OKS w IVlidze 06/07 - kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

klusek_pisa
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Kontakt:

Post autor: klusek_pisa » śr 06 cze, 2007

IŁAWA HOOLS pisze:NA STRONIE GŁOWNEJ WASZEJ STRONY JEST NAPISANE ŻE PIŁKARSKO JEZIORAK BYŁ ZDECYDOWANIE LEPSZY A NA TRYBUNACH W MECZU JEZIORAK-OKS LICZBOWO ZWYCIĘŻYŁ OKS.POWIEM TAK.CZY WY ZAWSZE MUSICIE PISAĆ POD SIEBIE,CZY WAS TO PODNIECA JEŚLI NAPISZECIE NIEPRAWDE,NIE POTRAFICIE BYĆ OBIEKTYWNI?!WY MÓWICIE CHYBA PRAWDE JAK SIĘ POMYLICIE.PIŁKARSKO TO JEZIORAK JUŻ WAM NIE BĘDZIE UDAWADNIAŁ KTO JEST LEPSZY BO KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK WIE ŻE JEZIORAK JEST LEPSZY ZDECYDOWANIE OD OKS-u,ILEŻ MA JESZCZE UDAWADNIAĆ.TAKI NOKAUT JAKI WAM ZADALIŚMY W MECZACH NA SZCZYCIE (dwa razy po 4:0!)TO CHYBA NIGDY SIĘ NIE ZDARZYŁ W POLSKIEJ PIŁCE W MECZACH NA SZCZYCIE .I TO WY WCHODZICIE DO 3 LIGI A NIE MY,CZY TO JEST NORMALNE,CHYBA TYLKO LUDZIE NAIWNI NIE WIEDZĄ O CO TU CHODZI.JEŚLI CHODZI O LICZBE WASZYCH SZALIKOWCÓW TO NA ZDJĘCIACH PRZECIEŻ WIDAĆ I SAM WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY BO BYŁEM NA MECZU ŻE WAS BYŁO MNIEJ OD JEZIOROWCÓW I NAPEWNO NIE BYŁO WAS 600 TYLKO GÓRA 450.NASZYCH SZALIKOWCÓW NIE POMIEŚCIŁO SIĘ WSZYSTKICH W KLATCE WIĘC STAŁO JESZCZE OKOŁO STU POZA NIĄ.SPRAWA OPRAWY MECZOWEJ.KTOŚ TU NAPISAŁ ŻE WYDALIŚCIE BARDZO DUŻO PIENIĘDZY NA OPRAWĘ-1600 ZŁOTYCH.POWIEM WAM TAK SZCZERZE ŻE SŁYSZAŁEM Z DOBRYCH ŻRÓDEŁ ŻE NASI SZALIKOWCY WYDALI 4000 ZŁOTYCH!!!TO JEST DOPIERO SZOK,WIĘC SIĘ TU NIE PRZECHWALAJCIE BO NIE MA CZYM.KTO NIE BYŁ NA MECZU MOŻE SPOJRZEĆ NA FOTKI ,CHOCIAŻ NA ŻADNEJ Z NICH NIE MA CAŁOŚCIOWEGO SEKTORA POKAZANEGO NASZYCH SZALIKOWCÓW...PODSUMOWUJĄC.PIŁKARSKO WAS ZNOKAUTOWALIŚMY,LICZEBNIE TROCHE LEPSI,OPRAWA LEPSZA ZDECYDOWANIE.... :diabelek:
po pierwsze to nie z choinki wiadomo ze sprzedano 600-650 biletow do tego akcja rozdawania za free :) wiec kolejne 50...po drugie 1600zl zostalo przeznaczone na oprawe i w porownaniu do waszej to bylo mistrzostwo swiata...nie wiem na co wy te 4000zl wydaliscie...na 6 porawnych przescieradel, kilkadziesiat flag na patykach z mc donaldu i troche ponad 10 rac??? a sory, zapomnialem o wasszych "skrojonych" szalikach ktore paliliscie...pfff. pozdro znad morza gimnazjalni hoolsi...

