Jak tam najnowszy ranking?

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Grzesik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: sob 04 paź, 2003

Jak tam najnowszy ranking?

Post autor: Grzesik » pt 28 lis, 2003

czy moglby ktos opoblikowac jak wyglada najnowysz ranking bo jestem ciekawy jak tam wplaty i ile juz czlonkow jest w naszym stowarzyszeniu!! Pozdrawiam !!! :)

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 02 gru, 2003

1. 19 "Mrągowo"
2. 16 "Pojezierze"
3. 11 "Pieczewo"
3. 11 "Zatorze"
5. 09 "Dobre Miasto"
5. 09 "Kormoran"
7. 07 "Jaroty"
8. 05 "Hamburg"
8. 05 "Nagórki"
8. 05 "Podgrodzie"

Mala poprawka - pelnoprawny czlonek taki ktory posiada legitymacje czlonkowska czyli nalezy do naszych szeregow od conajmniej 6 miesiecy.
Pelnoprawni czlonkowie beda otrzymywali zdecydowanie wieksza ilosc punktow do rankingu FC.
Takie przetasowanie moze zacheci inne ekipy do dzialania.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 04 gru, 2003

STOMIL PONAD WSZYSTKO ZWYCIEZA TEN KTO WYTRWA

SIEMA MOWIE CO MYSLE I POZDRAWIAM KOGO CHCE STOMIL OLSZTYN KOCHAM CIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH STOMILOWCOW Z CALEGO SWIATA

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 09 gru, 2003

09.12.2003 09:31

1. 21 "Mrągowo"
2. 16 "Pojezierze"
3. 11 "Pieczewo"
3. 11 "Zatorze"
5. 09 "Dobre Miasto"
5. 09 "Kormoran"
7. 07 "Jaroty"
8. 05 "Hamburg"
8. 05 "Nagórki"
8. 05 "Podgrodzie"

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

!!

Post autor: Dębowy » wt 09 gru, 2003

Pieczewo Rządzi!!!

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 10 gru, 2003

DO DEBOWEGO A GDZIE PIECZEWO RZADZI????

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 11 gru, 2003

Czasami zdarza sie zwiekszanie szeregow Stowarzyszenia o czlonkow z nowych lub mniej licznych ekip dlatego czolowka nie ulega zmianom pomimo ze liczba czlonkow SSK OKS wzrasta. Zdarza sie rowniez ze ludzie przysylaja deklaracje nie podparte wymagana wplata i na odwrot: sa pieniadze, np na konto bez podanych danych wplacajacego. Takie zdarzenia sa zawieszone w kwerendzie do poprawki, uaktualnienia.

Grzesiekf
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: Grzesiekf » pt 12 gru, 2003

Dębowy-prawda jest taka że gdyby nie Cinek to by na Pieczewie nie było żadnej grupy zorganizowanej,choć teraz też tam ciekawie nie wygląda... przy okazji pozdro dla ekipy Jeziołka z okresu 96/98.
OKS POJEZIERZE a wy to macie ekipe :)
niedawno pisałeś jaka to ważna jest jedność na Stomilu teraz na każdym kroku wywyższasz swoją dzielnice. Ale twoja sprawa...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 17 gru, 2003

Jak tam najnowszy ranking? Mial byc we wtorki rano juz jest sroda i nie ma.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 17 gru, 2003

Andrew - wydaje mi sie ze nie ma sensu co tydzien pisac nowego rankingu. A przyczyna jest jedna. Stowarzyszenie nie rozrasta sie tak szybko by co tydzien zachodzily znaczace zmiany...wiec moim zdaniem nie trzeba co tydzien pisac nowego rankingu..ale to jest tylko moje zdanie...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 17 gru, 2003

Zgadza sie Seba. I dlatego rankingu nie traktujemy na powaznie tylko jako ciekawostke. Jakby Stomil gral to doszlyby nowe punkty do rankingu wtedy mielibysmy wieksza roznorodnosc oceniania poszczegolnych ekip. No ale narazie jest jak jest.
Andrew - Duch tez czlowiek. Czasami zdazy sie przypadek chronicznego braku czasu czyli drobnego przesuniecia w raporcie. Jutro napisze co i jak chociaz zmiany beda bardzo drobne.

18.12.2003 09:47

01. 21 ( 0) Mrągowo
02. 16 ( 0) Pojezierze
03. 12 (+1) Zatorze
04. 11 ( 0) Pieczewo
05. 09 ( 0) Dobre Miasto
05. 09 ( 0) Kormoran
07. 07 ( 0) Jaroty
08. 06 (+1) Nagórki
09. 05 ( 0) Hamburg
09. 05 ( 0) Podgrodzie

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 18 gru, 2003

DO GRZESIEKF A KIM TY JESTES ZEBY MNIE OCENIAC NIE WYWYZSZALEM SWJEJ DZIELNI TAK JAK TO ROBIL DEBOWY. A CO DO EKIPY TO SIE [moderator] BO NAS NIEZNASZ I PISZESZ.

