Subkultury w gronie kibiców

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » ndz 04 sty, 2004

a po 4 pozdro dla Ciebie Siasiu

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Dres

Post autor: Świder » pn 05 sty, 2004

moim zdaniem najlepsza subkulturą meczową sa dresy bo przynajmniej sie wyglada elegancko i to jest taki ubiur sportowy pasujacy do ałry stadionowej.

Marcinello
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: Marcinello » pn 05 sty, 2004

ja rowniez uwazam ze my wszyscy jako kibice STOMILU powinnismy trzymac sie razem nasze miasto Olsztyn pomiesci nas wszystkich na pewno

i nie mam tu na mysli zaprzestania burdom bo to czy chcemy sie napierdalac z kibolami np. legii to nasza osobista sprawa

ale uwazam ze powinna byc jakas regula SZANUJMY SWOICH

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 06 sty, 2004

STOMIL JEST NAJWAZNIEJSZY NA STADIONIE I NA WYJAZDACH A KTO JAK SIE UBIERA I JAKIE MA POGLADY TO JEGO SPRAWA

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Stomil to Stomil

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 06 sty, 2004

Racja nie ważne jaka subkultura dla swoich musi być szcunek nie ważne jak sie ubieraja itp. Stomil to Stomil W koncu ten kto jest z nami nie moze być przeciwko nam Trzeba trzymac sie razem i wspólnie dopingowac nasz ukochany klub

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 09 sty, 2004

STOMIL PONAD WSZYSTKO STOMIL MY NIDGY CIE NIE OPUSCIMY BO MY CIE KOCHAMY-FANATYCY Z DZIELNICY POJEZIERZE

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » pt 09 sty, 2004

CZY JEST DOBRZE CZY ZLE BARCZEWO ZAWSZE ZE STOMILEM BEDZIE!!!

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » sob 10 sty, 2004

8)
jeszcze raz LEWAKOM STOP!!!!
Szacunek dla swoich naturalnie ze musi byc (za swoich uwazam tych ktorzy bywaja od dawien dawna na meczach) ale nie wyobrazam sobie ze na stadionie zasiadaja razem z nami jakies puncki, hipisy czy inne pederasty... ich nie bylo i mam nadzieje ze nie bedzie na stadionie/stadionach Polski...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 10 sty, 2004

Sasiu rozumiem ze jestes skinem albo kims takim i ze jestes przeciwko punkom ale ja mysle ze nawet punki ktorzy sa za Stomilem to powinienies zyc z nimi w zgodzie chociaz na meczu. Bo tak samo jakis kibic punk moze powiedziec ze nie bedzie siedzial na meczu z jakims skinem.

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » ndz 11 sty, 2004

Zgadzam sie z Andrew w 100%. Uszanuj "innych" chociaz na stadionie. Kazdy kibic ma sie czuc bezpieczny na stadionie, po to by mogl w spokoju dopingowac swoja ukochana druzyne. Ja rowniez nie lubie brudasow i ludzi tego pokroju. Jesli ci sie nie podobaja i chcesz sie wyladowac to dorwij jakiegos na miescie ;)

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

okS

Post autor: Świder » ndz 11 sty, 2004

Ja też nienawidze brudasów ale zgadzam sie z poprzednikami że kibic Stomilu to kibic i niemoże byc tak że na meczu bedzie jakiś dym miedzy sobą. Ja na brudasach wyzywam sie w szkole bo jest tego gowna od [moderator] ale nigdy na stadionie.