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 06 cze, 2007

KTO NIE BYŁ NA MECZU MOŻE SPOJRZEĆ NA FOTKI
To idź na fotka.pl i komentuj dalej zdjęcia koleżanek, skąd oni się biorą ?

IŁAWA HOOLS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: IŁAWA HOOLS » śr 06 cze, 2007

DOBRE GOŚCIU TO BYŁO!!!TO JUŻ NIE 600 TYLKO 700 WAS BYŁO !!!!:brawa: :P WASZĄ KLATKE W POŁOWIE ZASŁANIAŁY WASZE PRZEŚCIERADEŁKA WIĘC NIE SĄDZE ŻEBY ZA NIMI SCHOWANI BYLI WASI CHŁOPCY BO BY NIE WIDZIELI CO SIĘ DZIEJE NA BOISKU...CIEKAWE KTO TOBIE POWIEDZIAŁ ŻE TYLE BILETÓW BYŁO SPRZEDANYCH,MOŻE CI SIĘ ŚNIŁO W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELE... :P MOŻE JESZCZE POWIESZ ŻE PIŁKARZE OKS-u LEPSI BYLI OD JEZIORAKA W OLSZTYNIE JAK I TERAZ W IŁAWIE TYLKO IM TROCHE NIE WYSZŁO :diabelek: :brawa:JEŚLI CHODZI O MNIE TO MAM 32 LATA I WIEM ŻE BYŁO TROCHE OSÓB W NASZYM MŁYNIE W PODOBNYM WIEKU POMIMO TEGO ŻE MAJĄ ŻONKI I DZIECI KTÓRE ZOSTAŁY W DOMU TO NIE WSTYDZILI SIĘ IŚĆ DO MŁYNA BO ZA JEZIORAK,ZA IKS PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES...

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » śr 06 cze, 2007

no gdzies musieli kupic szaliki wiec dlatego 4000 hehe pozdro

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » śr 06 cze, 2007

Nie 32 lata a gora 16lat. Nie 4000zł tylko 400zł. Ja nie wiedzialem czesci meczu bo wlasnie zaslaniala mi flaga wiec zaczelem ogladac dopiero jak zostala ona zdjeta.

JeziorakIlawa
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: JeziorakIlawa » śr 06 cze, 2007

Good_Night_Left_Side pisze:Nie 32 lata a gora 16lat. Nie 4000zł tylko 400zł. Ja nie wiedzialem czesci meczu bo wlasnie zaslaniala mi flaga wiec zaczelem ogladac dopiero jak zostala ona zdjeta.
Nie słuchaj kolegi o nicku IławaHools bo po jego wypowiedziach widać że jest gówniarzem nie mającym pojęcia o kibicowaniu i piłce, a swoje wypowiedzi opera na "plotkach" w gimnazjum, i wkrętach starszych kolegów! Jego celem jest napinka, fakt w końcu to dla dzieci neostrady najlepsze zajęcie :!:

btw. my wiemy swoje wy wiecie swoje.. każdy podaje inne liczby, inne sumy - każdemu podobało się co innego, dlatego nie ma co rozdrążac już tego tematu, kto widział ten wie, a sprzeczki na forum "a bo nas bylo tylu" "a bo my wydalismy wiecej na oprawe" w dłuższej mierze prowadzą do napinki, a chyba nie o to tutaj chodzi!
Pozdro Jeziorowcy :!:

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » śr 06 cze, 2007

I tak za chwile wkroczy Moderator i to wszystko [moderator] w pizdu :oops:

gru up on football
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: sob 07 kwie, 2007

