OKS w IVlidze 06/07 - kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » czw 14 cze, 2007

Szóstego lipca wchodzi w życie nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie podczas imprez masowych. Jej przepisy ostro potraktują amatorów picia pod chmurką czy stadionowych bandytów. Najniższy mandat będzie wynosił tysiąc złotych. Będą też aresztowania.

Nowa ustawa o bezpieczeństwie podczas imprez masowych, według policjantów, jest pierwszym etapem przygotowania nas do mistrzostw Euro 2012. Wszystko po to, aby na stadionach nie było burd i alkoholowych wybryków. I właśnie od 6 lipca funkcjonariusze wezmą się ostrzej za amatorów picia w publicznych miejscach. Konkretniej - na imprezach plenerowych.

- Od 6 lipca możemy karać osoby spożywające alkohol poza miejscami do tego wyznaczonymi bardzo wysokimi mandatami - informuje Zbigniew Ducki z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. :twisted:

Ustawodawca nie przewidział mandatów niższych niż 1000 zł. - Takie mandaty obowiązywać będą podczas imprez masowych - zaznacza Ducki. - Na tych, którzy spożywają alkohol w parkach i na skwerach, czekają takie kary, jak dotychczas.

Nowa ustawa oznacza też koniec wnoszenia na imprezę swojego alkoholu. Grozi za to od 10 do 30 dni aresztu! Nowe przepisy powstawały głównie z myślą o pseudokibicach. Dlatego też znalazły się w niej zapisy wzorowane na angielskim prawie. Teraz ci, którzy podczas sportowego święta wybiegną na murawę boiska lub wykroczą poza widownię, zapłacą tysiąc złotych kary.

Gazeta Olsztynska :?

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » czw 14 cze, 2007

Dla tego ziobra to nieźle czaszke ryje 1000zł za browar przy stadionie :?: Bzdura konkretna jeszcze areszt... PAŃSTWO POLICYJNE

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 14 cze, 2007

Tomek pisze:1000zł za browar przy stadionie
nie
(S)ebek pisze:Na tych, którzy spożywają alkohol w parkach i na skwerach, czekają takie kary, jak dotychczas.
czytaj uważnie.
Tomek pisze: Państwo POLICYJNE
Tutaj masz racje ..
Ostatnio zmieniony czw 14 cze, 2007 przez MieCZniK, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyk
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: śr 29 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Tczew

mecz w Ełku

Post autor: Kamyk » czw 14 cze, 2007

W sobote mecz w Ełku jest o 14 (jak na naszej stronce) czy o 16 (jak na stronce OKS-u)?

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 14 cze, 2007

Kamyk pisze:W sobote mecz w Ełku jest o 14 (jak na naszej stronce) czy o 16 (jak na stronce OKS-u)?
o 16:00. Wg stronki 90minut.pl Mimo to wszyscy mówili już wczesniej, że o 16 bo obawiano się o brak możliwości powrotu pociągiem.

Kolejka 29 - 16 czerwca
Płomień Ełk - OKS 1945 Olsztyn 16 czerwca, 16:00

Ostatnie 2 kolejki muszą być obligatoryjnie rozgrywane dokłądnie w tym samym czasie.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 14 cze, 2007

policja zatrzyma pociag przez moment tak jak w Iławie
mobilizacja na zbiorke :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony czw 14 cze, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » czw 14 cze, 2007

WSZYSCY JEDZIEMY !!! OSTATNI WYJAZD SWIETUJEMY TAM AWANS !!!!
NAMAWIAJCIE KOLEGOW !!

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » czw 14 cze, 2007

TO jest totalna bzdura z tą ustawą!!!, wściekłem sie normalnie.Tzn, że jak pojedziemy do jakiegos pierdziszewa to nie będzie można sobie piwka strzelić na zielonej trawce i mecz spokojnie obejrzeć?? Bo co areszt???? Ludzie, gdzie my żyjemy.Co to ma znaczyć?? Państwo policyjne!Wiadomo kto za tym stoi, Kto na nich głosował??????
Szczyt bezczelności-zagłosować na PiS i wyemigrować

Pzdr dla alkoholfanów!!

