Stare flagi Stomilu

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » ndz 03 lut, 2008

To jest Flaga MASZTOWA KORMORAN i jak widac znaczek firmy OZOS, STOMIL, a teraz MICHELIN to jest nasza olsztyńska flaga mozna z niej zrobic osiedlówke bo osiedle KORMORAN istnieje :)

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » ndz 03 lut, 2008

DSE303 pisze:To jest Flaga MASZTOWA KORMORAN i jak widac znaczek firmy OZOS, STOMIL, a teraz MICHELIN to jest nasza olsztyńska flaga mozna z niej zrobic osiedlówke bo osiedle KORMORAN istnieje :)
No wlasnie dostalem to od ziomka ktory mial firme ochroniarska i opiekowala sie w dawnych czasach stadionem podczas meczow :wink:

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » ndz 03 lut, 2008

a wie moze ktos czy te maszty tam sa jeszcze do uzytku?? moze by tak wieszal ta flage ??;> przy fladze sa klamry wiec nie powinno byc problemu :)

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » ndz 03 lut, 2008

Ale o czym wy fantazjujecie :shock:
Co ma wspolnego reklama (bo nie jest to zadna flaga) opon Kormoran produkowanych przez zaklad oponiarski Stomil Olsztyn z klubem? Na jakim meczu chcecie niby ja wieszac? No nie badzmy smieszni...
Jak kupicie samochod sobie za pare lat to specjalnie kupicie sobie stare zużyte opony bo bedzie na nich napis "Stomil Olsztyn" ?
PS. Kormoran ma juz swoja flage... ale widze ze podniecienie związane z prezentem wzielo gore :)

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Post autor: Piekarz/OKS » ndz 03 lut, 2008

Mam pytanko: co stało się z pierwszą wersją Dumy Warmii? Miały być licytowane literki z tej flagi, później akcja przycichła...

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » ndz 03 lut, 2008

wielki kibic sie odezwal jakos kiedys wisialo nikomu nie przeszkadzalo tak cie zolty kolor w oczy razi to sobie okulary przyciemniajace na mecze zakladaj. Koniec tematu bo ludzie jak nie maja sie czego czepic to sie czepia byle gó*na byle sie nie nudzilo.

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » ndz 03 lut, 2008

Mackib pisze:Ale o czym wy fantazjujecie :shock:
Co ma wspolnego reklama (bo nie jest to zadna flaga) opon Kormoran produkowanych przez zaklad oponiarski Stomil Olsztyn z klubem? Na jakim meczu chcecie niby ja wieszac? No nie badzmy smieszni...
Jak kupicie samochod sobie za pare lat to specjalnie kupicie sobie stare zużyte opony bo bedzie na nich napis "Stomil Olsztyn" ?
PS. Kormoran ma juz swoja flage... ale widze ze podniecienie związane z prezentem wzielo gore :)
Nie wiem gościu o co Ci chodzi, poprostu flaga ze stadionu Stomilu to zrobilem foto i wrzucilem ją tu i raczej nikt sie nie podnieca tylko Ty ze mozesz sie wypowiedziec na temat opon. Tyle w temacie

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 03 lut, 2008

DSE303 pisze:wielki kibic sie odezwal jakos kiedys wisialo nikomu nie przeszkadzalo tak cie zolty kolor w oczy razi to sobie okulary przyciemniajace na mecze zakladaj. Koniec tematu bo ludzie jak nie maja sie czego czepic to sie czepia byle gó*na byle sie nie nudzilo.
Ale o czym Wy rozmawiacie? to jest REKLAMA i wisiała na stadionie jak inne reklamy firm sponsorujących nasz klub

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 03 lut, 2008

DSE303 pisze:wielki kibic sie odezwal jakos kiedys wisialo nikomu nie przeszkadzalo tak cie zolty kolor w oczy razi to sobie okulary przyciemniajace na mecze zakladaj. Koniec tematu bo ludzie jak nie maja sie czego czepic to sie czepia byle gó*na byle sie nie nudzilo.
Co ty człowieku wypisujesz zastanów się troche! Mamy wywieszać jakiś baner reklamowy opon kormoran??? :shock: Co ma piernik do wiatraka? Pomyślcie troche na przyszłość zanim coś napiszecie.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » ndz 03 lut, 2008

ptr pisze:Co ty człowieku wypisujesz zastanów się troche! Mamy wywieszać jakiś baner reklamowy opon kormoran??? Co ma piernik do wiatraka? Pomyślcie troche na przyszłość zanim coś napiszecie.
piernik do wiatraka ma to ze wiatrak pomaga przy wyrobie mąki a mąka jest składnikiem piernika. W piździe mam te forum napiszesz cos zaraz madrzy filozofowie pisza. Moze wszytski posty beda kierowane do tych najmadrzejszych a oni beda wybierali ktore pokazac ktore nie ;/ KONIEC TEMATU i tak apropo w herbie STOMIL OKS tez jest znaczek kormoranu czyli to tez jest reklama tych zasranych opon o ktore wam chodzi ;/
Ostatnio zmieniony ndz 03 lut, 2008 przez DSE303, łącznie zmieniany 1 raz.

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » ndz 03 lut, 2008

Oj nie musiales sie obrazic od razu :)
Po prostu czasami trzeba przyznac sie do bledu ...
Forum sluzy do wymiany pogladów, dyskusji, umieszczania informacji , zdjec... :) Jakby nikt nie kontrolowal tego co tu sie pisze to mozna by przeczytac takie ciekawe rzeczy ze Jeziorak przygotowal logo Bad Boya...
A co do nieszczesnej "flagi" - nie watpie ze ma ona swoja historie i wisiała na niejednym meczu, mimo wszystko ... to jednak reklama :) I jej kolor zupelnie mi jakos nie przeszkadza... podobnie zreszta jak innych reklam :)
Temat uwazam wiec za zamkniety :)

bgs
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: sob 24 cze, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: bgs » ndz 03 lut, 2008

DSE303 zajmij się swoim osiedlem, a o Kormoran się nie martw... A ta "fana" niech dalej służy za firanke.

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » ndz 03 lut, 2008

bgs pisze:A ta "fana" niech dalej służy za firanke.
Nie chcialo mi sie wychodzic na dwor zeby robic zdjecie.

Chyba nikt tu nie napisal ze ona musi koniecznie wisiec na meczu. Tak poprostu chcialem ja pokazac, chociaz widac ze nie warto bylo, wiec nie wiem o co takie wielkie halo :roll:
Ostatnio zmieniony ndz 03 lut, 2008 przez Shogun, łącznie zmieniany 1 raz.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 04 lut, 2008

[moderator] co za wstyd dla dzielni :shock:

raczej jest o co halo skoro chcecie wywieszac reklame na plocie.moze lepiej bedzie dla was jak zaczniecie chodzic na mlekpol,oni nawet na wyjazdach wieszaja reklamy .a jezeli masz w pizdzie to forum to [moderator] stad i sie nie udzielaj.

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » pn 04 lut, 2008

Wiec wez sobie jeszcze raz przejzyj ten temat i zobacz czy napisalem ze chce ja wywiesic :shock:

Jabol
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Jabol » pn 04 lut, 2008

Shogun pisze:Wiec wez sobie jeszcze raz przejzyj ten temat i zobacz czy napisalem ze chce ja wywiesic :shock:
DSE303 pisał :P

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 04 lut, 2008

uznajmy rozkminkę dotyczącą flagi-firanki za zakończoną... Rozmowa nie ma sensu. A offtopic powstał już niemały.

ODPOWIEDZ