Fotki i filmy z dawnych i teraźniejszych czasów

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 03 lip, 2007

Obrazek
z ostatnich czasów

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » wt 03 lip, 2007

co to za fotka jesli mozna wiedziec?

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 04 lip, 2007

OKS Ostróda pisze:co to za fotka jesli mozna wiedziec?
Mikołajki, 16 czerwca br. :wink:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 17 lis, 2007

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn : 24.03.1996
Obrazek

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 17 lis, 2007

HERB KLUBU
Obrazek
Mecz
Zagłebie Lubin - Stomil Olsztyn - 1995
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Legia - Stomil - 2000
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Stomil - Górnik Zabrze - 1996
Obrazek
Pogoń Szczecin - Stomil olsztyn - 2001
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

???????????
Obrazek
???????????
Obrazek
Obrazek
???????????
Obrazek
???????????
Obrazek

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 17 lis, 2007

intertrans pisze:???????????
Obrazek
Stomil - Amica z 20 października 2001 r. ;)

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » ndz 18 lis, 2007

to ostatnie zdjęcie (czarno-białe) jest z lat 1997- 1998 sądząc po strojach piłkarzy Stomilu (reklama Morlin na koszulkach) :)

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » wt 27 lis, 2007


kru

Post autor: kru » wt 18 gru, 2007

Obrazek

Rok 1994. Mamy pierwszą ligę! W objęciach trenerzy piłkarzy Stomilu Olsztyn Bogusław Kaczmarek i Józef Łobocki, a obok nich reporter Radia Olsztyn Leszek Sobański, obecny prezes rozgłośni. Po ostatnim zwycięskim meczu w II lidze na murawę wjechały fiaty 126p. Maluchy były nagrodą dla piłkarzy za awans do ekstraklasy. Na każde spotkanie w I lidze na stadion przy al. Piłsudskiego przychodziły kilkunastotysięczne tłumy. Latem 2002 roku klub pożegnał się z pierwszą ligą, potem było już tylko gorzej.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » śr 19 gru, 2007

kru pisze:Na każde spotkanie w I lidze na stadion przy al. Piłsudskiego przychodziły kilkunastotysięczne tłumy. Latem 2002 roku klub pożegnał się z pierwszą ligą, potem było już tylko gorzej.
Juz nie wciskaj dzieciom kitu, powiedzmy ze na najwazniejsze mecze przychodzilo po kilkanascie tysiecy, ale nie ze na kazdy.:P

A zdjecie ciekawe - stary plot i troche inna niz dzis architektura tego fragmentu stadionu.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » śr 19 gru, 2007

Nie przeistaczajmy ....bo przez pierwsze sezony 1ligowe na mecze w Olsztynie przychodziły kilkunastotysięczne :idea: tłumy :idea: :idea:
z reszta w pierwszych sezonach u nas liczba kibiców na stadionie należała do największych w kraju, więc nikt tu nie przeistacza faktów..
Przejrzyj sobie człowieku najpierw jaka byłą rzeczywistość ,a dopiero później pisz i pouczaj innych ok :?: :?:
http://www.90minut.pl/liga.php?id=552/
Czy tu nie chodziło po kilkanaście tyś ludzi :?: :?: :?: :?: Nawet na taki mecz z Hutnikiem (zresztą pierwszy zwycięski w 1 lidze) przyszło ponad 11 tyś :idea: :idea: :idea: ,a liczba nie schodziła poniżej 8 tyś w ciągu całego sezonu :idea: :idea: :idea: :idea:
Poza tym mecz z Sokołem gdzie jest liczba 6 tyś odbył się ...w Iławie, więc nie tylko w Olsztynie na Stomil chodziła "kupa" ludzi :idea: :idea: :idea: (nawet Jeziorak chyba nigdy nie pobił takiej ilości kibiców na swoim stadionie)
Nie wiem ile masz lat, ale jak nie byleś obecny w tamtych czasach na stadionie to najlepiej się nie udzielaj i nie krytykuj innych :idea: :idea: :idea: :idea:
pozdro
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2007 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 4 razy.

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » śr 19 gru, 2007

Frekwencję faktycznie mieliśmy największą w Polsce. Na żadnym stadionie nie było tyle widzów co w Olsztynie. Jak przyjeżdzał Widzew czy Legia w kolejce stało sie po kilka godzin. Najwięcej ludzi było chyba na wygranym przez Stomil meczu z Widzewem.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » śr 19 gru, 2007

Nie wiem czy było bo nie śledziłem tematu w każdym razie zdjęcia z Informatora Wiosna '93
Obrazek
Obrazek
moge sie pochwalić że posiadam koszulkę z drugiego zdjęcia 8)
8) 8)

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 19 gru, 2007

hehe jeszcze wtedy w trampkach grali co niektórzy.. :)

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » śr 19 gru, 2007

MieCZniK pisze:hehe jeszcze wtedy w trampkach grali co niektórzy.. :)
może trampki już nie ale adidaski jak najbardziej :)

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 19 gru, 2007

hehe no jak nie a Sokołowski to w czym jest :wink:
ps: nie rozmywajmy ;)
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2007 przez MieCZniK, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » czw 20 gru, 2007

Najważniejsze jest toze grali jak z nut i strzelali bramki:)