Post autor: gru up on football » czw 07 cze, 2007

ej kolezko z ilawy,ja mam 35lat jestem kibicem STOMILU od 1989roku,wasza tradycja nigdy nie dorowna naszej,bylem parokrotnie w ilawie na poczatku lat 90,i nie widzialem tam zadnych szalikowcow wiec wasz ruch jest o wiele mlodszy,MY wami po prostu gardzimy,nigdy nie bedziemy was szanowac,dla NAS jestescie zwyklymi kmiotami

PAMIETASZ NATERKI?NIE?TO SPYTAJ KOLEGOW,PRAWDZIWY POOOOOOOOOOGROM,ale ty zaraz napiszesz ze STOMIL zmysla

GARDZE ilawa

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » czw 07 cze, 2007

A kogo obchodzą liczby?
Najważniejsze że zaliczyliśmy liczny wyjazd, dobrze się bawiliśmy, była okazja do spotkania z przyjaciólmi z Bydgoszczy, wspólny brecht, itp.
Oby w przyszłym sezonie było więcej okazji do takich licznych wyjazdów.
I przestańcie już życ tym co było jedni i drudzy.
Dziękujemy przyjaciołom z Bydgoszczy za przyjazd i wspólny doping.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 07 cze, 2007

Co do tekstu:
IŁAWA HOOLS pisze:IŁAWA HOOLS
Człowieku, przestać w końcu palić to świństwo!! Kiedyś cię to zabije!!

Awatar użytkownika
Lookcash
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 86
Rejestracja: śr 26 kwie, 2006

Post autor: Lookcash » czw 07 cze, 2007

Opis meczu, który chcieliby przeczytać kibice z Iławy.

Niestety dostosowaliśmy się poziomem do gry piłkarzy i również nic nie pokazaliśmy tego dnia. Nas na sektorze dla gości ok. 206. To i tak więcej o jedną osobę niż ich było u nas więc tak do końca nie było źle. W tej liczbie 190 osób to fan cluby. Jezioraka śmiało ponad 500. Wystarczy wspomnieć, że na ich sektorze było 400 krzesełek i każdy miał imiennie przypisane krzesełko i przez cały mecz stał na swoim krzesełku. Do tego doliczyć trzeba osoby, które ze względu na brak wolnych krzesełek musiały zająć miejsca na sektorze obok. Dlatego śmiało można powiedzieć, że było ich 550, a nawet 600. My niestety jak zwykle zawyżyliśmy swoją liczbę. Zrobiliśmy nawet pewnien fortel i kupywaliśmy po 3-4 bilety na osobę, żeby wszyscy myśleli, że nas tak dużo przyjechało. Mieliśmy nawet ze sobą tekturowe postacie, które miały robić za sztuczny tłum jednak ochrona nie pozwoliła ich wnieść na sektor.
Nie ma co tu udawać przed Jeziorakiem, że zaprezentowaliśmy się lepiej od nich. Trzeba udeżyć się w pierś i przyznać się, że są lepsi w regionie.
Zmiażdżyli nas we wszystkich aspektach kibicowania. Do dziś nie mogę dojść do siebie.Nasza oprawa też do dupy. Taką sektorówkę to każdy uczeń z klas 1-3 mógłby namalować, nawet jak miał tylko 3 z plastyki. Ogólnie dno. Doping też byle jaki. Megafon się nie przydał wogole, bo i tak był zagłuszany przez przeraźliwie głośnych tego dnia kibiców Jezioraka.
Natomiast Jeziorak prezentował się oszałamiająco. Po pasach materiału odebrało mi głos, Odpalone race spowodowały, że nawet megafon odmówił posłuszeństwa. Najgorszy był ten transparet o 4 ligowym honorze. Do dziś się nie mogę pozbierać. Chyba przeżucę się na IKS, bo nie dość, że Stomilu nie ma na Warmii, do tego nieboszczyk to jeszcze bez honoru. A przy tym takie duże miasto, a bez kibiców i wogóle kondoniarze czy coś tam.
Jeziorak po raz kolejny pokazał kibicom Stomilu ich miejsce w szyku. Już teraz jest ich cała Warmia. Nie do pokonania armia.

