Okręgówka 2008/2009
Moderatorzy: Kyniu, Luka, Moderatorzy
Okręgówka 2008/2009
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
Znicz Biała Piska - GKS Stawiguda
Omulew Wielbark - Olimpia Olsztynek
Fortuna Wygryny - Mazur Pisz
Stomilowcy Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce - Orzeł Janowiec Kościelny
Orlęta Reszel - Leśnik Nowe Ramuki
Granica Bezledy - Łyna Sępopol
Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
GKS Stawiguda - Łyna Sępopol
Leśnik Nowe Ramuki - Granica Bezledy
Orzeł Janowiec Kościelny - Orlęta Reszel
DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo
Mazur Pisz - Stomilowcy Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Fortuna Wygryny
Znicz Biała Piska - Omulew Wielbark
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Omulew Wielbark - GKS Stawiguda
Fortuna Wygryny - Znicz Biała Piska
Stomilowcy Olsztyn - Olimpia Olsztynek
Pisa Barczewo - Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce - Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Reszel - DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy - Orzeł Janowiec Kościelny
Łyna Sępopol - Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 4 - 27 sierpnia
GKS Stawiguda - Leśnik Nowe Ramuki
Orzeł Janowiec Kościelny - Łyna Sępopol
DKS Dobre Miasto - Granica Bezledy
Polonia Lidzbark Warmiński - Orlęta Reszel
Mazur Pisz - Victoria Bartoszyce
Olimpia Olsztynek - Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska - [/b]Stomilowcy Olsztyn
Omulew Wielbark - Fortuna Wygryny
Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Fortuna Wygryny - GKS Stawiguda
Stomilowcy Olsztyn - Omulew Wielbark
Pisa Barczewo - Znicz Biała Piska
Victoria Bartoszyce - Olimpia Olsztynek
Orlęta Reszel - Mazur Pisz
Granica Bezledy - Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol - DKS Dobre Miasto
Leśnik Nowe Ramuki - Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 6 - 6-7 września
GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny
DKS Dobre Miasto - Leśnik Nowe Ramuki
Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol
Mazur Pisz - Granica Bezledy
Olimpia Olsztynek - Orlęta Reszel
Znicz Biała Piska - Victoria Bartoszyce
Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
Fortuna Wygryny - Stomilowcy Olsztyn
Kolejka 7 - 10 września
Stomilowcy Olsztyn - GKS Stawiguda
Pisa Barczewo - Fortuna Wygryny
Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark
Orlęta Reszel - Znicz Biała Piska
Granica Bezledy - Olimpia Olsztynek
Łyna Sępopol - Mazur Pisz
Leśnik Nowe Ramuki - Polonia Lidzbark Warmiński
Orzeł Janowiec Kościelny - DKS Dobre Miasto
Kolejka 8 - 13-14 września
GKS Stawiguda - DKS Dobre Miasto
Polonia Lidzbark Warmiński - Orzeł Janowiec Kościelny
Mazur Pisz - Leśnik Nowe Ramuki
Olimpia Olsztynek - Łyna Sępopol
Znicz Biała Piska - Granica Bezledy
Omulew Wielbark - Orlęta Reszel
Fortuna Wygryny - Victoria Bartoszyce
Stomilowcy Olsztyn - Pisa Barczewo
Kolejka 9 - 20-21 września
Pisa Barczewo - GKS Stawiguda
Victoria Bartoszyce - Stomilowcy Olsztyn
Orlęta Reszel - Fortuna Wygryny
Granica Bezledy - Omulew Wielbark
Łyna Sępopol - Znicz Biała Piska
Leśnik Nowe Ramuki - Olimpia Olsztynek
Orzeł Janowiec Kościelny - Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 10 - 27-28 września
GKS Stawiguda - Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Pisz - DKS Dobre Miasto
Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec Kościelny
Znicz Biała Piska - Leśnik Nowe Ramuki
Omulew Wielbark - Łyna Sępopol
Fortuna Wygryny - Granica Bezledy
Stomilowcy Olsztyn - Orlęta Reszel
Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce
Kolejka 11 - 4-5 października
Victoria Bartoszyce - GKS Stawiguda
Orlęta Reszel - Pisa Barczewo
Granica Bezledy - Stomilowcy Olsztyn
Łyna Sępopol - Fortuna Wygryny
Leśnik Nowe Ramuki - Omulew Wielbark
Orzeł Janowiec Kościelny - Znicz Biała Piska
DKS Dobre Miasto - Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński - Mazur Pisz
Kolejka 12 - 11-12 października
GKS Stawiguda - Mazur Pisz
Olimpia Olsztynek - Polonia Lidzbark Warmiński
Znicz Biała Piska - DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark - Orzeł Janowiec Kościelny
Fortuna Wygryny - Leśnik Nowe Ramuki
Stomilowcy Olsztyn - Łyna Sępopol
Pisa Barczewo - Granica Bezledy
Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel
Kolejka 13 - 18-19 października
Orlęta Reszel - GKS Stawiguda
Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce
Łyna Sępopol - Pisa Barczewo
Leśnik Nowe Ramuki - Stomilowcy Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny - Fortuna Wygryny
DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
Polonia Lidzbark Warmiński - Znicz Biała Piska
Mazur Pisz - Olimpia Olsztynek
Kolejka 14 - 25-26 października
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - Mazur Pisz
Omulew Wielbark - Polonia Lidzbark Warmiński
Fortuna Wygryny - DKS Dobre Miasto
Stomilowcy Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny
Pisa Barczewo - Leśnik Nowe Ramuki
Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol
Orlęta Reszel - Granica Bezledy
Kolejka 15 - 29 października
Granica Bezledy - GKS Stawiguda
Łyna Sępopol - Orlęta Reszel
Leśnik Nowe Ramuki - Victoria Bartoszyce
Orzeł Janowiec Kościelny - Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto - Stomilowcy Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Fortuna Wygryny
Mazur Pisz - Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Kolejka 16
GKS Stawiguda - Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek - Omulew Wielbark
Mazur Pisz - Fortuna Wygryny
Polonia Lidzbark Warmiński - Stomilowcy Olsztyn
DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
Orzeł Janowiec Kościelny - Victoria Bartoszyce
Leśnik Nowe Ramuki - Orlęta Reszel
Łyna Sępopol - Granica Bezledy
Kolejka 17
Łyna Sępopol - GKS Stawiguda
Granica Bezledy - Leśnik Nowe Ramuki
Orlęta Reszel - Orzeł Janowiec Kościelny
Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński
Stomilowcy Olsztyn - Mazur Pisz
Fortuna Wygryny - Olimpia Olsztynek
Omulew Wielbark - Znicz Biała Piska
Kolejka 18
GKS Stawiguda - Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska - Fortuna Wygryny
Olimpia Olsztynek - Stomilowcy Olsztyn
Mazur Pisz - Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto - Orlęta Reszel
Orzeł Janowiec Kościelny - Granica Bezledy
Leśnik Nowe Ramuki - Łyna Sępopol
Kolejka 19
Leśnik Nowe Ramuki - GKS Stawiguda
Łyna Sępopol - Orzeł Janowiec Kościelny
Granica Bezledy - DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel - Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce - Mazur Pisz
Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek
Stomilowcy Olsztyn - Znicz Biała Piska
Fortuna Wygryny - Omulew Wielbark
Kolejka 20
GKS Stawiguda - Fortuna Wygryny
Omulew Wielbark - Stomilowcy Olsztyn
Znicz Biała Piska - Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek - Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz - Orlęta Reszel
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto - Łyna Sępopol
Orzeł Janowiec Kościelny - Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 21
Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Stawiguda
Leśnik Nowe Ramuki - DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol - Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Bezledy - Mazur Pisz
Orlęta Reszel - Olimpia Olsztynek
Victoria Bartoszyce - Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
Stomilowcy Olsztyn - Fortuna Wygryny
Kolejka 22
GKS Stawiguda - Stomilowcy Olsztyn
Fortuna Wygryny - Pisa Barczewo
Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
Znicz Biała Piska - Orlęta Reszel
Olimpia Olsztynek - Granica Bezledy
Mazur Pisz - Łyna Sępopol
Polonia Lidzbark Warmiński - Leśnik Nowe Ramuki
DKS Dobre Miasto - Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 23
DKS Dobre Miasto - GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Lidzbark Warmiński
Leśnik Nowe Ramuki - Mazur Pisz
Łyna Sępopol - Olimpia Olsztynek
Granica Bezledy - Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel - Omulew Wielbark
Victoria Bartoszyce - Fortuna Wygryny
Pisa Barczewo - Stomilowcy Olsztyn
Kolejka 24
GKS Stawiguda - Pisa Barczewo
Stomilowcy Olsztyn - Victoria Bartoszyce
Fortuna Wygryny - Orlęta Reszel
Omulew Wielbark - Granica Bezledy
Znicz Biała Piska - Łyna Sępopol
Olimpia Olsztynek - Leśnik Nowe Ramuki
Mazur Pisz - Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto
Kolejka 25
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Stawiguda
DKS Dobre Miasto - Mazur Pisz
Orzeł Janowiec Kościelny - Olimpia Olsztynek
Leśnik Nowe Ramuki - Znicz Biała Piska
Łyna Sępopol - Omulew Wielbark
Granica Bezledy - Fortuna Wygryny
Orlęta Reszel - Stomilowcy Olsztyn
Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
Kolejka 26
GKS Stawiguda - Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo - Orlęta Reszel
Stomilowcy Olsztyn - Granica Bezledy
Fortuna Wygryny - Łyna Sępopol
Omulew Wielbark - Leśnik Nowe Ramuki
Znicz Biała Piska - Orzeł Janowiec Kościelny
Olimpia Olsztynek - DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 27
Mazur Pisz - GKS Stawiguda
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia Olsztynek
DKS Dobre Miasto - Znicz Biała Piska
Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark
Leśnik Nowe Ramuki - Fortuna Wygryny
Łyna Sępopol - Stomilowcy Olsztyn
Granica Bezledy - Pisa Barczewo
Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce
Kolejka 28
GKS Stawiguda - Orlęta Reszel
Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Pisa Barczewo - Łyna Sępopol
Stomilowcy Olsztyn - Leśnik Nowe Ramuki
Fortuna Wygryny - Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
Znicz Biała Piska - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - Mazur Pisz
Kolejka 29
Olimpia Olsztynek - GKS Stawiguda
Mazur Pisz - Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński - Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto - Fortuna Wygryny
Orzeł Janowiec Kościelny - Stomilowcy Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki - Pisa Barczewo
Łyna Sępopol - Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy - Orlęta Reszel
Kolejka 30
GKS Stawiguda - Granica Bezledy
Orlęta Reszel - Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce - Leśnik Nowe Ramuki
Pisa Barczewo - Orzeł Janowiec Kościelny
Stomilowcy Olsztyn - DKS Dobre Miasto
Fortuna Wygryny - Polonia Lidzbark Warmiński
Omulew Wielbark - Mazur Pisz
Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
Zapowiada sie ciekawie, awans jest nasz
Znicz Biała Piska - GKS Stawiguda
Omulew Wielbark - Olimpia Olsztynek
Fortuna Wygryny - Mazur Pisz
Stomilowcy Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce - Orzeł Janowiec Kościelny
Orlęta Reszel - Leśnik Nowe Ramuki
Granica Bezledy - Łyna Sępopol
Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
GKS Stawiguda - Łyna Sępopol
Leśnik Nowe Ramuki - Granica Bezledy
Orzeł Janowiec Kościelny - Orlęta Reszel
DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo
Mazur Pisz - Stomilowcy Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Fortuna Wygryny
Znicz Biała Piska - Omulew Wielbark
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Omulew Wielbark - GKS Stawiguda
Fortuna Wygryny - Znicz Biała Piska
Stomilowcy Olsztyn - Olimpia Olsztynek
Pisa Barczewo - Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce - Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Reszel - DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy - Orzeł Janowiec Kościelny
Łyna Sępopol - Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 4 - 27 sierpnia
GKS Stawiguda - Leśnik Nowe Ramuki
Orzeł Janowiec Kościelny - Łyna Sępopol
DKS Dobre Miasto - Granica Bezledy
Polonia Lidzbark Warmiński - Orlęta Reszel
Mazur Pisz - Victoria Bartoszyce
Olimpia Olsztynek - Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska - [/b]Stomilowcy Olsztyn
Omulew Wielbark - Fortuna Wygryny
Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Fortuna Wygryny - GKS Stawiguda
Stomilowcy Olsztyn - Omulew Wielbark
Pisa Barczewo - Znicz Biała Piska
Victoria Bartoszyce - Olimpia Olsztynek
Orlęta Reszel - Mazur Pisz
Granica Bezledy - Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol - DKS Dobre Miasto
Leśnik Nowe Ramuki - Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 6 - 6-7 września
GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny
DKS Dobre Miasto - Leśnik Nowe Ramuki
Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol
Mazur Pisz - Granica Bezledy
Olimpia Olsztynek - Orlęta Reszel
Znicz Biała Piska - Victoria Bartoszyce
Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
Fortuna Wygryny - Stomilowcy Olsztyn
Kolejka 7 - 10 września
Stomilowcy Olsztyn - GKS Stawiguda
Pisa Barczewo - Fortuna Wygryny
Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark
Orlęta Reszel - Znicz Biała Piska
Granica Bezledy - Olimpia Olsztynek
Łyna Sępopol - Mazur Pisz
Leśnik Nowe Ramuki - Polonia Lidzbark Warmiński
Orzeł Janowiec Kościelny - DKS Dobre Miasto
Kolejka 8 - 13-14 września
GKS Stawiguda - DKS Dobre Miasto
Polonia Lidzbark Warmiński - Orzeł Janowiec Kościelny
Mazur Pisz - Leśnik Nowe Ramuki
Olimpia Olsztynek - Łyna Sępopol
Znicz Biała Piska - Granica Bezledy
Omulew Wielbark - Orlęta Reszel
Fortuna Wygryny - Victoria Bartoszyce
Stomilowcy Olsztyn - Pisa Barczewo
Kolejka 9 - 20-21 września
Pisa Barczewo - GKS Stawiguda
Victoria Bartoszyce - Stomilowcy Olsztyn
Orlęta Reszel - Fortuna Wygryny
Granica Bezledy - Omulew Wielbark
Łyna Sępopol - Znicz Biała Piska
Leśnik Nowe Ramuki - Olimpia Olsztynek
Orzeł Janowiec Kościelny - Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 10 - 27-28 września
GKS Stawiguda - Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Pisz - DKS Dobre Miasto
Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec Kościelny
Znicz Biała Piska - Leśnik Nowe Ramuki
Omulew Wielbark - Łyna Sępopol
Fortuna Wygryny - Granica Bezledy
Stomilowcy Olsztyn - Orlęta Reszel
Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce
Kolejka 11 - 4-5 października
Victoria Bartoszyce - GKS Stawiguda
Orlęta Reszel - Pisa Barczewo
Granica Bezledy - Stomilowcy Olsztyn
Łyna Sępopol - Fortuna Wygryny
Leśnik Nowe Ramuki - Omulew Wielbark
Orzeł Janowiec Kościelny - Znicz Biała Piska
DKS Dobre Miasto - Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński - Mazur Pisz
Kolejka 12 - 11-12 października
GKS Stawiguda - Mazur Pisz
Olimpia Olsztynek - Polonia Lidzbark Warmiński
Znicz Biała Piska - DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark - Orzeł Janowiec Kościelny
Fortuna Wygryny - Leśnik Nowe Ramuki
Stomilowcy Olsztyn - Łyna Sępopol
Pisa Barczewo - Granica Bezledy
Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel
Kolejka 13 - 18-19 października
Orlęta Reszel - GKS Stawiguda
Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce
Łyna Sępopol - Pisa Barczewo
Leśnik Nowe Ramuki - Stomilowcy Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny - Fortuna Wygryny
DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
Polonia Lidzbark Warmiński - Znicz Biała Piska
Mazur Pisz - Olimpia Olsztynek
Kolejka 14 - 25-26 października
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - Mazur Pisz
Omulew Wielbark - Polonia Lidzbark Warmiński
Fortuna Wygryny - DKS Dobre Miasto
Stomilowcy Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny
Pisa Barczewo - Leśnik Nowe Ramuki
Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol
Orlęta Reszel - Granica Bezledy
Kolejka 15 - 29 października
Granica Bezledy - GKS Stawiguda
Łyna Sępopol - Orlęta Reszel
Leśnik Nowe Ramuki - Victoria Bartoszyce
Orzeł Janowiec Kościelny - Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto - Stomilowcy Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Fortuna Wygryny
Mazur Pisz - Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Kolejka 16
GKS Stawiguda - Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek - Omulew Wielbark
Mazur Pisz - Fortuna Wygryny
Polonia Lidzbark Warmiński - Stomilowcy Olsztyn
DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
Orzeł Janowiec Kościelny - Victoria Bartoszyce
Leśnik Nowe Ramuki - Orlęta Reszel
Łyna Sępopol - Granica Bezledy
Kolejka 17
Łyna Sępopol - GKS Stawiguda
Granica Bezledy - Leśnik Nowe Ramuki
Orlęta Reszel - Orzeł Janowiec Kościelny
Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński
Stomilowcy Olsztyn - Mazur Pisz
Fortuna Wygryny - Olimpia Olsztynek
Omulew Wielbark - Znicz Biała Piska
Kolejka 18
GKS Stawiguda - Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska - Fortuna Wygryny
Olimpia Olsztynek - Stomilowcy Olsztyn
Mazur Pisz - Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto - Orlęta Reszel
Orzeł Janowiec Kościelny - Granica Bezledy
Leśnik Nowe Ramuki - Łyna Sępopol
Kolejka 19
Leśnik Nowe Ramuki - GKS Stawiguda
Łyna Sępopol - Orzeł Janowiec Kościelny
Granica Bezledy - DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel - Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce - Mazur Pisz
Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek
Stomilowcy Olsztyn - Znicz Biała Piska
Fortuna Wygryny - Omulew Wielbark
Kolejka 20
GKS Stawiguda - Fortuna Wygryny
Omulew Wielbark - Stomilowcy Olsztyn
Znicz Biała Piska - Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek - Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz - Orlęta Reszel
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto - Łyna Sępopol
Orzeł Janowiec Kościelny - Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 21
Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Stawiguda
Leśnik Nowe Ramuki - DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol - Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Bezledy - Mazur Pisz
Orlęta Reszel - Olimpia Olsztynek
Victoria Bartoszyce - Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
Stomilowcy Olsztyn - Fortuna Wygryny
Kolejka 22
GKS Stawiguda - Stomilowcy Olsztyn
Fortuna Wygryny - Pisa Barczewo
Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
Znicz Biała Piska - Orlęta Reszel
Olimpia Olsztynek - Granica Bezledy
Mazur Pisz - Łyna Sępopol
Polonia Lidzbark Warmiński - Leśnik Nowe Ramuki
DKS Dobre Miasto - Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 23
DKS Dobre Miasto - GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Lidzbark Warmiński
Leśnik Nowe Ramuki - Mazur Pisz
Łyna Sępopol - Olimpia Olsztynek
Granica Bezledy - Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel - Omulew Wielbark
Victoria Bartoszyce - Fortuna Wygryny
Pisa Barczewo - Stomilowcy Olsztyn
Kolejka 24
GKS Stawiguda - Pisa Barczewo
Stomilowcy Olsztyn - Victoria Bartoszyce
Fortuna Wygryny - Orlęta Reszel
Omulew Wielbark - Granica Bezledy
Znicz Biała Piska - Łyna Sępopol
Olimpia Olsztynek - Leśnik Nowe Ramuki
Mazur Pisz - Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto
Kolejka 25
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Stawiguda
DKS Dobre Miasto - Mazur Pisz
Orzeł Janowiec Kościelny - Olimpia Olsztynek
Leśnik Nowe Ramuki - Znicz Biała Piska
Łyna Sępopol - Omulew Wielbark
Granica Bezledy - Fortuna Wygryny
Orlęta Reszel - Stomilowcy Olsztyn
Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
Kolejka 26
GKS Stawiguda - Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo - Orlęta Reszel
Stomilowcy Olsztyn - Granica Bezledy
Fortuna Wygryny - Łyna Sępopol
Omulew Wielbark - Leśnik Nowe Ramuki
Znicz Biała Piska - Orzeł Janowiec Kościelny
Olimpia Olsztynek - DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 27
Mazur Pisz - GKS Stawiguda
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia Olsztynek
DKS Dobre Miasto - Znicz Biała Piska
Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark
Leśnik Nowe Ramuki - Fortuna Wygryny
Łyna Sępopol - Stomilowcy Olsztyn
Granica Bezledy - Pisa Barczewo
Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce
Kolejka 28
GKS Stawiguda - Orlęta Reszel
Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Pisa Barczewo - Łyna Sępopol
Stomilowcy Olsztyn - Leśnik Nowe Ramuki
Fortuna Wygryny - Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
Znicz Biała Piska - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - Mazur Pisz
Kolejka 29
Olimpia Olsztynek - GKS Stawiguda
Mazur Pisz - Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński - Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto - Fortuna Wygryny
Orzeł Janowiec Kościelny - Stomilowcy Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki - Pisa Barczewo
Łyna Sępopol - Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy - Orlęta Reszel
Kolejka 30
GKS Stawiguda - Granica Bezledy
Orlęta Reszel - Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce - Leśnik Nowe Ramuki
Pisa Barczewo - Orzeł Janowiec Kościelny
Stomilowcy Olsztyn - DKS Dobre Miasto
Fortuna Wygryny - Polonia Lidzbark Warmiński
Omulew Wielbark - Mazur Pisz
Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
Zapowiada sie ciekawie, awans jest nasz
Ostatnio zmieniony pn 04 sie, 2008 przez MasteR, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- świeżak na forum
- Posty: 4
- Rejestracja: wt 12 sie, 2008
- Lokalizacja: Olsztyn
Piszecie na Frankowskiego ze to po jego podaniu padla bramka a gdzie byla wtedy reszta obraony? Czemu nikt nie napisal ze uratowal wam du...y dwa razy wybijajac pilke z pustej bramki!!!!!!!!! Z tego co ja widzialem na meczu byl w podwojnej roli BRAMKARZA i OBRONCY gdyby nie jego gra to mysle ze ten zenujacy mecz w wykonaniu stomilowcow moglby sie skonczyc okolo 5:0. A wiec nie piszcie takich glupot tylko podziekujcie mu ze takim wynikiem skonczyl sie ten tragiczny mecz.
[ Dodano: Nie 17 Sie, 2008 ]
Kto to jest ten EM on chyba byl na innym meczu bo z tego co ja widzialem to radziwon nie dwa razy nas uratowal tylko powaznie nam zaszkodzil dwokrotnie wychodzac do dosrodkowania nie trafial w pilke i kto wtedy go wyreczal?????????? czemu tego EM nie ujoles w relacji po meczu?????????????????????????????????