Grzesiekf
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: Grzesiekf » czw 18 gru, 2003

.Ja cię nie oceniam poprostu pisze co myśle.Ogólnie chyba tu mało kogo znam.Przemyśl tylko moje słowa.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 19 gru, 2003

TY ZIOMUS NIEZGADZAM SIE Z TWOIMI SLOWAMI PONIEWAZ NIGDZIE NIE WYWYZSZALEM SWOJEJ DZIELNI TYLKO POPROSTU PISZE ZE POJEZIERZE ZAWSZE ZE STOMILEM BEDZIE NA DOBRE I ZLE I TO WSZYSTKO NA TEN TEMAT A TY SOBIE MYSL CO CHCESZ NIE OBCHODZI MNIE TO POZDRO

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » sob 20 gru, 2003

Co jest nie ma nikogo z Oski Mazurskiej ???? :shock:
Kibice od siedmiu bolesci

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 20 gru, 2003

Ja jestem z Os. Mazurskiego... :)

Grzesiekf
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: Grzesiekf » sob 20 gru, 2003

Manio przyjde we wtorek na spotkanie.Tylko gdzie one są bo jak byłem w restauracji ok 17.10 to nikogo nie było.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 20 gru, 2003

Grzesiekf pisze:Manio przyjde we wtorek na spotkanie.Tylko gdzie one są bo jak byłem w restauracji ok 17.10 to nikogo nie było.
Spotkania są w takim pomieszczeniu przy trybunie honorowej. Wejście od hotelu... tam się wszyscy zbieraja... Przy recepcji lub przed wejściem do hotelu... Jeżeli jednak nie możesz przyjsc przed 17 to kobieta w recepcji napewno Ci powie jak dojść do pomieszczenia...

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » sob 20 gru, 2003

Panowie (mam nadzieje, ze tez panie :lol: ) troche wiecej dystansu do rozkładu sil. Nie zapomnijcie, ze wszyscy jestesmy kibicami jednego klubu. Manio - nie bylo moja intencja wywyzszanie sie, wiec jak to wziales do siebie to sorry. Tak naprawde (przynajmnie tak uwazam), ten dział forum ma zmobilizowac tych, ktorzy chca aby ich dzielnica byla najlepiej zorganizowana i najliczniejsza do dzialania i werbowania nowych ludzi!!
A ktora dzielnica jest najlepsza przekonamy sie podczas turnieju.

Pozdro i wiecej luzu!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 06 sty, 2004

03.01.2004
Pierwsza dziesiatka:

01. 21 ( 0) Mrągowo
02. 16 ( 0) Pojezierze
03. 15 (+3) Zatorze
04. 12 (+1) Pieczewo
05. 09 ( 0) Dobre Miasto
05. 09 ( 0) Kormoran
07. 08 (+1) Jaroty
08. 06 (+1) Hamburg
08. 06 ( 0) Nagórki
10. 05 ( 0) Podgrodzie

Posiadamy 39 FanClubow w tym 3 zagraniczne
W tym tygodniu gratulacje dla Zatorza i Frankfurtu.

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

stowarzyszenie

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

no wlasnie ja nieplace za stowarzyszenie od paru miesiecy, ale mam prosbe zebyscie mnie niewypierdalali, jak bede mial kase to zaplace z procentami.:)

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 08 sty, 2004

Reguly musza byc jasne i jednakowe dla wszystkich. Zostaniesz "[moderator]" jak uiscisz skladki nie pozniej niz 6 miesiecy od ostatniej platnosci. Ponad polroczna luka w placeniu skladek powoduje skreslenie z listy czlonkow Stowarzyszenia. Mozesz ponownie przystapic zachowujac swoj poprzedni numer czlonkowski i kwoty poprzednio wplacane aczkolwiek od poczatku zbierasz miesiace swojej obecnosci w naszych szeregach.