To jest oficjalne stanowisko wszystkich frakcji kibiców Stomilu Olsztyn. Odcinamy się od jakichkolwiek innych opisów nieupoważnionych osób. Kto ma wiedzieć ten wie. Pozdro dla kumatych.
Ostatnio zmieniony czw 07 cze, 2007 przez Lookcash, łącznie zmieniany 1 raz.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 07 cze, 2007

Lookcash pisze:Opis meczu, który chcieliby przeczytać kibice z Iławy.

Niestety dostosowaliśmy się poziomem do gry piłkarzy i również nic nie pokazaliśmy tego dnia. Nas na sektorze dla gości ok. 206. To i tak więcej o jedną osobę niż ich było u nas więc tak do końca nie było źle. W tej liczbie 190 osób to fan cluby. Jezioraka śmiało ponad 500. Wystarczy wspomnieć, że na ich sektorze było 400 krzesełek i każdy miał imiennie przypisane krzesełko i przez cały mecz stał na swoim krzesełku. Do tego doliczyć trzeba osoby, które ze względu na brak wolnych krzesełek musiały zająć miejsca na sektorze obok. Dlatego śmiało można powiedzieć, że było ich 550, a nawet 600. My niestety jak zwykle zawyżyliśmy swoją liczbę. Zrobiliśmy nawet pewnien fortel i kupywaliśmy po 3-4 bilety na osobę, żeby wszyscy myśleli, że nas tak dużo przyjechało. Mieliśmy nawet ze sobą tekturowe postacie, które miały robić za sztuczny tłum jednak ochrona nie pozwoliła ich wnieść na sektor.
Nie ma co tu udawać przed Jeziorakiem, że zaprezentowaliśmy się lepiej od nich. Trzeba udeżyć się w pierś i przyznać się, że są lepsi w regionie.
Zmiażdżyli nas we wszystkich aspektach kibicowania. Do dziś nie mogę dojść do siebie.Nasza oprawa też do dupy. Taką sektorówkę to każdy uczeń z klas 1-3 mógłby namalować, nawet jak miał tylko 3 z plastyki. Ogólnie dno. Doping też byle jaki. Megafon się nie przydał wogole, bo i tak był zagłuszany przez przeraźliwie głośnych tego dnia kibiców Jezioraka.
Natomiast Jeziorak prezentował się oszałamiająco. Po pasach materiału odebrało mi głos, Odpalone race spowodowały, że nawet megafon odmówił posłuszeństwa. Najgorszy był ten transparet o 4 ligowym honorze. Do dziś się nie mogę pozbierać. Chyba przeżucę się na IKS, bo nie dość, że Stomilu nie ma na Warmii, do tego nieboszczyk to jeszcze bez honoru. A przy tym takie duże miasto, a bez kibiców i wogóle kondoniarze czy coś tam.
Jeziorak po raz kolejny pokazał kibicom Stomilu ich miejsce w szyku. Już teraz jest ich cała Warmia. Nie do pokonania armia.

To jest oficjalne stanowisko wszystkich frakcji kibiców Stomilu Olsztyn. Odcinamy się od jakichkolwiek innych opisów nieupoważnionych osób. Kto ma wiedzieć ten wie. Pozdro dla
kumatych.
dobry opis :lol: :lol: :lol: niech dzieci neostrady z Ilawy sa zadowolone :lol: :lol: :lol: gratulacje dla autora za fajne ujecie i dobre poczucie humoru pozdrawaiam 8)

