Subkultury w gronie kibiców

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » pt 30 sty, 2004

jeżeli chodzi o subkultury to przecesz jest coś wspaniałego w tym ze jest rzecz która łaczy wszystkich raperów skinów i inne tak samo interesujące subkultury i dlatego . A to rzeczą jest oczywiście nasz kochany stomil!!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 21 mar, 2004

siasiu i cinek - piszecie, że nie lubicie lewaków (ok ja też) ale przyznajecie się do ideologii narodowego socjalizmu, SOCJALIZMU!
Widzę tu jakąś niekonsekwencję.

Po za tym przyłączam się do opinii, że Stomil winien łączyć a nie dzielić.

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » czw 29 kwie, 2004

Ale nie dziwie sie ze na stadion przychodzi tam mało ludzi różnych subkultur. Zawsze przecież znajdą sie jakies wyjątki, które bedą szukać jakiejś zadymy z innymi ludźmi z innej subkultury. Sam znam pare osób , które chciałyby chodzić na stadion ale nie chcą mieć problemów z jakimiś łebkami, którzy sie worzą i myślą że są bogami. Podzro dla wszystkich ludzi różnych subkultur :!:

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » pt 30 kwie, 2004

Narodowy Socjalizm to nie jest SOCJALIZM (Komunizm) niech Cie nazwa nie myli...

STOMIL OLSZTYN FOREVER!!!!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 30 kwie, 2004

Siasiu88 pisze:Narodowy Socjalizm to nie jest SOCJALIZM (Komunizm) niech Cie nazwa nie myli...
Otóż mylisz się! Socjalizm, komunizm, faszyzm - wszystko lewicowe gówno.
Nie lubię socjalizmu chociażby nie wiem jak narodowy on był.
A powiedz mi jeszcze czym się ten twój narodoy socjalizm różni od zwykłego?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 01 maja, 2004

JA NIE CHCE ZEBY NA MECZ PRZYCHODZILY BRUDASY( CZYT.PUNKS) LUB ZAJARANI CORAZ BARDZIEJ POPULARNA W DZISIEJSZYCH CZASACH MUZYKA (CZYT.HIP-HOP),MALOLATACH W SPODNIACH DO KOLAN I KAPTURACH NA GLOWACH ,MOWIACYCH ,,ELO ZIOM,,ALE W KONCU TERAZ JEST TAKA MODA :)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 01 maja, 2004

Drogi Leszkowy! Ja też nie chcę żeby na mecz przychodzili zajarani, ale prawada jest taka, że ci zajarani często zabierają głos na forum, więcej oni chwalą się, że są zajarani jak jakiś koleś, który co chwila przepraszał, że jest naspidowany. To może zacznij czyścić stadion od niego? Po drugie prawdziwi punx mają Stomil głęboko w... Jak żyję nie widziałem żadnego prawdziwego punka na Stomilu. Kolejna sprawa - nie lubisz bluz z kapturem? Oj, to fatalnie, bo akurat sporą ich ilość zakupili Stomilowcy z tego forum. Może nie widziałeś, takie czarne z herbem Stomilu na klatce... I ostatnia uwaga. Ci którzy głośno krzyczą, że nie chcą "brudasów" sami często wyglądają jakby ubierali się po śmietnikach.
Pozdrawiam
p.s. zdaje mi się, że sam polecasz bluzy z kapturem!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 01 maja, 2004

THE CORE MIALEM NA MYSLI BLUZY SKEJTOWSKIE (FUBU,MASS ITP)LUB BLUZY KIBICOWSKE (PIT BULL,TROUBLEMAKER) BO NIE KTORZY JE NOSZA TYLKO DLATEGO ZE SA FAJNE I KOLEGA SOBIE KUPIL
NIE MIALEM NA MYSLI BLUZY STOMILU BO PRZECIEZ SAM W NIEJ CHODZE
Z TEGO CO WYCZYTALEM Z TWOJEGO POSTU WYNIKA ZE CHODZE PO SMIETNIKACH?NO TAK TY JESTES STARSZY I BARDZIEJ KUMATY W SPRAWACH O KTORYCH JA NIE MAM POJECIA WIEC MAM PROSBE DO CIEBIE,NIE WYPOWIADAJ SIE O LUDZIACH KTORYCH NIE ZNASZ