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Post autor: Maro » pt 16 sty, 2004

Mam propozycje bardziej do administratora strony. Czy bylaby mozliwosc umieszczenia tego rankingu na glownej witrynie . Zdaje sobie sprawe ze nie jest to najistonieszy problem ale napewno sprzyja rozrastaniu sie stowarzyszenia a wlasnie o to chodzi. Zreszta wystarczy popatrzec na organizcje klubow zachodnich gdzie tego typu statystyki i ulepszenia wprowadza sie po to zeby wciagc coraz wiecej ludzi .Zreszta zawsze mozna sprobowac musimy byc otwarci i przedsiebiorczy a wtedy osiagniemy sukces i staniemy sie prezna organizacja kibicow Stomilu
Sam osobiscie mam zamiar stac sie jej czlonkiem i wspomoc swoje Jaroty :lol: Mozna by jeszcze podawac liczbe obecnych czlonkow .
Ps Oczywiscie swoja droga kibice powinni wiedziec gdzie jest granica, zeby nam sie fanckluby nie pozabijaly {wszyscy jestesmy dziecmi stomilu}
Pozdrawiam

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 16 sty, 2004

Maro pisze:Mozna by jeszcze podawac liczbe obecnych czlonkow
Taka liczba jest podawana... A co do reszty to się zastanowimy...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 02 kwie, 2004

Od tego miesiaca (od jutra) rusza SMSowe info Stowarzyszenia.
Beda to wiadomosci rozsylane do czlonkow Stowarzyszenia ktorzy w deklaracjach zgodzili sie na tego typu akcje telefonowe...
Beda to wiesci pozytywne ale i tez zle....
1. Ogolne info o tym co sie dzieje w Stomilu/Stowarzyszeniu
2. Pozytywne - niespodzianka
3. Negatywne - SMSy powiadamiajace opieszalych o zaleglosciach skladkowych. Przypomne: Wg statutu skreslenie z listy czlonkow Stowarzyszenia odbywa sie automatycznie po conajmniej szesciomiesiecznej absencji w placeniu skladek. 6 nieoplaconych miesiecy = powiadomienie o tym fakcie i mozliwosc uregulowania skladek do konca miesiaca. 7 miesiac bez placenia - niestety - skreslenie.

Aby zachecic wszystkich do terminowosci zostanie urozmaicona punktacja w naszym rankingu FC (przypomne - traktowanym jako zabawa nie jako wyznacznik czegokolwiek).
* Pelnoprawny czlonek Stowarzyszenia - czyli tak jak zakladalismy na poczatku po conajmniej szesciomiesiecznej obecnosci w naszych szeregach i braku zaleglosci skladkowych, upowazniony do uzyskania legitymacji czlonkowskiej z chwila reaktywacji klubu (10)
* Ktos kto byl pelnoprawnym czlonkiem lecz nie placil 6 miesiecy skladek i otrzymal info o tymczasowym zawieszeniu (u nas jeszcze nieaktywne - teoretycznie mozliwe dopiero po conajmniej roku dzialalnosci Stowrzyszenia) (5)
* Czlonek Stowarzyszenia miedzy pierwszym a 6 miesiacem - do otrzymania praw do legitymacji (3)
* Ktos kto nie uzyskal jeszcze legitymacji ale jest w tymczasowym miesiecznym zawieszeniu za nieoplacone skladki (2)
* Skreslony czlonek Stowrzyszenia (1)

01 66 Mrągowo
02 62 Pojezierze
03 59 Zatorze
04 45 Kormoran
04 45 Szczytno
06 44 Pieczewo
07 29 Podgrodzie
08 27 Dobre Miasto
09 25 Jaroty
09 25 Nagórki
11 18 Hamburg
12 12 Orneta
13 11 Barczewo
14 10 Gietrzwałd
14 10 Łęgajny
14 10 Miłakowo
14 10 USA Covington
18 9 Dywity
18 9 Olsztynek
18 9 Ostróda
21 6 Grunwaldzkie
21 6 Os. Mazurskie
23 3 Bartoszyce
23 3 Biskupiec
23 3 D Frankfurt
23 3 Giżycko
23 3 Kościuszki
23 3 Lidzbark Warmiński
23 3 Likusy
23 3 Mikołajki
23 3 Morąg
23 3 Nad Jeziorem Długim
23 3 Poznań
23 3 Rybno
23 3 Słupy
23 3 USA New Jersey
23 3 Warszawa
23 3 Żabi Róg
39 2 Nidzica
39 2 Przykop


W ciagu najblizszych 2 miesiecy czeka nas zdecydowanie wzmozona dzialalnosc. Rowniez i podskocza koszty wiec bierzemy sie w garsc i placimy skladki na bierzaco. Najblizszy czas bedzie kulminacyjna chwila istnienia i celowosci naszego Stowarzyszenia. Zawaza sie losy - w jedna albo w druga strone. Fakem jest to ze koncza sie terminy dyplomacji i oczekiwan na pewne ustalenia a zaczynaja czasy wiekszej stanowczosci i terminowosci dzialania. Wielu bedzie mialo troche dodatkowych zajec.
W miare mozliwosci prosze o liczniejsze stawienie sie na wtorkowym zebraniu 20.04.2004. Miejsce jak zawsze.

ODPOWIEDZ