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » czw 07 cze, 2007

Lookcash pisze: Megafon się nie przydał wogole, bo i tak był zagłuszany przez przeraźliwie głośnych tego dnia kibiców Jezioraka.
:lol:
hehe [moderator] tekst oddajacy obiektywizm kibicow z Ilawy...
Trzeba wziac pod uwage to, ze gdyby nasi pilkarze prowadzili z Jeziorakiem to ich kibice by na swoim stadionie nie istnieli. Dla tego jeszcze wiekszy dla nas plus, ze przy takim wyniku prowadzilismy taki doping jaki byl w Ilawie... Oby wiecej takich wyjazdow.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 07 cze, 2007

:lol: :lol: bez kitu na cyce padłem jak to przeczytałem, kozackie pod każdym względem, tylko na drugi raz musimy lepiej obmyślić plan jak te tekturowe postacie wnieśc na stadion bo teraz cała Polska sie z nas śmieje że Jezioraka 3 razy więcej :lol:
Jezioraka cała Warmia?to jest oczywiste ale to nie wszystko, oni już rządzą w Kujawsko-Pomorskim :lol:





A MY SWOJE STOMIL OLSZTYN 8) :szal2:

IŁAWA HOOLS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: IŁAWA HOOLS » czw 07 cze, 2007

JEDEN Z PIŁKARZY JEZIORAKA MÓWIŁ MI ŻE GDY CAŁY STADION(piknikowcy i młyn)ZACZĄŁ SKANDOWAĆ "NA KOLANA,NA KOLANA" TO PIŁKARZE SAMI SIEBIE NIE SŁYSZELI... 30.009.2007 OKS 1945 OLSZTYN 0:4 JEZIORAK IŁAWA, 03.06.2007 JEZIORAK IŁAWA 4:0 OKS 1945 OLSZTYN A WIĘC NA KOOOOLAAAAANAAAA!!!!!!!! STOMIL 04 ZGŁOŚ SIĘ! :diabelek: :diabelek: :diabelek:

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 ]
OJ TAKIE RZECZY TU WYPISUJE,SAMĄ PRAWDE A JESZCZE NIE WYLECIAŁEM,TO BARDZO DZIWNE,PIERWSZY RAZ TAK DŁUGO TU PRZESIADUJE NA TYM FORUM...ALE PODEJRZEWAM ŻE DŁUGO TO NIE POTRWA,TO JEST FORUM DLA FANTASTÓW KTÓRZY MYŚLĄ ŻE STOMIL NADAL ISTNIEJE I PISZĄ BAJECZKI ZWIĄZANE Z NIM A PIANA IM LECI PO OSTATNIM MECZU OKS-u Z JEZIORAKIEM NIE MIŁOSIERNIE ... :diabelek:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 07 cze, 2007

IŁAWA HOOLS ( :lol: ) - nikt cie stad piesku nie wyrzucił bo po co ? Nam obciachu nie robisz, tylko swojej ekipie, zresztą może przenieś twoje posty do śmieszne rzeczy :?: :shock:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » czw 07 cze, 2007

IŁAWA HOOLS pisze:JEDEN Z PIŁKARZY JEZIORAKA MÓWIŁ MI ŻE GDY CAŁY STADION(piknikowcy i młyn)ZACZĄŁ SKANDOWAĆ "NA KOLANA,NA KOLANA" TO PIŁKARZE SAMI SIEBIE NIE SŁYSZELI... 30.009.2007 OKS 1945 OLSZTYN 0:4 JEZIORAK IŁAWA, 03.06.2007 JEZIORAK IŁAWA 4:0 OKS 1945 OLSZTYN A WIĘC NA KOOOOLAAAAANAAAA!!!!!!!! STOMIL 04 ZGŁOŚ SIĘ! :diabelek: :diabelek: :diabelek:

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 ]
OJ TAKIE RZECZY TU WYPISUJE,SAMĄ PRAWDE A JESZCZE NIE WYLECIAŁEM,TO BARDZO DZIWNE,PIERWSZY RAZ TAK DŁUGO TU PRZESIADUJE NA TYM FORUM...ALE PODEJRZEWAM ŻE DŁUGO TO NIE POTRWA,TO JEST FORUM DLA FANTASTÓW KTÓRZY MYŚLĄ ŻE STOMIL NADAL ISTNIEJE I PISZĄ BAJECZKI ZWIĄZANE Z NIM A PIANA IM LECI PO OSTATNIM MECZU OKS-u Z JEZIORAKIEM NIE MIŁOSIERNIE ... :diabelek:
jak juz cos piszesz to wylacz Caps Lock'a bo i tak nie da sie nie zauwazyc Twoich ciekawych teorii.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 07 cze, 2007

IŁAWA HOOLS pisze:OJ TAKIE RZECZY TU WYPISUJE,SAMĄ PRAWDE A JESZCZE NIE WYLECIAŁEM,TO BARDZO DZIWNE,PIERWSZY RAZ TAK DŁUGO TU PRZESIADUJE NA TYM FORUM...
Może następnym razem też pobijesz swój rekord. Chyba, że - mam nadzieję - skończy się promocyjny okres neostrady i rodzice oddadzą modem.

Przypominam, że temat nosi nazwę "OKS w IV lidze - kibice" i nie jest to miejsce na rozprawki na temat małego, prowincjonalnego klubu z Iławy.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 07 cze, 2007

Dawid pisze:Ponad 600 w Iławie wynik konkretny , teraz trzeba jechać do Gołdapi w dobrej liczbie i do Ełku także , odkładać $$$ i JEDZIEMY WSZYSCY 8) :idea: :!:
Prosze o podanie w jakiś sposób infa co do wyjazdu , mam nadzieje że jest dużo chętnych sam
mam troche długów ale postaram się być 8) :!: Nie patrzcie na to czy jest mobilizacja czy nie
należy jeżdzić wszędzie i wspierać swoją drużyne dopingiem :!:

kru

Post autor: kru » pt 08 cze, 2007

Pankracy pisze:Obrazek
To lepiej nie mówić jaką girl ma fantazję w... łóżku! :shock:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pt 08 cze, 2007

Polowa tekstu to sa bzdury, jakby Pani piszaca tekst pierwszy raz byla na meczu podwyzszonego ryzyka, ktorym napewno byl mecz w Ilawie. Prawda jest taka, ze kibice obu druzyn jak na taki mecz zachowywali sie bardzo dobrze. Ja widzialem Ilawian walczacych z policja, ale ilu ich bylo ? 100 czy 10? Z jej tekstu wynika, ze Ilawianie stoczyli wojne z policja, aby pozniej stoczyc ja z nami...

A tak nawiasem mowiac, pamietam po meczu w Olsztynie jak Ci z IKSu pisali, ze cala Polska z nas sie smieje, gdyz zdemolowalismy wlasny stadion. Oni lepsi sie nie okazali -> widok ich sektora po meczu [ troche krzeselek jednak ubylo ].

Obrazek

A ktos mi napisze moze czym byl spowodowany postoj pociagu przed Ilawa, bo do tej pory nie wiem czemu nas tam przetrzymali tyle czasu?? I glownie z tego powodu sie na mecz tyle czasu spoznilismy.
Ostatnio zmieniony pt 08 cze, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 2 razy.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » pt 08 cze, 2007

ktos zerwał hamulec ;||

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 08 cze, 2007

K.K. pisze:ktos zerwał hamulec ;||
Tylko, że to wcześnie się pociąg zatrzymał, a dopiero później został zerwany hamulec, chyba ze były zerwane dwa hamulce...

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pt 08 cze, 2007

hamulce swoja droga, a mnie sie wydaje ze czekalismy az psy co byly w Ostródzie na dworcu zdaza dojechac do ilawy. po prostu bylo za malo psow wiec nas przytrzymali troche. i tyle

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » pt 08 cze, 2007

w drodze powrotnej zatrzymalismy sie tez na 1-2 minuty tuz po wyjezdzie z ilawy ... to moze i masz racje

Zablokowany