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » sob 01 maja, 2004

Panie Leszkowy! nie wiem skad u Pana szanownego taki poglad ze FUBU to firma skateowska ale to jest banal normalnie. To jest firma hiphopowa robi ciuchy dla czarnych stad jej nazwa For Us By Us badz tez For Us Buy Us. POlska jest takim dziwnym krajem ze u nas jest wszystko na odwrot niz na calym swiecie wiec wnioskuje iz to wlasnie stad. POza tym kultura slowna, brak jarania i ruszania jakiegokolwiek alkoholu i jakos mozna byc hiphopu fanem nie sadzi Pan czy to musi isc z soba w parze bo taki jest stereotyp??? ja sie ta kultura interesuje od 1990-91 roku i co tez mnie moda ogarnela niby teraz???ale racje Panu przyznam jak widze tych lepkow w bluzach juz nawet nie Everlasta czy TROUBLEMAKER ale Fubu chociazby gowno wiedzacych o tym co nosza i dlaczego to jest mi przykro i jest mi wstyd ze POlska jako kraj nie ma wlasnej tozsamosci tylko idzie na masowke. pozdrawam serdecznie

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » sob 01 maja, 2004

panowie ta dyskusja jest zupelnie pozbawiona sensu weźcie sie do roboty i nie [moderator] takich farmazonow bo mnie mozgownica [moderator]. chyba ze nie macie co robic i tylko po necie smigacie.


jest TYLKO STOMIL a reszta to..

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 04 maja, 2004

NIE WAZNE KTO JAKIEJ MUZY SLUCH WAZNE JEST ZEBY WIEZYL W STOMIL I NIE POZWALAL NA ORAZANIE JEGO A CO ROBI PRYWATNIE TO JEST KAZDEGO OSOBISTA SPRAWA TAKIE JEST MOJE ZDANIE

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » śr 26 maja, 2004

A SKINHEADZI JAK BYLI TAK SĄ I BĘDĄ ZE STOMILEM!!!! 8)

Pozdrowienia dla wszystkich Stomilowcow....

wkuwak
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: ndz 23 lis, 2003

subkultury w gronie kibicow

Post autor: wkuwak » śr 26 maja, 2004

Kazdy moze przebywac na stadionie nawet i czesiu co pod sklepem stoi codziennnie aby tylko zaplacil za bvilet i wspomogl nasz klub no i oczywiscie JESLI KIBICUJE NASZEMU KLUBOWI. Moje spostrzezenie - dopoki tylko jedna subkultura bedzie w mlynie wielu osob nie zobaczycie! Z moich znjomych pozostal tylko 1 a chodzilo ich z 50

Vendetta84
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 15 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn City

Subkultury

Post autor: Vendetta84 » czw 15 lip, 2004

Hmm osobiscie uwazam ze na stadionie naszego ukochanego Stomilu nie powinni byc tolerowani nazi skinheadzi , i wszelkiej masci rasisci . Co wy [moderator] wogule wiecie o punkach i skinheadach . Ten [moderator] Jan Stewart namieszal Wam w glowach a wy szerzycie swoje populistyczne hasla , a prawda jest taka ze co rusz dostajecie [moderator] od tzn"brudasow " w Olsztynie ! A co jest was na stadionie duzo bo macie kumpli wsrod drechow ?? Jak robi sie was 150 to sie robicie niegrzeczni ...chce mi sie z Was smiac ! jeszcze zobaczymy kto bedzie rzadzil na stomilu ! I "Stomil belogs tu us " a nie do was ! [moderator] !
Oi! :twisted:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 15 lip, 2004

mnie to [moderator] kto ma przychodzic na STOMIL oby przychodzil!!a wy zamiast sie wyklucac na forum zbierzcie sie wrescie

TomaszOKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 maja, 2004
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: TomaszOKS » sob 17 lip, 2004

