PODSUMOWANIE MECZU Z WARMIA

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

PODSUMOWANIE MECZU Z WARMIA

Post autor: Preze(S) » ndz 15 sie, 2004

JUZ EMOCJE OPADLY MOZNA PODYSKUTOWAC . 8)
ogolnie znow dzialacze nie popisali sie zawsze obiecuja a wszystko wyszlo na meczu znow kozaczy ochrona no ale tak jest kiedy ekipy porozsiadaly sie po stadionie a sila bojowa mlyna nie miala oparcia [moderator] ich przyjdzie na nich czas 8) .przed meczem fajna alkoholizacja wszystkich fc moim zdaniem prym wiodlo Szczytno :D co do meczu sporo fc co stanowi nasza najwieksza sile .znow modna sie staje napinka ale to sprawa tych ludzi .caly mlyn oceniam na max 200 +spora grupa po prawej stronie trybuny nie angazujaca sie w doping :?: :?: z tego co zauwazylem jeden nowy bojowkaz S. :lol: oprawa ciut chaotyczna ale dogra sie to z czasem ,nieustajacy doping to wielki plus :!:

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FAN CLUBOW ZA WSPARCIE I ODWIEDZINY
:!: :!:

STOMIL OLSZTYN W JEDNOSCI SILA

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 15 sie, 2004

Ogólnie bylo ok. Trzeba popracowac jeszce nad "zgraniem" i powiekszyc liczbe osób w mlynie chociaz i tak bylo dosc duzo.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 15 sie, 2004

Emocje były , nie najgorszy wyniki bo przeciwnik wymagajcy , ale miało byc jakieś stoisko z Szalikami i z opcją wstąpienia do Stowarzyszenia ! Co do Fc Stomilu w Olsztynku to Dużo młodych za młodych 16, 13-latków a ci po 20 jakoś jeżdżą po 3 zamiast jedną dużą grupą Wku****** mnie ale ci 16-latkowie to jest ich dużo i za jakiś czas to oni będa jeżdzić .Niechodzi tu o to żeby podawać się za Fc ale żeby nim być :!: [moderator] tekst > Stomil OKS był Będzie Jest < My kibice Zawsze byliśmy będziemy Jesteśmy :!:
Ps. Do tych co mogą poprzez stowarzyszenie zadzialać i zrobić coś żeby mogło byc takie Stoisko ( Bo chcem dać te kilka złotych miesięcznie ) To niech zagadają z Działaczami. Bo jeżeli nic sie niezmieni to klub na tym straci ,a my kibice robimy wszystko żeby nie strcił i nie pozwólmy żeby tak sytuacja się powtórzyła :!:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 15 sie, 2004

Dawid pisze:Emocje były , nie najgorszy wyniki bo przeciwnik wymagajcy , ale miało byc jakieś stoisko z Szalikami i z opcją wstąpienia do Stowarzyszenia ! Co do Fc Stomilu w Olsztynku to Dużo młodych za młodych 16, 13-latków a ci po 20 jakoś jeżdżą po 3 zamiast jedną dużą grupą Wku****** mnie ale ci 16-latkowie to jest ich dużo i za jakiś czas to oni będa jeżdzić .Niechodzi tu o to żeby podawać się za Fc ale żeby nim być :!: [moderator] tekst > Stomil OKS był Będzie Jest < My kibice Zawsze byliśmy będziemy Jesteśmy :!:
Ps. Do tych co mogą poprzez stowarzyszenie zadzialać i zrobić coś żeby mogło byc takie Stoisko ( Bo chcem dać te kilka złotych miesięcznie ) To niech zagadają z Działaczami. Bo jeżeli nic sie niezmieni to klub na tym straci ,a my kibice robimy wszystko żeby nie strcił i nie pozwólmy żeby tak sytuacja się powtórzyła :!:
Co do stoiska...
Można było kupić gadżety na naszym sektorze :wink:

kru

Post autor: kru » ndz 15 sie, 2004

Skomandus pisze:Jeszcze jedna sprawa. Tak jak kiedyś mówiłem, postawcie dwie dziewczyny w barwach z puszkami na schodkach i niech zaczepiają kibiców tekstem "dorzuć kilka groszy na race". Widziałem takie akcje na kilku stadionach w Polsce i zawsze z radością coś wrzucałem, gdy dziewczyna mi dziękowała ślicznym uśmiechem.
Nie tylko Ty rzuciłeś parę groszy :wink:

Tak czynią np. w Gdyni, aż żal nie dać wtedy na race czy coś podobnego.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 15 sie, 2004

stoiska przed meczem nie bylo jako takiego dlatego ze byly problemy z wejsciem na stadion..co nie zmienia faktu ze gadzety mozna bylo kupic w naszym sektorze tak jak to napisal Pojezierski
co do oprawy to calkiem niezle ale napewno moze byc lepiej...w tym miejscu naleza sie podziekowania dla tych wszystkich ktorzy zaangazowali sie w zorganizowaniu oprawy, dla tych co wplacili kase na ten cel
moim zdaniem doping byl bardzo dobry, nieustajacy przez caly mecz jedyny minus to male zgranie ale to sie napewno doszlifuje na nastepnych meczach.
rowniez podziekowania naleza sie wszystkim FC ktore stawily sie na meczu :!: :!:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 15 sie, 2004

MOZE ............WIESZ O CO CHODZI :? I NIE DENERWUJ MNIE PRZEBRAC ZA DZIEWCZYNE :P :D :D :D ZEBRALA BY KOBIECINA PARE GROSZY :lol:
Ostatnio zmieniony ndz 15 sie, 2004 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » ndz 15 sie, 2004

Moim zdaniem jak na debiut bylo calkiem niezle. Młyn mial troche osob a po za tym bardzo dobra oprawa i ciagly doping, szkoda tylko ze tylko remis bo moglo byc lepiej.....

damian93
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pieczewo

do pzpn'u to trzeba dac

Post autor: damian93 » ndz 15 sie, 2004

Jak Miekus strzelal karnego to 2 krotnie jakiego kolesia z oks przewrocili w polu karnym i powinnien byc powtórzony karny

p.s Siwy daj mu dupy za aparat !! :D

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 15 sie, 2004

Z mojego punktu widzenia:
Ogólnie pozytywnie, dobrze że wszystko wróciło do normalności i jest już nasz STOMIL.
Sporo ludzi w barwach, głośny doping, dobra oprawa, nowe flagi.
Na minus wg. mnie: niepotrzebne rzucanie świec dymnych na murawę (praktycznie zostały od razu zgaszone, szkoda efektu który mógłby być w normalnym czasie działania), troszkę niezgrany doping, acz wydaje mi się ze to ulegnie poprawie z czasem, za mało miejsca na rozwieszenie flag, ogólnie ograniczenia z miejscami, jedno wyjście po meczu, do tego z pojedynczymi drzwiami, bo na to że dobrze by było by je otworzyć w całości to już nikt z zarządu nie wpadł...

Szkoda karnego, 100% sytuacja i na i pierwszy mecz sezonu 3 punkty w Olsztynie. :wink:

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 15 sie, 2004

Mecz podobał mi się w 100%, a szczególnie oprawa techniczna. Najlepsze były biało-niebieskie pasy z dodatkami rac. Oby więcej takich emocji już za tydzień :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
cincin21
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004

Post autor: cincin21 » ndz 15 sie, 2004

Widać ,że chłopaki nie są jeszcze w najwyższej formie ,ale w sobotnim meczu pokazali wolę walki oraz parę ciekawych zagrań.Jestem pewien ,że z meczu na mecz bedą co raz lepsii i dokopią każdemu przeciwnikowi.:twisted: Co do oprawy nie mam żadnych zastrzeżeń z czasem wszystko się zgra. Cieszę się z powrotu na trybuny. :lol:

