 2004

Ale Ty Handel straszne błędy robisz: rzyć óważam ohhh :D :D :D

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » czw 22 lip, 2004

Wer a ci pisanie kiepsko idzie nie pisze sie Handel tylko Hendel kapisz?
A co do ortografii to maj ją w dupie!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 26 lip, 2004

MAM FAJNY POMYSL NIE WIEM CO WY NA TO ZEBY NA TYM PIERWSZYM MECZU CO BEDZIE JAK PILKARZE BEDE WYCHODZILI NA MURAWE PUSCIC U SPIKERA MUZYKE Z TERMINATORA 2 MYSLE ZE TO TO FAJNIE BY WYSZLO BO KAWALEK JEST NAPRWDE SUPER I TO BY TAK WYSZLO JAK BY NA WOJNE JAKAS SZLI JA OD DANW O TYM MYSLEM BO DLA MNIE TO SUPER BY TAK BYLO CO WY NA TO :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


BOMB THE WORLD KUMACI WIEDZA O CO CHODZI

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 27 lip, 2004

Hendel pisze:A co do ortografii to maj ją w dupie
Poco Ci ortografia skoro masz dres :)
Oudiran zawalisty pomysł.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 27 lip, 2004

Przybyś no to mnie rozbawiłeś tym textem :D No nie mogę po prostu :!: !!!

A jeśli idzie o jakąś oprawę muzyczną meczu to faktycznie pomysł jest więcej niż bardzo dobry. Właśnie odpalilem sobie track z Terminatora i słucham i wpadłem jeszcze na inny pomysł:

W 9 sekundzie w rytm muzyki moglibyśmy spiewać : Stomilllllllllllllllllllllllllllllll Olsztyyyyyyyyyyyyyyyyyn Kocham Cię, Tobieeeee dałemmmm serceeeeeeeee sweeeeeeeeee - reszte znacie 8) (wydłużone w rytm muzyki - nawet fajnie to brzmi)

i lecimy tak tak do 42 sekudny...

Co o Tym myślicie :?: Wyobraźcie sobie leci ta muzyczka a My raptem zaczynamy głośno śpiewać. Przyznam szczerze, że gdybym nie wiedział o co chodzi ciarki by mi po plecach przeszły.

Jednak inaczej track ma 1:59 i od 59 sekundy cała sekwencja muzyczna zaczyna się od nowa ale kończy się już tym charakterystycznym stukaniem o metal w ścieżce dźwiękowej dlatego : lecimy od 59 sekundy. Kawałek ustawiamy od 50 sekudny wtedy to się tak niepozornie zaczyna. No a później przysłowiowa cała pizda :P Pomyślcie chłopaki nad tym. Nie jest to hymn klubu, ale zawsze jakaś forma śpiewania na dzień dobry. Oczywiście wszyscy wiemy, że ,,Stomil Olsztyn Kocham Cię,, , jest w całkiem innej tonacji, no ale kto powiedział, że podczas meczu nie możemy jej wykonaywać już normalnie.

PS. Nawet jeśli nie zaakceptujecie Panowie 8) mojego pomysłu to i tak wydaję mi się, że muza przed meczem winna lecieć. Nie tylko przed pierwszym. Skro nie Terminator to może Enio Moricone ten z reklamy nike? Nie pamiętam tytułu. Albo marsz triumfalny VIVALDIEGO :D


PZDR :P

kru

Post autor: kru » wt 27 lip, 2004

A jak już mówimy o dresach... Polecam zobaczyć amatorski film "Wożonko" :lol:

Więcej o nim tutaj: http://wozonko.joemonster.org
Ostatnio zmieniony wt 22 lut, 2005 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany