Ja bym chcial powspominać !!!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

zstr
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 09 lis, 2004

Ja bym chcial powspominać !!!

Post autor: zstr » wt 09 lis, 2004

witam wszyskich!!! mowiac szczerze to sledze co dzieje sie w klubie jak i wsrod was kibice. stwierdzic mozna iz w naszym klubie lepiej nie bedzie niz 3 liga jesli nie pojawia sie pieniadze. jesli sie tyczy kibicow to nie bedzie was- nas wiecej jesli bedzie to tylko 3 liga. z tego co widze to z dawnych?(hie) czasow pozostala mala ekipka- GRZYWA, zeton, kojot, mrowa, maly. reszta to narybek i czasu potrzeba... no wlasnie tak mnie wzielo na gadanie i wspomnienia iz proponuje powspominac te starsze czasy 1 ligi a nawet te gdy NASZ STOMIL gral jeszcze na 2 i 3 froncie- grom, jaga itp. pozdrawiam

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 09 lis, 2004

Ci "kibice" (bo nie powinno ich isię tak się nazywać) co jezdzili kiedyś na mecze a dzisiaj ich nie ma nawet nie dają znaku życia nawet na forum to poprostu dali do zrozumienia że tak naprawdę to gówno ich Stomil interesował. Ale nie można gadać zle o wszystkich kibicach bo niektuzi wyjechali z kraju lub się przeprowadzili i nie mają jak dojechać. Ja jestem z Kętrzyna i jak na razie to nie mam czym jezdzić na mecze. Pamiętam te mecze za 1 ligi kiedy to Stomil rozwalał Legie i Wisłe byliśmy lepsi pamiętam jak mówili jak ma być dobrze jak Stomil miał grać w pucharach i jak miał zostać mistrzem Polski niestety wszstkie plany runęły w grózach przez prezesów każdy wie z jakim skutkiem. Pamiętam jak trener Żukowski po przegranym meczu z Groclinem (nieuchronny upadek Stomilu do 2 ligi) powiedział że "nie można teraz zostawiać klubu na pastwę losu bo moze się to skończyć tragicznie"...... szkoda :( łza się w oku kręci :(

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 09 lis, 2004

Wiem że zaraz dostane tu o-pier-dol ale musze Ci to napisać...

Skąd wiesz z jakich przyczyn nie chodzą teraz na mecze :?: Że dla Ciebie internet jest wszystkich to nie znaczy ze ktoś inny musi go posiadać i brać udział w dyskusji na tym forum

P.S A i prosze Cie pisz po Polsku.

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » wt 09 lis, 2004

Ja niestety nie pamiętam tych czasów a szkoda bo wtedy sie nie interesowałem stomilem dobiero jak w IV lidze był i głośno się zrobiło bo do III awansował. :cry: No szkoda duża szkoda.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » wt 09 lis, 2004

Józio pisze:Ja niestety nie pamiętam tych czasów a szkoda bo wtedy sie nie interesowałem stomilem dobiero jak w IV lidze był i głośno się zrobiło bo do III awansował. :cry: No szkoda duża szkoda.
Co tu dużo gadać, wypowiedź tygodnia. :D


Hendel - przeczytaj uważnie co napisał zstr, chodzi o wspomnienia z na prawdę dawnych czasów, kiedy Ty sikałeś w pieluchy, a ja zawiązawszy sobie szalik na szyi patrzyłem jak frędzle od niego ciągną się po ziemii i żałowałem, że wszystkie sprzedawane koszulki Stomilu są na mnie za duże o kilka numerów. I zastanów się czy możesz komuś zarzucać, że nie jest kibicem, kiedy Ty sam nie masz czym jeździć na mecze, a wyznacznikiem bycia Stomilowcem jest dla Ciebie ilość napisanych na tym forum postów.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 09 lis, 2004

zicoo pisze:Hendel - przeczytaj uważnie co napisał zstr, chodzi o wspomnienia z na prawdę dawnych czasów, kiedy Ty sikałeś w pieluchy, a ja zawiązawszy sobie szalik na szyi patrzyłem jak frędzle od niego ciągną się po ziemii i żałowałem, że wszystkie sprzedawane koszulki Stomilu są na mnie za duże o kilka numerów. I zastanów się czy możesz komuś zarzucać, że nie jest kibicem, kiedy Ty sam nie masz czym jeździć na mecze, a wyznacznikiem bycia Stomilowcem jest dla Ciebie ilość napisanych na tym forum postów.
Skomandus pisze:Uuuuuu
Lepiej zamiast tu się napinać idź do swoich kolesi z Granicy, będziesz do tych internetowych chuliganów idealnie pasować
Wreszcie ktoś mu powiedział że jedyną dla niego rzeczą jest internet... może to i dobrze? Przynajmniej mamy INTERNETOWYCH N@PINACZY :D

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » wt 09 lis, 2004

Hendel a ty jestes takim wielkim kibicem Stomilu? jak bys chcial to bys pociagiem przyjezdzal na mecze do Olsztyna. Kilka złoty na ukochana druzyna ci szkoda? żałosny jesteś. To moze chociarz wymien kilka osob ktore kibibowaly Stomilowi a teraz sie od niego odwrucily? Jesli sa takie to chodzilo im tylko o popatrzenie na gre a na Stomilu im niezalezalo, lub tez nieuwazaja oks 1945 olsztyn jako kontynuacji Stomilu. Tu chodzi o sentyment... Józio a Tobie to tez trzeba troche potlumaczyc... jednym slowe zalamka ludzie. Ja chodze na Stomil od 7 lat i co nieco(Moze nie zaduzo :wink: ) wiem. Pozdro

Gość

Post autor: Gość » wt 09 lis, 2004

Tak wszyscy gadacie zeby Handel jezdzil na mecze ale jednak to jest kawal drogi z ketrzyna do Olsztyna .. 8)

dp
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pn 11 paź, 2004
Lokalizacja: Pieczewo

hmmmm

Post autor: dp » wt 09 lis, 2004

no czasem sie zastanawiam co robia chłopy na stadionie, co nie pamietaja STOMILU, ja kibicuje 10 lat! Jak ktoś już zacznie to nie przestanie... :D

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » wt 09 lis, 2004

Wiem że niemam co wspominac bo stomilem się interesuje dopiero od 5 miesięcy no ale powspominałem to co straciłem.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 10 lis, 2004

Po 1 to moja pamięć nie sięga tak dawnych czasów i dla mnie dawnymi czasami są te które napisałem
po2 nie interesuje mnie ile mam postów
po 3 co do osób jak to napisałem które sie odwruciły od Stomilu to znam pare ale nie będę mówił kto bo gówno was to obchodzi
po 4 nikt nie będzie liczył mojej kasy i czy mam ją na bilety czy jej nie mam jak bym mieszkał w olsztynie to byście mogli se pofikać
po 5 to wy poprostu [moderator] takie ścierwa nabijacie se posty
po 6 nie wypowiadajcie sie o kimś jak o nim gówno wiecie bo to światczy o waszej głupocie
po7 to widzę że oprucz lidera na tym forum (ci co się wypowiedzieli na mój temat) to poprostu idioci z kompleksami.
Wielkie dzięki Lider za wsparcie to miłe że wśrud tylu cwaniaczków (nabijaczy postów) znalazła się osoba która myśli co innego i nie idzie za resztą jak baran na żeś.......................

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 10 lis, 2004

SORRY ALE NIE MOGE JUZ CZYTAC WYPOCIN HENDELA CZY JAK MU TAM...CHLOPCZE A CZY INNY LUDZIE Z FC NARZEKAJA ZE MAJA DALEKO DO OLSZTYNA I ZE NIE MAJA HAJSU??ODP BRZMI NIE,NIE BEDA PIC PIWKA PRZEZ PARE DNI :) WIEC ZAWSZE WPADNIE TROCHE FLOTY.ALE Z TEGO CO WIEM TY SSIESZ JESZCZE MLEKO Z MAMY CYCKA WIEC O CZYM TUTAJ MOWA.JESTES POPROSTU ZALOSNYM SMARKACZEM U KTOREGO POZIOM OTROGRAFII WYNOSI ZERO(NIECH CI BEDZIE 3)I NIE OBCHODZI MNIE ZE JESTES Z KETRZYNA,BO [moderator] MNIE TO ZE ZALISZ SIE ZE ZA DALEKO,ZE TAMTO,ZE BLA BLA...I LICZ SIE ZE SLOWAMI...
DZIEKUJE ZA UWAGE 8)

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 10 lis, 2004

Leszkowy jeśli nie chce ci się czytać to po cholere się wypowiadasz a co do słów to zacznij się sam liczyć z tym co gadasz i ja na nic nie nażekam a ty zamiast pisać 2 posta mugł byś poprostu zmienić tamtego.........
Mimo wszystko pozdro...........

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » śr 10 lis, 2004

Hendel pisze:a ty zamiast pisać 2 posta mugł byś poprostu zmienić tamtego..

O ile pamiętam jeszcze w wakacje nabijałeś po kilka postów dziennie tłumacząc to pierdołami w stylu, że ci sie pomyliło , że masz [moderator] komp itp. i że :twisted: przez przypadek napisałeś posta...... :lol:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 10 lis, 2004

Hendel pisze:Po 1 to moja pamięć nie sięga tak dawnych czasów i dla mnie dawnymi czasami są te które napisałem
po2 nie interesuje mnie ile mam postów
po 3 co do osób jak to napisałem które sie odwruciły od Stomilu to znam pare ale nie będę mówił kto bo gówno was to obchodzi
po 4 nikt nie będzie liczył mojej kasy i czy mam ją na bilety czy jej nie mam jak bym mieszkał w olsztynie to byście mogli se pofikać
po 5 to wy poprostu [moderator]ąc takie ścierwa nabijacie se posty
po 6 nie wypowiadajcie sie o kimś jak o nim gówno wiecie bo to światczy o waszej głupocie
po7 to widzę że oprucz lidera na tym forum (ci co się wypowiedzieli na mój temat) to poprostu idioci z kompleksami.
Wielkie dzięki Lider za wsparcie to miłe że wśrud tylu cwaniaczków (nabijaczy postów) znalazła się osoba która myśli co innego i nie idzie za resztą jak baran na żeś.......................
Jedyną osoba nabijającą posty jestes ty i twoja ortografia. Jeśli mówi o odwruceniu od klubu to ty się chyba odwróciłes bo nie możesz na mecz przyjechać.Znam osoby które Auto-Stopem na mecz STOMILU dojeżdzają , ale cóż kto chciałby Ciebie wziąć:!: Kompleksy to masz ty :!: Cwaniakiem to jesteś ty , tu na forum piszesz że jesteś kibicem STOMILU a pewnie na Granice chodzisz? A jak baran to myślisz TYLKO TY , bo się wypasasz na polu w tym burakowie :!: Mimo wszystko pozdro dla Ciebie Internetowy F@natyku

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » śr 10 lis, 2004

W zasadzie nie chce mi się komentować Twojego postu, ale się zmuszę...
Hendel pisze:Po 1 to moja pamięć nie sięga tak dawnych czasów i dla mnie dawnymi czasami są te które napisałem
Więc po co się wypowiadasz w temacie o 'dawnych czasach' (zmierzchłych czasach 3, 2 i awansu do 1szej ligi) skoro
Hendel pisze:po2 nie interesuje mnie ile mam postów
Hendel pisze:po 3 co do osób jak to napisałem które sie odwruciły od Stomilu to znam pare ale nie będę mówił kto bo gówno was to obchodzi
A jednak mówiłeś...
Hendel pisze:po 4 nikt nie będzie liczył mojej kasy i czy mam ją na bilety czy jej nie mam jak bym mieszkał w olsztynie to byście mogli se pofikać
Możesz się oczywiście żalić, że nie masz pieniędzy na bilet, ale nie nie nazywaj się wtedy prawdziwym kibicem, skoro nie potrafisz znaleźć pieniędzy, aby dojechać na mecz (może z internetu zrezygnuj?).
Hendel pisze:po 5 to wy poprostu [moderator]ąc takie ścierwa nabijacie se posty
No oczywiście... :lol:
Hendel pisze:po7 to widzę że oprucz lidera na tym forum (ci co się wypowiedzieli na mój temat) to poprostu idioci z kompleksami.
Oprócz Lidera jest jescze Hendel. A tak a propo, to jak to się ma do Twojej myśli nie wypowiadajcie sie o kimś jak o nim gówno wiecie bo to światczy o waszej głupocie ?

Dziękuję za uwagę. Bez odbioru.

PS. Temat się trochę rozmył, proponuję olać ostatnie posty i wrócić do punktu wyjścia...

Gość

Post autor: Gość » śr 10 lis, 2004

kurde ja to wam sie wszystkim dziwie co wy sie tego chlopaka tak czepiacie nie macie lepszych rzeczy do robienia.......moze jest biedny i nie ma kasy na jezdzenie na mecze a kibicem jest.......nie znam go osobiscie .......... :!: :!: :!: :!:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 10 lis, 2004

Lider pisze:kurde ja to wam sie wszystkim dziwie co wy sie tego chlopaka tak czepiacie nie macie lepszych rzeczy do robienia.......moze jest biedny i nie ma kasy na jezdzenie na mecze a kibicem jest.......nie znam go osobiscie .......... :!: :!: :!: :!:
Bo jesteś tu od nie dawna .. wejdź tutaj http://stomil.olsztyn.pl/forum/profile. ... file&u=135 i weś Znajdź wszystkie posty i poczytaj od 1 postu jego to zrozumiesz. Zostawy już tego Hendela i piszm na temat jaki jest na górnym pasku

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 10 lis, 2004

No biedny to nie jestem, jeśli chodzi o neta to nie ja go kupowałem tak jak wszystko co posiadam, a rodzice kasy mi nie dają (niestety). Czepiacie się ortografii,no co poradzić robię błędy a szczegulnie jak się wnerwie :( . Napisałem w tym temacie o dawnych czasach które ja pamiętam :( nie było napisane jakie lata mam opisywać. Przykro mi, że tak na mnie najechaliście :( .Prawda napisałem pare głupot ale to tylko dlatego że mnie poniosło. Jeśli chodzi o kibiców o których napisałem,że się odwrucili to znam pare osób które kiedyś kibicowały a dzisiaj mówią, że Stomil to "gówno". Może i waszym zdaniem jestem idiotą, debilem czy jeszcze kimś innym ok to wasza sprawa co o mnie myślicie ale to nie znaczy, że nie jestem kibicem. Nie nabijam se postów bo tak naprawdę to mało mnie to obchodzi i jeśli chodzi wam tylko o posty to niech moderator (czy jakos tak) ustawi mi 0. :(



Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 10 lis, 2004

Handel Niechcem na ciebie najeżdzać :wink: Mam pytanie na ilu meczach w tym sezonie byłeś :?: :?: :?: Pokasz że jesteś tym kibicem w jakiś sposób :!: I przyjedż na kilka w następnej rundzie i nastepnym sezonie też może nie na każdy(kasa) ale każdy jest ważny :!:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » śr 10 lis, 2004