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » ndz 11 sty, 2004

Na mecze Stomilu chodze od 6 roku życia czyli juz ponad 18 lat. Jak konczyłem podstwówke to Stomil wszedł do pierwszej ligii. Wtedy tez w Oslztynie pojawlili sie skinheadzi z którymi sympatyzowałem. Uważam ze na stadionie w Olsztynie nie ma problemu subkultur, bo brudasy i inne lewactwo raczej sie na meczech nie pojawiało wiec tego problemu nie ma. A nawet jesli jakaś sztuka sie pojawiła to i tak nikt takiej osoby nie ruszał. Nie róbmy sztucznych problemów, bo po co. Skupmy sie na walce o naszą druzyne, bo uschne z nudów jak Stomil nie zacznie grać.
NA ZAWSZE WIERNY STOMILOWI

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 11 sty, 2004

niema co robic w tym olsztynie jak nie ma stomilu.chlopaki musimy dzialac jesli chcemy jeszcze pochodzic na nasz kochany bialo-niebieski sektor i pospiewac piosenki o Stomilu! Bo na serio robi sie nuda, a na warie przeciez nie bedziemy chodzic!

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 12 sty, 2004

Hmmm siasiu tak się zastanawiam kogo masz na myśli mówiąc Lewaki. Pewnie chodzi ci o ludzi związanych z lewicą, postsocjalistów. Pragnę tutaj zwrócić tobię uwagę że mam poglądy lewicowe a wyobraź sobię że nie jestem ani anarchistą, "brudasem", ani hipisem. Mam więcej pamiątek i rzeczy związanych ze Stomilem niż ty włosów na głowie i ty mi mówisz że nie mam prawa wchodzić na Stadion - do swojej mekki !!!! Za kogo ty się uwarzasz powiedz mi. ?? Gówno mnie obchodzą twoje przekonania. To właśnie przez takich ludzi jak ty m.in. nie było w Olsztynie "młynu" z prawdziwego zdarzenia, gdyż ludzie którzy nie byli związani z zadną subkulturą bali się podejść. Jak by inni patrzyli tak prostolinijnie jak ty to tych kibiców było by jeszcze mniej. Mam nadzieję że na tym forum przeważają ludzie ( nie ważne o jakich przekonaniach) którzy obiektównie jeszcze patrzą na niektóre sprawy.
Tak jak niektórzy tutaj powiedzieli : STOMIL PONAD WSZYSTKO-a to hasło chyba coś mówi.

Pozdrawiam

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » czw 15 sty, 2004

A PRZECIEZ CINEK TEZ JEST LEWAKIEM RAZ JEST SKEJTEM RAZ SKINEM TO KIM ON JEST????

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » czw 15 sty, 2004

"Puncki, hipisy i inne pederasty..." - kto cię tak skrzywdził, chłopczyku, że jesteś tak ograniczony? Prawda jest taka, że z większości tych ludzi wyrastają myślący i wartościowi obywatele tego kraju, który niby tak kochasz (choć moim zdaniem powinieneś raczj wynieść się do Austrii - ojczyzny twojego idola i wodza, bo ktoś kto pisze 14/88 to nie Polak; może staniesz kiedyś przed tymi, którzy przeżyli Oświęcim z tymi sfastykami itp. co wtedy im powiesz, gówniarzu?), a co wyrasta z takich jak wy? Kryminał i żulia. Popatrz na swoich poprzedników, że wymienię np. braci Skowronów. Zresztą pewnie i tak nie wiesz, kto to jest.
Co do Cinka, to posłużę się jego ulubionym textem - "no comments".
Tolerancja tolerancją, ale niektóre rzeczy są po prostu niedopuszczalne. Nie mam zamiaru bratać się z kimś, kogo idolem jest obłąkany morderca i kto nie ma szacunku dla ludzi, których mocno dotknęła wojna, tylko dlatego, bo kibicuje Stomilowi. Mojego dziadka wywieźli na roboty do Niemiec (od razu uprzedzam twój światły mózg - nie jest Żydem), więc skończ [moderator] farmazony i poczytaj trochę książek, a nie tą NSDAPowską propagandę, którą ktoś tam cię karmi i pierze ci mózg, jeden z drugim.