Nie chce aby ktoś pomyślał,że się czepiam (broń Boże) ,ale gdyby tak przycisnąć rywala jak ten np. podaje piłkę do bramkarza to prznajmniej z jedna bramka mogłaby paść. Takie nieporozumienia w zespole rywala trzeba zawsze wykorzystywać bo głupie bramki z niczego często mogą uratować Nam punkty. Walka do końca zawsze się opłaca!! :twisted:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: do pzpn'u to trzeba dac

Post autor: THE CORE » ndz 15 sie, 2004

Text meczu to:
damian93 pisze:p.s Siwy daj mu dupy za aparat !! :D
:lol:

Ogólnie było fajnie. Mam tylko dwa zastrzeżenia. Pierwsze, że nasi grali na czerwono. A drugie, że nie wygrali.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 15 sie, 2004

Ja pytałem się jednego Kolesia i powiedział że zaraz będa potem jak był taki jeden to powiedział że on ma ale on nie sprzedaje żebym przyszedł póżniej ,ale póżniej go nie było w ogóle . Jak bym wiedział że są szaliki do kupienia w sektorze po prawej (młynek) , to by poszedł a tak bez szalika to obciach iść do młyna !

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » ndz 15 sie, 2004

Dawid co Ty mówisz, jaki obciach ?? Dostałbyś balonika, a zresztą i tak miałbyś pełne ręce roboty - nieustanne klaskanie i śpiewanie.
Jak byłem o 5 lat młodszy to też się bałem wstępować do młynu, ale teraz wiem, że było to zupełnie niepotrzebne i straciłem te lata świetności Stomilu. Nie zrób tego samego błędu :!:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 16 sie, 2004

Dobra spoko , chyba żle zrobiłem ! A wiesz może gdzie można kupić szalik, bo w Sklepie na Stronie Stomilu nie ma , w kilku sklepach(w Olsztynie) się pytłem też nie było ?! Żebym miał wchodząc już na stadion , fajnie by było jak by ten sklepik internetowy na czas meczu był w jakimś dobrze widocznym miejscu na stadionie !
Ps. Może ktoś ze stowarzyszenia ,poruszy tą kwestie (Zachęcam) !

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » pn 16 sie, 2004

No wiesz, ja nie miałbym kłopotu z nabyciem szalika, ale Ty - który dojeżdżasz z Olsztynka, to się pewnie nie opłaca. Szaliki i gadżety rozprowadza kilka osób: zawsze można liczyć na Grzywę, pewnie też na Emiloza. Np. jakbyś jutro był na wtorkowym zebraniu o godz. 17.00 (przy bramie wjazdowej) na Stomilu to któraś z osób do tego upoważnionych mogłaby Ci przynieść szalik czy cokolwiek tam chcesz.

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » pn 16 sie, 2004

no...meczyk był emocjunujący, szczególnie w II połowie. Najgorsze co może być to nie strzelony karny przez Miękusa... normalnie jak beckham w meczu z Portugalią :x. Czemu nie strzelał Wierzba,albo jakiś inny napastnik? W 90 minucie meczu wszyscy ,,gooool!!'' a tu dupa nie ma bramki, a czemu ??... bo sędzia to palant. Ja nie wiem gdzie on widzał tego spalonego. Ogólnie rzecz biorąc zawodnicy OKS 1945 zagrali dobre spotkanie z 5 drużyną III ligi w tamtym sezonie, mam nadzieję że w Legionowie pokażą się z jeszcze lepsze spotkanie. :roll:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 17 sie, 2004

ja to mam szczescie... po meczu pojechalem odrazu do babki do barczewa a wy tu juz mecz przedyskutowaliscie :x nasi grali na 3+ moim zdaniem. muszą jeszcze nabrac wiecej pewnoscie siebie... karnego nie komentuje... ale tą ze spalonego mogł uznać :wink: podobała mi sie tez jedna rzecz: liniowy dostał prawie świecą w łep :lol: nie no zartowalem :wink:

Zablokowany