no to teraz ja powspominam...
Pierwszy mecz na jakim byłem był to mecz z Widzewem w 96 kiedy to przegralismy 0-1. Pamiętam że ojciec wziął mnie i mojego brata na mecz za 5 z matmy(chyba jedyną w mojej szkolnej karierze :roll: ). Siedzielismy przy młynie pod zegarem (chyba na prawo). Pamietam że większość meczu siedziałem z gapiąc się na młyn. To były czasy kiedy w ruchu kibicowskim absolutnie dominowała subkultura skinheads. Ludzie bali się ich szepcząc jacy to bandyci i łobuzy... Pamiętam że był chyba pełny stadion.Były to czasy kiedy widzew był u progu lub już na szczycie. Pamiętam jak Ojciec chwalił mi Kazia Sidorczuka, ale jak padła brama dla widzewa juz nic nie mówił... Były to casy kiedy Stomilem interesowali sie wszyscy. W szkole wszystkie dzieciaki podniecały sie Stomilem (na przerwach można czasem było usłyszeć śpiewy...żydzew, żydzew łódzki żydzew ja tej to klasyka do tej pory). Po meczy z widzewem zaraziłem sie Stomilem na dobre choć oczywiscie nie chodzilem na wszystkie mecze gdyż nie zawsze mój Ojciec miał czas, a no i mamusia mówiła że tam tyle chóligaństwa...(pamiętajcie że miałem chyba z 9 lat :)). Zaczełem tez wtedy słuchać meczów w radiu, które tez miały taki klimacik ze aż za tym tęsknie:''A teraz łączymy się z Michałem Dobyrnem, który będzie komentował mecz olsztyńskiego Stomilu z ***chwila przerwy i zaraz juz słychac wrzawe spiewy i charakterystyczny głos Dobyrna:witam państwa serdecznie mam dla państwa znakomitą nowine a mianowicie dokladnie przed momentem padła bramka dla Stomilu strzelona przez Jacka Chańke, ale zaraz olsztynianie wyprowadzają kontre prawa strona pedzi Tomasz Sokołowski etc etc... Gdzies tak od 97 zaczĄłem chodzic na mecze regularniej z moim sąsiadem, któremu tak zazdrościłem szalika...(a tak apropo ten mój sasiad prawdopodobnie gdyby nie studia grałby teraz w OKS-ie). ahh te czasy... WRÓCĄ ZOBACZYCIE

dp
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pn 11 paź, 2004
Lokalizacja: Pieczewo

taa

Post autor: dp » czw 11 lis, 2004

Tu ktos dobrze wspomniał o tym ze nabijacie sobie posty? tylko po co? mowa jest srebrem, poza tym przemtslec 2 razy zanim cos sie napisze. Pozdrawiam. Gadac z sensem, zobaczcie na ilosc moich postow :D

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: Świder » czw 11 lis, 2004

Moja przygoda ze Stomilem zaczela sie dosc przypadkiem i to jakies 3 lata temu po meczu z warmia olsztyn trener nas zabral na mecz Stomilu z legia. Kurde wogole bylem tak zdziwiony przystraszony jak zobaczylem tyle ludzi na stadionie chyba wtedy bylo ponad 10 tys ten szal radosci jak kowalczyk strzelil brame na 1:0 ta atmosfere na mlynie super mecz tak mi sie spodobal ze od tamtej pory powiezialem sobie ze pierwszym i jedynym moim klubem bedzie STOMIL zostalo to dotej pory i teraz nawet z wiekszym zacieciem jezdze na mecze i napewno mnie niezniecheci jakis siwy ktory niewpusza mnie na mecze TYLKO STOMIL OKS