Niewiem jak To jest na STOMILU ale w Ostródzie na SOKOLE punkowcy, Oiowcy czy inni tego typu, nielicząć paru wyjatków którzy poza cięzkimi butami typu glany nieróżnią się od pospolitego młodego człowieka (ja np.) niepokazują sie ponieważ więcej niz pewne jest to, że był by dym z chłopakami z Jaracza. Ci Punkowcy czy Oiowcy lubia piłke nożna. Z wielka checia chcieli by chodzic na mecze SOKOŁA, dopingować go jak również uczestniczyć w dymach a tworzą oni spora siłę.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 17 lip, 2004

na meczach wszyscy powinni sie jednoczyc!nie jest na s tak duzo

W JEDNOSCI SILA :!: :!:

bert
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr 23 cze, 2004

Post autor: bert » ndz 18 lip, 2004

A jak na Stomil pojdzie ktos normalnie ubrany, a w dlugich wlosach to co? Też go bedziecie napierdalać?

O skinheadach sie nie wypowiadam, bo to w większości strasznie ograniczeni ludzie :roll:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 18 lip, 2004

bert pisze:A jak na Stomil pojdzie ktos normalnie ubrany, a w dlugich wlosach to co? Też go bedziecie napierdalać?
Twoje pytanie jest tendencyjne

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 18 lip, 2004

Może i jest tendencyjne ale jest, a odpowiedzi nie ma.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 18 lip, 2004

bert pisze:A jak na Stomil pojdzie ktos normalnie ubrany, a w dlugich wlosach to co? Też go bedziecie napierdalać?
:lol: Jak bedzie w szaliku wrogiego klubu to pewnie taaa. :lol:

A propo to Ty chyba nigdy nie byles na stadionie... 8)

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 08 sie, 2004

:arrow: :arrow: :arrow: >>> A P E L <<< :!: :!: :!:
sŁUCHJCIE JA WAS WSZTSTKICH PROSZE O JEDNO ,NIE POZWULCIE BY W CIĄGU MECZU DOSZŁO DO JAKIŚ EKSCESÓW TYPU HIP-HOPOWCY KONTRA METALE ( NIE BĘDĘ PISAŁ DRESY I BRUDASY BO POPRAWNE SĄ NAZWY POWYŻEJ ) :!: :!: :!: nA MECZU TWORZYMY JEDNOŚĆ ,KIBICUJEMY A NIE KŁUCIMY SIĘ ŻE TEN JEST TAKI I PRZYCHODZI NA MECZ >sTADION JEST DLA WSZYSTKICH :!: :!: :!: a KTO JEST PRZYWÓDCĄ TAKIEJ GRUPY METALI NIECH oPANUJE SWOJA GRUPE NA PEWNO BĘDZIE KILKU TAKICH MYŚLĄĆYCH I MIEJMY NDZIEJE ŻE NA MECZACH BĘDZIE [moderator] aTMOSFERA :D :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » ndz 08 sie, 2004

Nie wiem jak jest na serio ale wydaje mi sie ze Ty sam jestes Metalem i dla tego wlasnie apelujesz o ten "brak ekscesów"... :twisted:
SKINHEADS STOMIL OLSZTYN!!!!

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 09 sie, 2004

A mi się wydaje, że wąchasz klej i już zupelnie nie myślisz (takie to ma niestety dla ciebie skutki) :!: A jak byś chciał Wiedzieć to słucham :arrow: Hip-hopu :!: To jest przedewszystkim "Wychowani Na Błędach" "Gramatik" "Molesta" "Peja" mało (?) "Fenomen" "O.S.T.R." "Mor W.A." "W wyjtkowych Okolicznościach" :!: I weż ty nic nie pisz bo ci się dużo wydaje. Wiesz co ci powiem Agresja Majaki ty nie bądż taki niestaraj się pozostać typem [moderator] wiele Histori, których tak różny finał :!: "
Ostatnio zmieniony pn 09 sie, 2004 przez Dawid, łącznie zmieniany 6 razy.

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 09 sie, 2004

DAWID PO ZESPOLACH KTOER WYMIENILES WYWNIOSKOLWEM ZE EJSTES MLDODY I SLUCHASZ HIP HOP OD NIEDAWNA !!!!!!!! ALE I TAK POZDRO I BEZ NAPINKI

ODPOWIEDZ