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 14 cze, 2007

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 21936.html oni za tym stoją... :lol:

Ale dobra, koniec. To jest temat o kibicach.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 14 cze, 2007

Tiger pisze:TO jest totalna bzdura z tą ustawą!!!, wściekłem sie normalnie.Tzn, że jak pojedziemy do jakiegos pierdziszewa to nie będzie można sobie piwka strzelić na zielonej trawce i mecz spokojnie obejrzeć?? Bo co areszt???? Ludzie, gdzie my żyjemy.Co to ma znaczyć?? Państwo policyjne!Wiadomo kto za tym stoi, Kto na nich głosował??????
Szczyt bezczelności-zagłosować na PiS i wyemigrować

Pzdr dla alkoholfanów!!
Postarajmy się zrozumieć "ustawodawców": Nawet w pierdziszewie można wszcząć :boks: , a pod wpływem alkoholu z człowiekiem dzieją się różne rzeczy :]

Jednak patrząc od strony praktycznej, to "Piłka Nożna dla kibiców"! Przed telewizorkiem mogę usiąść sobie z piwkiem i nikt nie zrobi z tego afery, jednak jak na stadionie chciałbym to zrobić, to grozi mi areszt... Nawet na Białorusi tak nie jest...
Jeszcze trochę i dojdzie do zamachu stanu... (oby)

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » czw 14 cze, 2007

w polsce nie ma niestety kultury picia tak jak np. w czechach.. troche alko i sie zaczyna napinka...
do czasu az to sie nie zmieni - na alko w polsce bedzie ban

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » czw 14 cze, 2007

STOMIL W 3 LIDZE JUZ MOZEMY SWIETOWAC :D:D:D

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pt 15 cze, 2007

Tak sobie myśle, że może jestem szczęściarzem, może to co innego, ale będąc na meczu w Gołdapii na własne oczy zobaczyłem awans do 3 ligi nie wiedząc jeszcze o tym :) Mimo to szampany były ;] Pozdrawiam pozostałe 33 osoby + kierowce :]

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » sob 16 cze, 2007

No wyjazd do Elku bardzo ciekawy, szkoda tylko ze nas bylo najprawdopodobniej wiecej niz miejscowych wszystkich razem [pewnie spowodpowane pogoda] , ale doping prowadzili spod parasola 4 czy 5 osob :lol: Patrzac na te 150km i praktycznie zapewniony awans to liczba nasza dosc dobra choc dokladnie nie wiem ilu bylo [autokar, bus, pare fur i pociagiem jakos tak].
Pilkarze zagrali jak z nut 7-0 mowi samo za siebie.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 16 cze, 2007

Może dołączyć do naszych meczów takie akcenty?

http://www.youtube.com/watch?v=xYjQ078AAOc

Sądzę, że skusilibyśmy wielu nowych "kibiców" na nasz stadion :)

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 16 cze, 2007

Obrazek

Na ostatni wyjazd w IV lidze wybrało się 90 fanów (48 osób autokarem, 9 busem, 10 pociągiem oraz 23 furami). W Ełku przed meczem udajemy się na plażę, po czym z buta na stadion. Na sektorze rozwieszamy flagę Denaturat Boys i prowadzimy głośny doping, z przerwami. Po drugiej stronie 5 osobowy młynek gospodarzy parę razy coś krzyknął. Nasi piłkarze wygrywają aż 7:0. Po meczu dziękujemy sobie wzajemnie i udajemy się w drogę powrotną. Podróż bez atrakcji. JEDNA NAZWA – JEDEN KLUB – STOMIL OLSZTYN – AŻ PO GRÓB

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 17 cze, 2007

Jakby była wymiana koszulek po meczu pań, to ze dwa tysiące widzów na pewno wybrałoby się na mecz :P

kalzakath
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: E-g

Post autor: kalzakath » ndz 17 cze, 2007

Stomilowi gratulujemy Denaturat Boys z Moraga :lol: :lol:
Podobno to wasza bojowka a, kiedy nasi sportowcy na meczu w Moragu przechodzili kolo 5 wczesniej strasznie sie prezacych Stomilowcow to od razu sie uspokoili i jeden z nich (ten w koszulce Denaturat) zalozyl bluze i usiadl pomiedzy ludzmi.... Nie preze sie ale bawi mnie taki fakt. Bo jak ktos sie mieni chuliganem i nosi oznaczenia bojowki, znanej przeciez w Polsce, to takich przypalow nie powinien robic... Chocby nawet za cene dostania [moderator]... A i wytlumaczcie chlopcom z Moraga tez, ze swoich barw nie zostawia sie samych na plocie gdy sie ucieka :chytry: bo w pewnym momencie podniosl sie taki kurz ze prawie nikt przy nas nie zostal :wink: Ale co mnie to obchodzi. Wasza piaskownica, wasze zabawki... Do zobaczenia w 3 lidze
Ostatnio zmieniony ndz 17 cze, 2007 przez kalzakath, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 17 cze, 2007

