WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
StomilTravel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 194
Rejestracja: pn 18 lip, 2011

WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!

Post autor: StomilTravel » śr 24 wrz, 2014

AUTOKAROWY WYJAZD DO GRUDZIĄDZA!

Olimpia Grudziądz - STOMIL OLSZTYN

Sobota, 4 października - godzina 14:45

Zbiórka w sobotę, 4 października o godzinie 10:00 pod Tesco (ul. Pstrowskiego)!

Odjazd równo o godzinie 10:30!


Koszt wyjazdu autokarami wynosi 40zł (tylko dla osób, które wpłacą zaliczkę 20 zł!).

Kibice, którzy nie wpłacą zaliczki, za wyjazd autokarem na zbiórce będą musieli zapłacić 50 zł!


Bilety na mecz w cenie 20 zł będą rozprowadzane na zbiórce oraz w trakcie wyjazdu!

NIKT NIE MOŻE JECHAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ!!! WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM Z MIEJSCA ZBIÓRKI!!!

UWAGA! W GRUDZIĄDZU NIE MA MOŻLIWOŚCI DOPISYWANIA SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ POD STADIONEM!
NA SEKTOR WEJDĄ TYLKO OSOBY, KTÓRE BĘDĄ NA PRZESŁANEJ PRZEZ NAS LIŚCIE - WSZYSCY MUSZĄ SIĘ ZAPISAĆ!


Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarach na mail: [email protected] (nazwisko , imię, pesel, fc/dzielnica + dopisek autokar lub transport własny)!

Zapisywać można się tez w klubie u pani Ani w godzinach 9:00-15:00 (do czwartku – 2 października).

Zapisy na maila kończymy 2 października (czwartek) o godz. 23:59.

UWAGA! ZBIERAMY ZALICZKI PO 20 ZŁ NA TEN WYJAZD!

Zaliczki 20 zł płatne na konto stowarzyszenia : 97 2030 0045 1110 0000 0273 7930
Tytułem: imię, nazwisko oraz „Wyjazd do GRUDZIĄDZA” ) lub w klubie u pani Ani przy zapisach.
Można wpłacać całą kwotę 40 zł.



Pinio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: pt 20 lut, 2004
Lokalizacja: Dobre Miasto

Re: WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!

Post autor: Pinio » śr 01 paź, 2014

Panowie co to ku.rw.a ma być!!! Co to za podejście do wyjazdu typu nie jade tam bo byłem tam kilka miesięcy temu albo byłem tam już ze 3 razy i nie chce mi się tam jechać.A ja powiem dla was tak jak nie tam to gdzie pojedziecie? do KATOWIC a może do NOWEGO SACZA ? Rozumiem ze nie ma ciśnienia na Grudziadz ale wyjazd to wyjazd i mimo wszystko trzeba tam jechać czy się chce czy nie!!! Ogarniamy Dzielnice i FC i stawiamy się w Sobote pod tesco !!!! AVE STOMIL

Stomilek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr 19 maja, 2004

Re: WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!

Post autor: Stomilek » czw 02 paź, 2014

Mądrze gada chłopaczyna! polać mu! Ja tam jade, nie wiem jak wy :twisted:

Margo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt 03 paź, 2014

Re: WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!

Post autor: Margo » pt 03 paź, 2014

Bardzo dobrze powiedziane!

ODPOWIEDZ