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » pt 16 sty, 2004

"..."Puncki, hipisy i inne pederasty..." - kto cię tak skrzywdził, chłopczyku, że jesteś tak ograniczony? Prawda jest taka, że z większości tych ludzi wyrastają myślący i wartościowi obywatele tego kraju, który niby tak kochasz..."
- hmm za ograniczonego to ja na pewno nie jestem -

"...(choć moim zdaniem powinieneś raczj wynieść się do Austrii - ojczyzny twojego idola i wodza, bo ktoś kto pisze 14/88 to nie Polak..."
- wiedz ze jestem POLAKIEM ale mam tez krew niemiecka (co napewno nie jest przyczyna moich pogladow) a ADOLFA nie uwazam za swojego wodza ani nawet idola... choc nie przecze ze czuje do jego osoby jakas tam sympatie

"...może staniesz kiedyś przed tymi, którzy przeżyli Oświęcim z tymi sfastykami itp. co wtedy im powiesz, gówniarzu?), a co wyrasta z takich jak wy? Kryminał i żulia. Popatrz na swoich poprzedników, że wymienię np. braci Skowronów. Zresztą pewnie i tak nie wiesz, kto to jest..."
- tylko nie gowniarzu... A zadziwie Cie bo wiem kim oni są a nawet wiecej - znam jednego z nich osobiscie( tego starszego - z mlodszym tylko raz zamienilem pare slow chwilke po jego wyjsciu z kicia). Co do kryminalu to uwazasz ze wsrod innych subkultur nie ma osob ktorzy siedza w wiezieniach i tym podobne...??? jesli chodzi o mnie to ja napewno nie uwazam sie za zula czy tez kogos ograniczonego - poraz kolejny Cie zadziwie - ja nawet studiuje

"...Co do Cinka, to posłużę się jego ulubionym textem - "no comments"..."
- - no comments. :D

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Post autor: Maro » pt 16 sty, 2004

Sluchajcie nie badzmy smieszni jesli zabronimy kibicowania i wspolnego dopingu gejom , punkom , dziewicom orleanskim, lesbijkkom , matalowvcom i np kaskaderom to nigdy nie zbudujemy klubu z prawdziwego zdarzenia .
Zawsze bedzie on liczyl 100 -200 osob fan-clubu
Mam nadzieje ze starsi kibice ze stowarzyszenia do tego nie dopuszcza.
Skonczmy te durne i glupie czasy kiedy to kibice bali sie przychodzic i siadac w mlynie bo albo skraja szalik albo ktos bedzie pod grozba obicia geby zbieral na piwo.

Wiem co mowie , chodze na stomil ok 14 lat i troche sie napatrzylem . Gdyby nie takie postepowanie w sektorze bialo-niebieskim siedzialoby nie 100 lub 300 osob a przynajmniej 1000 . Bo wiekszosc mlodych ludzi przestalo to bawic .
Wezmy przyklad z lepszych gdzie fan-club liczy sobie kilka tysiecy kibicow. Wiem ze wiele zalezy od poziomu jaki reprezetuje zespol od wielkosci miasta i jeszcze innych spraw ale my sami nie zniechecajmy i na sile nie niszczmy tego co powstaje bo przypomina to postepowanie naszego rzadu . Dla mnie kibic siedzacy obok lub ten podemna moze wierzyc w boga ale i w rozowa landrynke to naprawde bez znaczenia jesli laczy nas milosc do Stomilu

Nie jestem osba tolerancyjna i zawsze bede mial swoje poglady na gejow i innych zboczencow ale tak samo sa to moje prywatne sprawy .Jesli chcemy budowac lepszy Stomil nie budujmy go prowincjonalnie i nie bawmy sie w wytycznie kto moze byc kibicem stomilu . Dajmy niech napywaja rozni ludzie niech nie boja sie przychodzic a kibice bardziej agresywni niech stworza wlasna bojowke bo i taka jest potrzebna w naszych szeregach . Ale zeby bylo tez miejsce dla 80 letniej babci w szaliku dla Ojca z synem bo takie widoki zachecaja innych kibicow najbardziej

