Jakie miasta sa fan-clubami Stomilu?

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 01 gru, 2007

FC jednoosobowy? ;) Wiesz, ile byłoby takich FC? ;] Równie dobrze ja mogę stworzyć jednoosobowy FC Łódź :P

OKS.Stomil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: pt 16 lis, 2007

Post autor: OKS.Stomil » sob 01 gru, 2007

Aro pisze:FC jednoosobowy? ;) Wiesz, ile byłoby takich FC? ;] Równie dobrze ja mogę stworzyć jednoosobowy FC Łódź :P
To czemu nie stworzysz? Gdzie jest napisane ile ma być członków FC. Jestem ze Spychowa, kibicuje Stomilowi więc czemu nie mogę napisać że Spychowo jest fan-clubem Stomilu.

Czepiasz się i tyle.

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » sob 01 gru, 2007

ważne ze chłopak próbuje coś działać że jest tak jak my za STOMILEM może któregoś dnia zbierze kumpli i powstanie "pełnoprawny" Fan Club Stomilu w Spychowie :)

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 01 gru, 2007

OKS.Stomil pisze:To czemu nie stworzysz? Gdzie jest napisane ile ma być członków FC. Jestem ze Spychowa, kibicuje Stomilowi więc czemu nie mogę napisać że Spychowo jest fan-clubem Stomilu.

Czepiasz się i tyle.
1. Nie stworzę bo dla mnie Fan Club to przede wszystkim kojarzy się z jakąś grupą.

2. Za to ja mieszkam w Łodzi ale staram się być na jak największej liczbie meczy, zarówno tych u siebie, jak i wyjazdowych mimo wszystko nie uważam siebie za FC, tylko jako "kibica z Łodzi" ;)

3. Wcale się nie czepiam, wyraziłem tylko swoją opinię :) Pozdro!

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » ndz 02 gru, 2007

Ostróda od zawsze na zawsze Stomilowska pozdro z Ostródy 8) (specjalne pozdro dla Mariana z Pojezierza :) )

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 02 gru, 2007

http://www.cracovia.pl/1fankluby.php ciekawa inicjatywa dotycząca FAN KLUBóW

Awatar użytkownika
mariusz
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: FC Bartoszyce

Post autor: mariusz » śr 05 sie, 2009

Mam pytanie co do Lidzbarka Warmińskiego są tam Stomilowcy bo ostatnio będąc w Bartoszycach na meczu mloda legia-olimpia widziałem typow w szalach legii z napisem Lidzbark Warminski.
A co do Bartoszyc to jeździ ktoś jeszcze bo jestem spod Bartoszyc i u nas jest sporo Stomilowców i staramy sie jeździć na razie tylko na mecze u siebie ale myślę że w końcu i na wyjazdy się zbierzemy.

marcin1981
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: czw 30 paź, 2008

Post autor: marcin1981 » czw 06 sie, 2009

Tylko z tego co było widać Bartoszyce bardziej kibicują Legii niż Stomilowi. Mecze sparingowe Legii w Bartoszycach wyraźnie to pokazały.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 06 sie, 2009

marcin1981 pisze:Tylko z tego co było widać Bartoszyce bardziej kibicują Legii niż Stomilowi. Mecze sparingowe Legii w Bartoszycach wyraźnie to pokazały.
Nie ma sie tym przejmować ;)
http://legiabart.b-ce.pl/index.php?opti ... 0&Itemid=1

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Post autor: BOS » czw 06 sie, 2009

Fan Cluby Stomilu jak by ktos nie wiedział :)
BISKUPIEC
DOBRE MIASTO
MORĄG
MRĄGOWO
NIDZICA
OLSZTYNEK
OSTRÓDA
PASŁĘK
SZCZYTNO
Rybno
Miłakowo

WitekBwo
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: WitekBwo » czw 06 sie, 2009

BOS
o Barczewie zapomniales..... aaa barczewo to pewnie jakas wiocha ;- ) nikt na mecze nie jezsdzi:)

Awatar użytkownika
.M.
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 109
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: .M. » czw 06 sie, 2009


Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » czw 06 sie, 2009

mariusz pisze:Mam pytanie co do Lidzbarka Warmińskiego są tam Stomilowcy bo ostatnio będąc w Bartoszycach na meczu mloda legia-olimpia widziałem typow w szalach legii z napisem Lidzbark Warminski.
Ja jestem z okolic Lidzbarka Warm i tutaj raczej większej ilości Stomilowców nie ma,są może jakieś pojedyńcze osoby ale to też raczej bardzo nikła liczba.

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » czw 06 sie, 2009

skorupa pisze:
mariusz pisze:Mam pytanie co do Lidzbarka Warmińskiego są tam Stomilowcy bo ostatnio będąc w Bartoszycach na meczu mloda legia-olimpia widziałem typow w szalach legii z napisem Lidzbark Warminski.
Ja jestem z okolic Lidzbarka Warm i tutaj raczej większej ilości Stomilowców nie ma,są może jakieś pojedyńcze osoby ale to też raczej bardzo nikła liczba.
Ja tez jestem spod bartoszyc i kibicuje stomilowi jestem prawie na kazdym meczu w olsztynie... moze by zorganizowac jakies wspolne wyjazdy na stomil do olsztyna?? wszystkich spod bartoszyc?? mysle ze organizowac jakis bus i dojezdzac, i wreszcie trzeba stworzyc fc bartoszyce bo co s tego ze te przyglupy jezdza na legie wcale to nieznaczy ze cale bartoszyce i okolice są na Ległą;/ TYLKO STOMIL OKS

[ Dodano: Pią 07 Sie, 2009 ]
mariusz, mam pytanie z bartoszyc robicie jakies zorganizowane wyjazdy na mecze czy kazdy prywatnie bo mysle ze lepiej by bylo jakims busem jezdzic niz kazdy swoim autom albo pks???

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » pt 07 sie, 2009

Myślę że można się nad tym zastanowić.Wstępnie obadać ilu właśnie tutaj w okolicach Bartoszyc i Lidzbarka jest Stomilowców i wtedy coś pomyśleć.Zawsze to nawet przyjemniej jechać na mecz jakąś większą grupką niż samemu 8)

hadzi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 26 paź, 2007

Post autor: hadzi » pt 07 sie, 2009

Tylko Stomil OKS FC.Pasłęk Jesteśmy Bylismy Będziemy zawsze ze Stomilem :D:D

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » pt 07 sie, 2009

skorupa, a wiec trzeba sie ogarnać i zaczac cos dzialać

Awatar użytkownika
mariusz
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: FC Bartoszyce

Post autor: mariusz » pt 07 sie, 2009

Panowie może spotkamy sie w Bartoszycach 23 sierpnia na meczu Victorii i Stomilowców i tam pogadamy pośpiewamy troche i może jakiś wspólny wyjazd na mecz z jeziorakiem zrobimy Aha ja mieszkam w Maszewach 9 km od Bartoszyc mała to wioska ale kilku nas jest

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 08 sie, 2009

STOMILOKS pisze:
skorupa pisze:
mariusz pisze:Mam pytanie co do Lidzbarka Warmińskiego są tam Stomilowcy bo ostatnio będąc w Bartoszycach na meczu mloda legia-olimpia widziałem typow w szalach legii z napisem Lidzbark Warminski.
Ja jestem z okolic Lidzbarka Warm i tutaj raczej większej ilości Stomilowców nie ma,są może jakieś pojedyńcze osoby ale to też raczej bardzo nikła liczba.
Ja tez jestem spod bartoszyc i kibicuje stomilowi jestem prawie na kazdym meczu w olsztynie... moze by zorganizowac jakies wspolne wyjazdy na stomil do olsztyna?? wszystkich spod bartoszyc?? mysle ze organizowac jakis bus i dojezdzac, i wreszcie trzeba stworzyc fc bartoszyce bo co s tego ze te przyglupy jezdza na legie wcale to nieznaczy ze cale bartoszyce i okolice są na Ległą;/ TYLKO STOMIL OKS

[ Dodano: Pią 07 Sie, 2009 ]
mariusz, mam pytanie z bartoszyc robicie jakies zorganizowane wyjazdy na mecze czy kazdy prywatnie bo mysle ze lepiej by bylo jakims busem jezdzic niz kazdy swoim autom albo pks???
wsztskim proponuje sie spotkac w wOlsztynie na meczu , bo moze to byc jakas marna prowokacja

na miejscu wszystkich przeswietlimy jakimi są kibicami Stomilu zBartoszyc i spod ;)

dalsze rozkminki zakazane
Ostatnio zmieniony sob 08 sie, 2009 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 08 sie, 2009

Panowie może spotkamy sie w Bartoszycach 23 sierpnia na meczu Victorii i Stomilowców i tam pogadamy pośpiewamy troche i może jakiś wspólny wyjazd na mecz z jeziorakiem zrobimy Aha ja mieszkam w Maszewach 9 km od Bartoszyc mała to wioska ale kilku nas jest
Co jak co ale prowokacją to nieźle śmierdzi... ;)

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » sob 08 sie, 2009

jaka prowokacją o co wam chodzi?? my poprostu chcemy sprubowac stworzyc wspolne wujazdy

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 08 sie, 2009

No to już Ci chłopaki napisali , gdzie się możesz spotkać i ustalić pewne szczegóły 8)

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » sob 08 sie, 2009

no to po co on juz jakies podteksty wymysla??

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 08 sie, 2009

a czy mówiłem o Tobie? Ogarnij się ;) Chodzi mi o mariusz'a

Majster
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 23 paź, 2008

Post autor: Majster » ndz 09 sie, 2009

OSPP (Olsztyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Piwa) - Rozpijacze, zawsze za Stomilem. Na meczach u siebie tak w 5-10 osób się prawie zawsze stawiamy. W swoim gronie mamy ludzi z Gdańska, Barczewa i głównie z Dajtek...
pozdro

ODPOWIEDZ