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 11 lis, 2004

Już gdzieś na tym forum był taki temat zapodany. Ale skoro chcecie jeszcze raz... Tylko trochę z innej mańki pojadę, żeby się nie powtarzać.
Ja na Stomilu bywałem jeszcze jak grał na Warmii, bo mnie Ojciec zabierał z rzadka. Ale malutki wtedy byłem... A gdy postawili stadion przy Piłsudskiego to już był em skazany na Stomil. Po pierwsze i po drugie mój Ojciec grał kiedyś w nogę i jako kibic zaraził mnie futbolem. Po trzecie mieszkałem wtedy bliziuteńko stadionu. Także odkąd nasi zaczęli grać "tutaj" jestem z nimi już non-stop. Pierwsze mecze nie były jakoś specjalnie zapadające w pamięć. Pamiętam tylko taki jeden z Włókniarzem Pabianice bodajże. Z Ojcem byłem. 2:0 nasi dostawali i zacząłem strasznie ryczeć, a Ojciec mi obiecał, że nasi wygrają. No i zdarzył się cud, bo wyszliśmy na prowadzenie 3:2. Skończyło się jednak na 3:3. Inni kibice gratulowali mnie Ojcu, że taki "kibol" ze mnie zawzięty.
Pamiętam moim pierwszym ulubieńcem był Marek Krzemień (nie wiem czy to prawdziwe nazwisko czy xywka) - miał długie hipisowskie kudły. Chciałem tak wyglądać.
Pierwszy tłum na Stomilu to mecz z Wyszkowem wiosną 1988. Wyszków prowadził w tabeli i nawet jakieś pikniki przyjechały zakładowymi autosanami. Flagi mieli nawet. Nie zdążyłem usiąść wygodnie a tu nasi już 1-0 prowadzili. Wygraliśmy 2-0 w efekcie. A mogło być więcej. Potem była 2 liga. W pierwszej kolejce od razu spadkowicz z ligi - Lechia Gdańsk. 1-1 było. A ja zobaczyłem pierwszy raz przyjezdnych kibiców. To było nawet zabawne, bo rano na mieście widziałem gości z biało-zielonymi szalami i zastanawiałem się skąd tu kibice AZS. Przecież jest lipiec i nie ma siatki!? Potem był Motor i pierwszy dym w Olsztynie (który pamiętam). A potem już poszło...

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » pt 12 lis, 2004

Pierwszy mecz stomilu który pamiętam to był chyba z hutnikiem kraków jeszcze w drugiej lidze przed historycznym awansem do I ligi:) Pamiętam, że wtedy były pootwierane wszystkie bramki na stadionie i wylądowalem z sąsiadem i jego ojcem na sektorze gdzie teraz przebywają goście. Tamten mecz stomil wygral bodajże 2:0.

Póżniej były pikne czasy. Między innymi historyczny awans do I ligi. Pamiętam, że nie opuściłem żadnego spotkania. Często latem wbijałem sie na stadion niewiele po otwarciu bramek stadionowych by zając dobre miejsce i by nie było spinek z kolesiami co rezerwowali po trzy ławy na odkrytej dla kolegi, który przyjdzie przed samym rozpoczeciem meczu:) hehe to były dobre patenty wpadał kolezka i rezerwowal z pół sektora:) rozkładając olsztyńska:)) kiedyś był za.j.e.b.i.s.ty klimat ochrona normalna i kiełbaski z grila:) (aczkolwiek powoli to wraca).

Pamiętam publikę, na każdym spotkaniu poniżej 10.000 przez pierwszy sezon nie schodziła. Pamiętam jak każde wydanie wiadomości sportowych które dotyczyły piłki nożnej zaczynało się od słów "W olsztynie po raz kolejny wysoka frekwencja..." itd itd:) przed meczem z Widzewem czy Legią na stadion jechało się z wielkimi pakami słonecznika i z 2-3 godziny przed meczem. Czesto pamiętam jak stalem w kolejce do budki totalizatora sportowego po bilet na Stomil. Po prostu na stadionie było wiele nie zapomnianych chwil:) Pamiętam, że pomimo tego, że Stomil przegrywał mecze to i tak kibice walili przez bramke i przez płot:) na kazdy mecz!

Pamiętam ostatnie spotkanie bodajże w pierwszym sezonie, kiedy to pozostanie w ekstraklasie zależało od tego czy Raków przegra mecz. Pamiętam jak po tym gdy Stomil albo wygral, albo zremisowal wszyscy czekali na wynik z Częstochowy:) A kiedy spiker podal, że Raków przedupił... mega szal radości na stadionie:)

Hehe fajnym patentem mial być koncert Perfectru po meczu Stomilu z Legią, tylko wtedy chyba organizatorzy (m.in. Hiton) speniali:)

Pamiętam tez taki szczegoł, kedy to mozna bylo przed kązdym meczem kupić/dostać żółtą czapeczkę stomilu:)

ODPOWIEDZ