Pozdrawi :idea: am

Michał
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 25 gru, 2003

Post autor: Michał » pt 16 sty, 2004

Podpisuje sie obiema rękami pod wypowiedzią Mara. sasiu współczuje ci że masz po części niemiecką krew, ja już bym wolał mieć żydowską niż niemiecką. Stop Folksdojczom na Warmii i Mazurach

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pt 16 sty, 2004

Maro te czasy juz minely dawno jakies 6 lat temu no i w ostatnim sezonie w 1 lidze bylo juz dosyc ok . Wiec dajmy spobie spokoj z ta dyskusja bo jst jalowa i do nieczego nie prowadzi . Najlepiej byc soba i robic swoje a poglady polityczne mozna zostawic w domu lub pod kasa stadionu . Ja np szanuje ludzi co maja swoj poglad na zycie i go nie zmieniaja (zreszta czasy skinow i pankow juz sie skonczyly nawet pan Latkowski nie nakreci o tym lipnego filmu hehe zostali tylko nieliczni ) Zreszta prawdziwy pank ortodox nigdy nie przyjdzie na stadion bo go poprostu gowno obchodzi Stomil i pilka nozna . Niewazne czy ktos jest z LPR skinem blokersem czy lewicowy on jest za naszym Stomilem !!! Zreszta w kazdej subkulturze sa wartosciowi ludzie z ktorymi mozna pogadac wypic i sie zabawic

Pozdr

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pt 16 sty, 2004

Panowie, jak wy pięknie mówicie, a że to ktoś przyjdzie na stadion, a że ktoś nie, a że to trzeba się łączyć w kibicowską solidarność. Powiem wam tak. TAKIM [moderator] to wy sobie na pewno nie zrealizujecie planów typu - 1000 w młynie. ZACZNIJCIE COŚ DZIAŁAĆ!! KONIEC TEJ BZDETNEJ PAPLANINY - ZACHĘCAM DO CZYNNEGO KIBICOWANIA

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Bez podziałów

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 16 sty, 2004

To chyba najlepsza opinia jaką na forum o subkulturach i w pełni ją popieram. Trzymaj tak dalej MARO POZDRO!!!

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Post autor: Maro » sob 17 sty, 2004

Ciesze sie sliwa ze te czasy juz minely, choc po wypowiedziach kibicow tak chyba nie do konca i nie ze wszystkim .
Ale zakladajc ze masz racje mysle ze sporo zwyklych kibicow odwiedzajacych ta strone pierwszy raz sie o tym dowiedzialo . Generalnie opinia o mlynie przecietnych kibicow jest chyba nie najlepsza czy nam sie to podoba czy nie .
A jeszcze do smarka. Nie wiem czemu przeszkadza ci gadanie ? Powinienes wiedziec ze forum wlasnie sworzone zostalo do wymiany pogladow i czasmi najpierw lepiej cos przedyskutowac niz isc na "hura" ciezko jest tutaj kibicowac. A jesli chodzi o to drugie zycze ci zebys choc w polowoie mial tak zdarte gardlo jak ja .
Dzieki za opinie zwlaszcza dla" fanatyka"
Pozdrawiam 8)

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 17 sty, 2004

maro szanuję twoją opinię, ...ale czy wydaje się Tobie że na miejscu są rozmowy typu ile nas będzie w młynie itp. kiedy jeszcze nawet nie mamy komu kibicowa tak na prawdę. Są rzeczy ważne i ważniejsze i nie twierdzę że wszystko trzeba robić na "hura", ale powinna być zachowana jakaś hierarhia rzeczy do zrobienia.

Co do zdartgo gradła, jeżeli na prawdę jest takie zdarte te twoje gardło - to witaj "w klubieeee". Wierz mi że ja też nie jadłem kiełbasek na meczach. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » pn 19 sty, 2004

hmm... TYLKO STOMIL OKS
...::: SKINHEADS :::...

MA KTOS OCHOTE NA JAKAS WYPOWIEDZ DOTYCZACA SUBKULTUR NA STOMILU????

14/88!

Pozdro dla wszystkich...

ODPOWIEDZ