Zostań sponsorem klubu!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 24 mar, 2008

korgan79 pisze:Bez przesady. A jaki to elektorat ( kilkaset osób - z czego połowa to jeszcze nawet dowodu nie ma ) - więcej można stracić niż zyskać oddając kasę na klub piłkarski - wszyscy wiemy w odczuciu społecznym kim jest kibic i jak jest przedstawiany opinii publicznej w mediach... Ludzie pomyślą, zamiast dać kasę dla domu dziecka lub potrzebującym to wpłaca nam jakiś klub , gdzie działacze pewno kasę rozkradną , a kibice pewno zdemolują pół miasta po meczu.... Niestety tak postrzegane sa kluby piłkarskie w Polsce , wiec naprawdę o elektoracie poprzez wpłacenie kasy na Stomil bym nie myslał, ot po prostu chłop interesuje się piłka - już w latach 90 widywałem go często na stadionie to i wpłacił kasę na klub....
:D
Oki, masz prawo do własnego zdania. Ale szczerze przyznaje, że Twój post bardzo, bardzo mnie rozbawił... Cóż... :D

korgan79
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007

Post autor: korgan79 » pn 24 mar, 2008

Nie wiem co w mym poście jest zabawnego.... Sam bardzo bym chciał żeby media przedstawiały inaczej - czytaj prawdziwie kibiców piłkarskich - ale tego nie robią ... Dochodzą do tego afery korupcyjne z działaczami i sędziami piłkarskimi i niestety obraz piłki dla człowieka co na stadion nie chodzi zbyt dobry nie jest... Myślę, że z tym zgodzić się można? A i jeszcze jedno - jak powiedziałem w pracy że wpłacam kase z podatku na STOMIL to patrzyli na mnie jak na wariata - przecież tyle biednych dzieci potrzebuje pomocy a Ty dasz kase na bzdury itp . Wiec naprawdę nie sądze , że koleś szuka elektoratu u kibiców , ot jak na pisałem wcześniej lubi piłkę i wiele lat chodzi na Stomil to wpłacił i fajnie...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » pn 24 mar, 2008

szacuneczek dla szmita (bez wzgledu na to jakie ma intencje).odrazu zaznaczam ze za nim nie przepadam i napewno nigdy na niego nie bede glosowal w zadnych wyborach.
a poza tym nie jestem pewien ale chyba go widzialem na meczu ze stala jak stal w kolejce za biletem na kryta (nie jestem pewien na 100 %)

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Post autor: Piekarz/OKS » pn 07 kwie, 2008

52 zł z podatku poszło :) :tylkostomil:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 07 kwie, 2008

jak tam z propagandą ??teraz sporo osób zdaje pity :!: namawiać -informować :!: :!:

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » ndz 26 kwie, 2009

1% - kolejna trzycyfrówka na Stomil

:wykrzyknik:
jeżeli ktoś już złożył swoje zeznanie podatkowe acz nie wybrał KRS - żaden problem - w każdej chwili przez dwa miesiące jeszcze możecie wysłać do US korektę zeznania czyli to samo co było acz już z dopisanym przekazaniem 1% na nasz klub!

mistrzuboban
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: pt 12 paź, 2007

Post autor: mistrzuboban » ndz 26 kwie, 2009

Mój 1% juz poszedl, tak samo jak przed rokiem.
Nie mysle duzo o tym, czy powinienem dac na biedne dzieci, bo takie myslenie jest bezcelowe. Sa miliony potrzebujacych.
Mój 1%, moja decyzja. Tylko STOMIL :szal1:

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » ndz 26 kwie, 2009

1% dla naszej drużyny mało mi wyszło z rozliczenia ale oddałem procent na STOMIL namawiac innych żeby też oddawali już mało czasu zostało

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » pn 27 kwie, 2009

No i sumka na klub przekazana. Ludzie wypelniajcie nr krs - zawsze lepiej na klub niz by ta kasa poszla do darmozjadow rzadowych.
Ostatnio zmieniony pn 27 kwie, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