10 Lat zgody

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » czw 26 sty, 2006

ptr. pisze:Wg. mnie na dzień dzisiejszy ta flaga jest niepotrzebna. 50 flag na płocie a frekwencja marna, zresztą nie chodzi głownie oto... Lepiej zrobić kozacką oprawe z okazji 10 lecia sztamy.

Pozdrawiam.
a Wg. mnie flaga jest potrzebna bo flagi łaczonej jeszcze nie ma !!
:shock: :D

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 26 sty, 2006

Dobry pomysł.
Podoba mi się pomysł Intertransa by odwrócić kolory- oryginalna myśl.
Dobry pomysł by były to dwie flagi, z naszej i bydgoskiej strony- jednak by nie wpaść w monotonie można by było w pierwszym projekcie zrobić jako pierwszy od lewej herb Stomilu, a od prawej Polonii, a w przypadku drugiej flagi pierwszy dać herb Polonii, a potem nasz. Niby dwie takie same flagi, w tym samym stylu, klimacie etc., a jednak inne. :)

Nad projektem jeszcze bym proponował popracować i podumać. A jak by już wszystko zostało zaakceptowane i pomysł miałby ruszyć do produkcji to daje od siebie dyszkę- jak na 10 lat zgody. :)

Awatar użytkownika
buldog22
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 lut, 2005
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon
Kontakt:

Post autor: buldog22 » czw 02 lut, 2006

uważam że to bardzo dobry pomysł z projektem flagi łączonej (popieram pomysł 2 egzemplarzy). Nie zgadzam się z PTR. by lepiej kasę przeznaczyć na piro, bo "jest dużo flag, a frekwencja marna". Takiej flagi jeszcze nie ma i na pewno będzie się super prezentowała na płocie.

Pozdro POLONIA & STOMIL

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 02 lut, 2006

buldog22 pisze:uważam że to bardzo dobry pomysł z projektem flagi łączonej (popieram pomysł 2 egzemplarzy). Nie zgadzam się z PTR. by lepiej kasę przeznaczyć na piro, bo "jest dużo flag, a frekwencja marna". Takiej flagi jeszcze nie ma i na pewno będzie się super prezentowała na płocie.

Pozdro POLONIA & STOMIL
Kolego B., pozdrowienia na wyspy dla Ciebie i wiesz kogo, od wiesz kogo... :) 3`maj się tam.

Co do ewentualnego projektu to pomyślałem, że sensownie mogłaby wyglądać zamiana herbami. Np. lewa strona flagi biało niebieska z napisem Oks Stomil i pośrodku herb Polonii, zaś z prawej Bks Polonia na biało czerwonym tle z herbem Stomilu. Gdzieś by można jeszcze wpakować nazwy miast i jakieś hasło na 10`lecie. Ewentualnie na zewnątrz dorzucić jeszcze ramkę w kolorze czarnym która by tworzyła/zamykała całość.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 02 lut, 2006

Projekt jeżeli nie pasi lub większość chce poprawki niech ktoś zagada do np. P. 8)
Emil może otwórz liste tych ktorzy już dali $$$ na tą Fane , panowie żeby nie było nie to że lipy ale wsytdu ... chyba nie trzeba nikomu mówić że jak ma to w jak najszybszym czasie kilka złotych od siebie dla Emila czy kogoś zaufanego mającego z nim kontakt (radze bezpośrednio do niego ) :idea: :!:
Puki co 10 zl odemie :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: pozdro

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 02 lut, 2006

Pojawiły się pierwsze wpłaty na flagę "STOMIL & POLONIA" :wykrzyknik:
:arrow: Dawid Olsztynek : 10 zł
:arrow: Mario Olsztynek : 6 zł

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 03 lut, 2006

Kiedyś tapetke robiłem i co myślicie o dolnej części :P tylko pozmieniać troche hasło chyba dobre ;p

http://img449.imageshack.us/img449/3754/tapeta7gf.jpg

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » pt 03 lut, 2006

Yhym mi sie hasło podoba i ogolnie dolna czesc jest ok ;)

Cichy
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: wt 10 sty, 2006

Post autor: Cichy » pt 03 lut, 2006

Jak byście chcieli jakiś projekt flagi to piszcie do mnie na priv.bądż na maila!napiszcie co by miało na niej być jakie hasło itp.może jakieś kufle piwa? :lol: nie wiem,mógłbym jakiś projekt wykonać,no chyba że już macie to wtedy ok,nie ma tematu :lol: Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
buldog22
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 lut, 2005
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon
Kontakt:

Post autor: buldog22 » ndz 05 lut, 2006

dzięki A. za pozdrowienia, wiem od kogo :) Mam nadzieję, że flaga szybko powstanie. Jest to naprawdę bardzo dobry projekt!!