Teraz ostatni mecz u siebie , a póżniej przerwa radze zbierać $$$ na wyjazdy żeby nie jeżdzić kiedy jest mmobilizacja tylko kiedy gra Stomil :idea: :!:
PS. Do typka z Elbląga lepiej "pochwal się akcją" na stacji paliw w gronowie gornym na autokar 4 klasistów (podstawówka) z Olsztynka :evil: dzieciaki bez barw i wogóle nie na meczu tylko na wycieczce a na koniec " To za ten wasz Jeb*** Stomil " :brawa: :evil: :!: To było chyba gdy wracaliście z Morąga...
Ostatnio zmieniony ndz 17 cze, 2007 przez Dawid, łącznie zmieniany 1 raz.

Bobi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: ndz 12 lis, 2006
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Bobi » ndz 17 cze, 2007

kalzakath pisze:Stomilowi gratulujemy Denaturat Boys z Moraga :lol: :lol:
Podobno to wasza bojowka a, kiedy nasi sportowcy na meczu w Moragu przechodzili kolo 5 wczesniej strasznie sie prezacych Stomilowcow to od razu sie uspokoili i jeden z nich (ten w koszulce Denaturat) zalozyl bluze i usiadl pomiedzy ludzmi.... Nie preze sie ale bawi mnie taki fakt. Bo jak ktos sie mieni chuliganem i nosi oznaczenia bojowki, znanej przeciez w Polsce, to takich przypalow nie powinien robic... Chocby nawet za cene dostania [moderator]... A i wytlumaczcie chlopcom z Moraga tez, ze swoich barw nie zostawia sie samych na plocie gdy sie ucieka :chytry: bo w pewnym momencie podniosl sie taki kurz ze prawie nikt przy nas nie zostal :wink: Ale co mnie to obchodzi. Wasza piaskownica, wasze zabawki... Do zobaczenia w 3 lidze

Ciekawe kiedy się prężyli jakoś nie zauważyłem.A ty pewnie stanął byś w koszulce OE i leciał na 50 osób w szalikach Stomilu zamiast się chować. A co do uciekania to uciekały dzieci i dziadki jak masz to nagrane to se obejrzyj.

kalzakath
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: E-g

Post autor: kalzakath » pn 18 cze, 2007

Morąg pisze:
kalzakath pisze:Stomilowi gratulujemy Denaturat Boys z Moraga :lol: :lol:
Podobno to wasza bojowka a, kiedy nasi sportowcy na meczu w Moragu przechodzili kolo 5 wczesniej strasznie sie prezacych Stomilowcow to od razu sie uspokoili i jeden z nich (ten w koszulce Denaturat) zalozyl bluze i usiadl pomiedzy ludzmi.... Nie preze sie ale bawi mnie taki fakt. Bo jak ktos sie mieni chuliganem i nosi oznaczenia bojowki, znanej przeciez w Polsce, to takich przypalow nie powinien robic... Chocby nawet za cene dostania [moderator]... A i wytlumaczcie chlopcom z Moraga tez, ze swoich barw nie zostawia sie samych na plocie gdy sie ucieka :chytry: bo w pewnym momencie podniosl sie taki kurz ze prawie nikt przy nas nie zostal :wink: Ale co mnie to obchodzi. Wasza piaskownica, wasze zabawki... Do zobaczenia w 3 lidze

Ciekawe kiedy się prężyli jakoś nie zauważyłem.A ty pewnie stanął byś w koszulce OE i leciał na 50 osób w szalikach Stomilu zamiast się chować. A co do uciekania to uciekały dzieci i dziadki jak masz to nagrane to se obejrzyj.
No widzisz, bo to nie do ciebie sie prezyli tylko do nas. Co do tego typa to ja tu nie mowie o zadnym ataku. Ale jak typ udaje chuligana to niech nim bedzie, a nie ze nosi oznaki bojowki dla szpanu. Nasi ich tez nie zaatakowali wiec o czym ty mowisz? Daliscie ciala i tyle zostawiajc fane na plotku... Szkoda ze na stadionie nie byliscie takimi kozakami jak na dworcu, gdzie przyniesliscie ta swoja szmatke i wiraszyliscie na peronie. Zeby nie ta ilosc zolwi to byscie sie zdziwili, tak jak wtedy gdy krzyczelismy zeby wymienic sie na barwy :chytry: Dalsza polemika chyba zbedna...

