Pierwszy mecz Stomilu i kolejne !

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 27 lip, 2004

JA JUZ PREDZEJ PROPONUJE PIOSENKE Z FILMU ROCKY TYTUL EYE OF THE TIGER!

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » wt 27 lip, 2004

Przecież utwór EYE OF THE TIGER jest już tak oklepany i puszczany prawie przy każdej okazji, że to żadna rewelacja. Dlatego też jestem za dobrym pomysłem TERMINATORA 2.
Tylko teraz pytanie, czy jest to możliwe do zrealizowania ??

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 27 lip, 2004

MYSLE ZE PRZED KAZDYM MECZEM BYLO BY FAJNIE PUSZCZAC TA MUZYCZKE , JA DLAEM POMYSL MOZE KTOS SIER ZAJMIE ZALTWIENIEM TEGO NA PIERWSZY MECZ MYSLE ZE NIE BEDZIE Z TYM PROBLEMOW BO TO NIE JEST NIC WIELKIEGO TYLKO ZEBY SPIKER NIE GADAL NIC W MIEDZY CZASIE TO FAJNIE TO WYJDZIE JESZCZE JAKEIS RACME MOZNA BY PUSCIC I SPIEW NA TYM PODKLADZIE
TO BYLO BY PIEKNE :)

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » wt 27 lip, 2004

Popieram tę inicjatywe. Było by [moderator], oznaczało by to rozpoczęcie sezonu i powrót STOMIL-u w wielkim stylu.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 27 lip, 2004

Super pomysł :!: :!: :!:
Musi być zrealizowany :!: :!: :!: I BĘDZIE :twisted:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 27 lip, 2004

Dziś miałem przynieść na zebranie SSK płytkę z wypalonym trackiem z T 2. Niestety nie wyrobiłem się (pierd... praca :? ). Macie może jakiegoś dyskmana czy cuś? Heheheh na następnym zebraniu zaprezentowałbym swój śpiew. Tzn pokazał Wam jak widzę ten podkład i ,,Stomil Olsztyn Kocham Cię,, w tle. Mnie się podoba...., no ale czy Wam również. Nie przekonamy się jak tego nie sprawdzimy. Z tym spikerem myślę, że da się załatwić tylko nie może być tak, że zaniesiemy mu ... na 10 min przed meczem. Może mi ktoś napisać o czym była mowa na zebraniu? Czy poriszny był problem z ograniczeniem liczby widzów? I czy już ktoś zrobił jakieś plakaty reklamujące mecz? Zico tyś zdolny chłopak :D

Odpowiecie mi , czy mam się domyślać :?: 8)

PZDR

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 27 lip, 2004

Darek co z tymi balonami??

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 27 lip, 2004

Jutro idę po nie :) 200 na pewno nie kupię bo takiej kaski nie mam, ale na 100 może i starczy kasy :D Tak więc się nie martwić proszę :) A jakie mają być kolory :?: :lol:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 27 lip, 2004

No 100 białych i 100 niebieskich oczywiście.
Poczekaj az dozbierasz do 200 balonów i wtedy kup.
Zrzute z kumplami zrób :!:
Bo my juz rady nie dajemy... :roll: Kasa poszła na race i świece... :wink:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 27 lip, 2004

Daro ile Ci brakuje do tych balonow zeby kupic 100 bialych i 100 niebieskich :?: :?: moge sie dolozyc jesli nie trzeba zbyt duzo dolozyc :)
bo troche na oprawe juz wydalem :wink:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 27 lip, 2004

Haaaa te pyatnie o kolor balonów to był żart :D Byście nie myśleli, że nie wiem jakie barwy ma OKS :!: :evil: A ile mi brakuje - to będę wiedział jutro. Potarguję się z Panią , może na ładne oczy ją zbajeruję a może na coś innego.... :oops: Dowiem się ku... o czym dziś rozmawialiście? Czy mam się domyśleć :?: No w takim razie jutro się odezwe i zdam raport. A tak z ciekawości mogę wiedzieć co już mamy na mecz? Tzn ile i czego:)?

PZDR dla OKS-iaków

PS. A wracając do oprawy muzycznej znalazłem jeszcze inny [moderator] kawałek. Tym razem soudntrack z filmu ,,Twierdza,,... Hmmmm ... No ale chyba T2 ma inny klimat, bardziej, że tak powiem ,,walczący,,

A właśnie co z herbem klubu? Znany już jest : Jest ten sam tylko OKS 1945 OLSZTYN czy całkiem inny? Należałoby zmienić ten oryginalny. Tylko na dole pozbyć się tego miejsca z datą , bo skoro data byłaby już w hebie. No ale ja tu na inny tematy wale:) 3mta sie

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 27 lip, 2004

Darek, a czy na Twoim sandtraku nie ma napisu, gdzieś z boku, małymi literkami, że publiczne odtwarzanie wymaga zgody producenta...? Czy może masz sandtraka od ruskich, z rynku? :lol:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » śr 28 lip, 2004

ten track ściągniety został z netu jako mp3 a później przerobiony :)

A teraz dalej ciągnę temat tego T2 przed meczem. Słuchajcie wymysliłem inaczej. Utworek ma dokładnie 1:59 s. Czyli w chwili wyjścia pierwszego zawodnika z tunelu spiker odpala tracka. Zawdonicy idą na środek i tam czekają aż kawałek się skończy (2 min to naprawdę nie wiele). W tym czasie żadna ,,czarna owca,, (sędzia) nie gwiżdże tylko spokojnie stoi. Spiker w tym czasie milczy.

A teraz jak widzę ten kwałek (uwagi mile widziane):

Początkowo mówiłem, że wchodzimy od 59 s. i śpiewamy ,,Stomil Olsztyn Kocham Cię,, - teraz będzie jednak inaczej.

Zaczynamy od 9 sekundy właśnie wspomnaine ,, Stomil Olsztyn...,, i kończymy w 42 s. Później do 59 s. jest spokojna muzyczka, a od 59 s. sekwencja muzyczna zaczyna się od początku . W tym czasie w rymt muzyki śpiewalibyśmy tak jakby drugą zwrotkę : ,,Dwa kolory mienią się,, Kończymy to śpiewać i wchodzą te charakterystyczne dźwieki (młot wali w metal). Jeśli byśmy odpowiednio zmienili tonację, specjalnie dla tego utowru, efekt końcowy może być naprawdę fajny. Wszyscy wiemy , że wykorzystane tutaj przyśpiewki mają inną tonację i całkiem inaczej brzmią w ,,wolnym śpiewaniu,, , ale dla ,,hymnu?,, można je w komponować w utwór. Oczywiście już podczas meczu będziemy je śpiewać normalnie. Przyznam się szczerze, że nawet fajnie by było gdyby każdy mecz zaczynał się czymś takim.

Co Panowie o tym sądzą?

Zablokowany