OKS.Stomil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: pt 16 lis, 2007

Post autor: OKS.Stomil » czw 20 gru, 2007

Czy ktoś ma logo Stomilu. Tylko w dużej rozdzielczości, bo ten co tu jest, jest trochę mały do obróbki. Z góry dzięki.

piknik_PB
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: czw 24 sie, 2006

Post autor: piknik_PB » czw 20 gru, 2007

Obrazek

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » pt 21 gru, 2007

NAGÓRKI pisze:Nie przeistaczajmy ....bo przez pierwsze sezony 1ligowe na mecze w Olsztynie przychodziły kilkunastotysięczne :idea: tłumy :idea: :idea:
z reszta w pierwszych sezonach u nas liczba kibiców na stadionie należała do największych w kraju, więc nikt tu nie przeistacza faktów..
Przejrzyj sobie człowieku najpierw jaka byłą rzeczywistość ,a dopiero później pisz i pouczaj innych ok :?: :?:
http://www.90minut.pl/liga.php?id=552/
Czy tu nie chodziło po kilkanaście tyś ludzi :?: :?: :?: :?: Nawet na taki mecz z Hutnikiem (zresztą pierwszy zwycięski w 1 lidze) przyszło ponad 11 tyś :idea: :idea: :idea: ,a liczba nie schodziła poniżej 8 tyś w ciągu całego sezonu :idea: :idea: :idea: :idea:
Poza tym mecz z Sokołem gdzie jest liczba 6 tyś odbył się ...w Iławie, więc nie tylko w Olsztynie na Stomil chodziła "kupa" ludzi :idea: :idea: :idea: (nawet Jeziorak chyba nigdy nie pobił takiej ilości kibiców na swoim stadionie)
Nie wiem ile masz lat, ale jak nie byleś obecny w tamtych czasach na stadionie to najlepiej się nie udzielaj i nie krytykuj innych :idea: :idea: :idea: :idea:
pozdro
"Człowieku" ze tak uzyje twego hip hopowego slangu, najpierw naucz sie czytac a potem mnie pouczaj- wyraznie skrytykowalem niescislosc kruszka ze na KAZDY PIERWSZOLIGOWY MECZ CHODZILO PO KILKANASCIE TYS. wiec nie spinaj sie niepotrzebnie, nikt tu nie przeczy ze 2 pierwsze sezony byly pod tym wzgledem udane i ze frekwencja byla jedna z wiekszych jak nienajwieksza w kraju wiec nie wiem po co twoje dygresje:P potem tez nie bylo z tym tak zle ale niespinajmy sie ze przychodzilo na kazdy po kilkanascie:P byc moze jak niektorzy chodzili tylko na mecze z Legia i Widzewem to moglo im sie tak zdawac ale to juz inna historia... A jesli juz czerpiesz wiedze na takie tematy z internetu (sic!) to zobacz sobie sezon 98/99 http://www.90minut.pl/liga.php?id=548 gdzie na ani jednym meczu nie bylo kilkunastotysiecznej liczby :P A o moj wiek sie nie przejmuj, nie kazdy tu jest gimnazjalista:P chodz moze to sie wydawac dziwne :wink:
pzdr

I sorki za maly ot.
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2007 przez vk, łącznie zmieniany 3 razy.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » pt 21 gru, 2007

Obrazek

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pt 21 gru, 2007

Ja nie czerpię informacji z internetu ,bo na tych meczach byłem osobiście, więc po co miałbym to robić :idea: :roll: . Zresztą na Stomil chodzić zacząłem na sezon przed wejściem do 1 ligi, więc naprawdę nie muszę informacji czerpać z internetu ,a link podałem tylko po to ,aby Cię wyprowadzić z wielkiego błędu jakim są informacje , które posiadasz na temat frekwencji na Piłsudskiego .
Więc naprawdę nie musisz się unosić od razu jak ktoś Ci zwraca uwagę -tylko może wyciągnąć odpowiednie wnioski :!:
Kończę na ten temat dyskusję z Tobą (do niczego zresztą nie prowadzącą) cokolwiek byś nie napisał(chyba ,że Twoja (czy kogoś innego) wypowiedz będzie wymagała małego sprostowania 8)

korgan79
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007

Post autor: korgan79 » sob 22 gru, 2007

Panowie, co do frkwencji - w pierwszym sezonie gry w I lidze była niesamowita - na kazdym meczu powyzej 10 tysiecy - nawet z Olimpia Poznań i Hutnikiem Kraków i nawet jesli gdzies napiszą , że było inaczej to to bedzie nieprawda, bo byłem i widziałem. W drugim sezonie było juz troszke gorzej i na spotkania z mniej renomowanymi rywalami przychodziło po 8 - 9 tysiecy , a na ostatni mecz o pietruszke z górnikiem tylko około 6 tysiecy. Wiec tak naprawde po kilkanascie na kazdym meczu to było tylko w I sezonie w I lidze , pózniej było gorzej ale tez niezle i frekwencje mielismy dobrą , co niestety nijak miało sie do wielkości naszego młyna - mysle że zmarnowalismy w tamtym okresie niesamowity potencjał , który był ...

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 20 sty, 2008

Obrazek

Mój wczorajszy urodzinowy ;)

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 20 sty, 2008

V.N.A. też masz urodziny 19 stycznia? :) Bo ja tak. ;d

ODPOWIEDZ