Bobi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: ndz 12 lis, 2006
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Bobi » pn 18 cze, 2007

kalzakath pisze:
Morąg pisze:
kalzakath pisze:Stomilowi gratulujemy Denaturat Boys z Moraga :lol: :lol:
Podobno to wasza bojowka a, kiedy nasi sportowcy na meczu w Moragu przechodzili kolo 5 wczesniej strasznie sie prezacych Stomilowcow to od razu sie uspokoili i jeden z nich (ten w koszulce Denaturat) zalozyl bluze i usiadl pomiedzy ludzmi.... Nie preze sie ale bawi mnie taki fakt. Bo jak ktos sie mieni chuliganem i nosi oznaczenia bojowki, znanej przeciez w Polsce, to takich przypalow nie powinien robic... Chocby nawet za cene dostania [moderator]... A i wytlumaczcie chlopcom z Moraga tez, ze swoich barw nie zostawia sie samych na plocie gdy sie ucieka :chytry: bo w pewnym momencie podniosl sie taki kurz ze prawie nikt przy nas nie zostal :wink: Ale co mnie to obchodzi. Wasza piaskownica, wasze zabawki... Do zobaczenia w 3 lidze

Ciekawe kiedy się prężyli jakoś nie zauważyłem.A ty pewnie stanął byś w koszulce OE i leciał na 50 osób w szalikach Stomilu zamiast się chować. A co do uciekania to uciekały dzieci i dziadki jak masz to nagrane to se obejrzyj.
No widzisz, bo to nie do ciebie sie prezyli tylko do nas. Co do tego typa to ja tu nie mowie o zadnym ataku. Ale jak typ udaje chuligana to niech nim bedzie, a nie ze nosi oznaki bojowki dla szpanu. Nasi ich tez nie zaatakowali wiec o czym ty mowisz? Daliscie ciala i tyle zostawiajc fane na plotku... Szkoda ze na stadionie nie byliscie takimi kozakami jak na dworcu, gdzie przyniesliscie ta swoja szmatke i wiraszyliscie na peronie. Zeby nie ta ilosc zolwi to byscie sie zdziwili, tak jak wtedy gdy krzyczelismy zeby wymienic sie na barwy :chytry: Dalsza polemika chyba zbedna...


Dokładnie, bez odbioru ja mam swoje zdanie o tym co widziałem.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Stomil-Motor Protest -wchodzimy na 2 połowe

Post autor: Preze(S) » czw 21 cze, 2007

Obrazek

[center]Stomil Olsztyn -Motor Lubawa!
Sobota godzina 17:00!!!
Wszyscy wchodzimy na 2 połowę meczu!!!!


Jedna Nazwa Jeden Klub Stomil Olsztyn aż po Grób[/center]
Ostatnio zmieniony czw 21 cze, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 4 razy.

stomilowiec86
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: OLN/Jarotowo

Stomil-Motor Protest -wchodzimy na 2 połowe

Post autor: stomilowiec86 » czw 21 cze, 2007

a czemu wchodzimy na 2 polowe meczu dopiero???

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Re: Stomil-Motor Protest -wchodzimy na 2 połowe

Post autor: pztrz » czw 21 cze, 2007

stomilowiec86 pisze:a czemu wchodzimy na 2 polowe meczu dopiero???
\

W sobotę odbędzie się ostatnie spotkanie w IV lidze pomiędzy STOMILEM, a lubawskim Motorem. My jako fani Olsztyńskiego Klubu Sportowego STOMIL OLSZTYN przeprowadzamy protest – na stadion wchodzimy w drugiej połowie. Mecz jest o godzinie 16 i o tej godzinie się zbieramy pod SBN, jednak nie wchodzimy na sektor ! JEDNA NAZWA – JEDEN KLUB – STOMIL OLSZTYN – AŻ PO GRÓB

Czyli jest to część akcji mającej na celu doprowadzenie do zmiany nazwy na OKS STOMIL :!:

Zablokowany