<<POLONIA & STOMIL>>

Krzyjsiek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Krzyjsiek » ndz 05 lut, 2006

P. marny z ciebie kibic, już nawet zapomiałeś jak wygląda herb twojego klubu! (patrz fana DUMA WARMII).

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 05 lut, 2006

Krzyjsiek pisze:P. marny z ciebie kibic, już nawet zapomiałeś jak wygląda herb twojego klubu! (patrz fana DUMA WARMII).
Wiem bardzo dobrze jak wygląda herb 'mojego' klubu. Jest i kormoran czerwony jest i czarny. I na temat herbu czy czerwony czy czarny była już debata na tym forum :roll:

http://kibice.stomil.olsztyn.pl/uploads ... domsko.jpg

http://kibice.stomil.olsztyn.pl/uploads ... agorki.jpg

NA wlepkach też uzywany jest czerwony kormoran

Krzyjsiek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Krzyjsiek » ndz 05 lut, 2006

http://kibice.stomil.olsztyn.pl/uploads ... ilowcy.jpg

http://kibice.stomil.olsztyn.pl/uploads ... agorki.jpg

Uważasz, te 2 herby różnią się tylko kormoranem? Akurat kormoran jest tutaj najmniej istotny. Na herbie do którego przyzwyczailo się większość kibiców nie ma w ogóle kormoranu.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 05 lut, 2006

Nie mów za wszytkich. Uznawany herb różni sie troche szerokościa, kormoranem i tym ze Olsztyn jest napisane na pasach. Róznice sa małe. A uważam ze uznawanie herbu z kormoranem (czerwony lub czarny) jest mnie wiecj pół na poł.
A pozatym po zalozeniu SSK byl omawainy ten temat i herb z czerwonym został uznany za oficjalny.
Ostatnio zmieniony ndz 05 lut, 2006 przez giANt, łącznie zmieniany 2 razy.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 05 lut, 2006

Krzyjsiek pisze:Uważasz, te 2 herby różnią się tylko kormoranem? Akurat kormoran jest tutaj najmniej istotny. Na herbie do którego przyzwyczailo się większość kibiców nie ma w ogóle kormoranu.
Ja odpowiedziałem na temat herbu (sam twierdziłeś żebym patrzył na fane duma warmii :wink: ) a tam jest taki herb tylko bez M i złote litery:

http://i1.tinypic.com/n6dc2g.png

Jedni używają takiego herbu drudzy takiego. Na szalach również różne herby są używane z kormoranem czerwonym/czarnym bez kormorana

Krzyjsiek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Krzyjsiek » ndz 05 lut, 2006


Awatar użytkownika
buldog22
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 lut, 2005
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon
Kontakt:

Post autor: buldog22 » ndz 05 lut, 2006

Krzysiek - to o czym piszesz nie jest chyba na temat 10 LAT ZGODY...

Krzyjsiek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Krzyjsiek » ndz 05 lut, 2006

Moja opinia dotyczy flagi, która ma zostac wydana na 10cio lecie zgody, więc jest jak najbardziej na temat. 8)

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » wt 21 lut, 2006

Pojezierski pisze:Pojawiły się pierwsze wpłaty na flagę "STOMIL & POLONIA" :wykrzyknik:
:arrow: Dawid Olsztynek : 10 zł
:arrow: Mario Olsztynek : 6 zł
Sorry że zapytam, ale

CZEMU NIE WPŁACACIE ???[/b]

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 21 lut, 2006

ja chetnie sie dołoze jak bedzie juz zrobiony odpowiedni i zaakceptowany projekt ,naerazie bardziej mysle jak uczcic nasz uroczystosc w inny sposob :wink:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 21 lut, 2006

Dokładnie... nie wiadomo na co wykładać mamy kase? Ja dam dyche bankowo i wiele osób da, i będzie można namawiać jak ustalimy projekt flagi :)

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 22 lut, 2006

Teraz pomyslmy nad tym meczem lepiej .Mysle ze najlepszy termin bedzie tak maj ,czerwiec albo wakacje :) zeby było ciepło ogolnie 8) .Przed takim meczem mozna zrobic turniej kibicowski a głownym punktem bedzie mecz naszych druzyn ligowych .

Lewy_Polonia
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: śr 09 lis, 2005

Post autor: Lewy_Polonia » sob 18 mar, 2006

Panowie wysyłałem informacje do kilku osób z Olsztyna i pozostają one bez odpowiedzi. Proszę o informację czy poczyniliście jakieś kroki w kierunku rozmów z działaczami co do ortganizacji meczu drużyn seniorskich naszych klubów z okazji 10 lat zgody między kibicami naszych klubów. Minęło sporo czasu a niewiele jest załatwione , dlatego też trzeba konkretnie do przodu z tym tematem ruszyć. Pozdrawiam i czekam na informację

Lewy_Polonia
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: śr 09 lis, 2005

Post autor: Lewy_Polonia » czw 30 mar, 2006

Jeżeli nie jesteście zainterersowani zorganizowaniem meczu to dajcie mi znać . Jak narazie sprawa stoi w miejscu więc może warto choć pomyśleć o meczu STOMILOWCY - POLONIA skoro OKS nie chce grać zróbmy inny mecz a działaczom podziekujmy za brak dążeniea do zauwaenia kibiców jako sponsorów klubu i zero zainteresowania w sprawy kibiców

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 22 maja, 2006

POLONIA BYDGOSZCZ
Obrazek

ODPOWIEDZ