A Graczyk robil nam cala gre z przodu jako jedyny potrafil sie utrzymac przy pilce bo reszta wywracala sie o wlasne nogi. Tak wiec jeszce raz apeluje zebyscie nie pisali takich glupich relacji tylko cieszyli sie ze ten mecz skonczyl sie taka porazka. Fakt ze Graczyk mogl strzelic ale czemu tylko jedna sytuacje opisujesz panie "EM" bo co wiecej nie bylo???? to co to za druzyna ze stwarza jedna sytuacje na mecz jak ona ma wygrywac jak strzaly na bramke przeciwnika mozna bylo policzyc na palcach jednej reki a mysle ze bylo ich ok 3. Wiec panie EM prosze nie pisac takich glupich relacji bo gdyby nie graczyk to z przodu nie stworzyli bysmy sytuacji, a gdyby nie Frankowski to mecz nie skonczyl by sie 2:0 tylko 5:0.
[ Dodano: Nie 17 Sie, 2008 ]
Kto to jest ten EM on chyba byl na innym meczu bo z tego co ja widzialem to radziwon nie dwa razy nas uratowal tylko powaznie nam zaszkodzil dwokrotnie wychodzac do dosrodkowania nie trafial w pilke i kto wtedy go wyreczal?????????? czemu tego EM nie ujoles w relacji po meczu?????????????????????????????????
A Graczyk robil nam cala gre z przodu jako jedyny potrafil sie utrzymac przy pilce bo reszta wywracala sie o wlasne nogi. Tak wiec jeszce raz apeluje zebyscie nie pisali takich glupich relacji tylko cieszyli sie ze ten mecz skonczyl sie taka porazka. Fakt ze Graczyk mogl strzelic ale czemu tylko jedna sytuacje opisujesz panie "EM" bo co wiecej nie bylo???? to co to za druzyna ze stwarza jedna sytuacje na mecz jak ona ma wygrywac jak strzaly na bramke przeciwnika mozna bylo policzyc na palcach jednej reki a mysle ze bylo ich ok 3. Wiec panie EM prosze nie pisac takich glupich relacji bo gdyby nie graczyk to z przodu nie stworzyli bysmy sytuacji, a gdyby nie Frankowski to mecz nie skonczyl by sie 2:0 tylko 5:0.
-
- stomil.olsztyn.pl
- Posty: 1606
- Rejestracja: sob 23 sie, 2003
- Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
- Kontakt:
Ciężko jest wychwalać zawodników w przegranym meczu - tym bardziej, że naprawdę nie było za co. Naprawdę nie rozumiem tych płaczów i żalów. Opisałem dwie istotne sytuacje w tym spotkaniu, i co moja wina, że pech chciał, że padło na tych zawodników? Opisałem prawdę bo tak to wyglądało. I przepraszam, że moja relacja jest taka głupia - mam nadzieje, że w następnych spotkaniach będę mógł wynosić pod niebiosa wszystkich graczy naszych drużyn: rezerw czy to pierwszej drużyny. Pozdrawiam i koniec tematu! PRZEGRAŁA WCZORAJ CAŁA DRUŻYNA!leon123 pisze:Kto to jest ten EM
-
- jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
- Posty: 202
- Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Byl bledny, juz poprawili ... a szkoda bo cieszylem sie przez pol godziny a tu sie okazuje ze porazka ...Kamas pisze:To na głównej stronie jest błedny wynik...pablito pisze:Stomilowcy przegrali a nie wygrali 2:3Kamas pisze:Stomilowcy-Warmia 3-2
Ostatnio zmieniony ndz 24 sie, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 1 raz.
- Piki
- stara się chodzić na wszystkie mecze
- Posty: 88
- Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
- Lokalizacja: Zatorze
W pierwszej polowie Stomilowcy grali naprawde bardzo dobra pilke , dokladne podania - zgrywane akcje natomiast w 2 cos sie sypnelo , nie bylo juz takiej pilki jak w poprzedniej polowie , ogolnie Grabowski - nie nadaje sie nawet na okregowke (wiecej gada a malo robi) , Graczyk - slabo (zreszta ja nie pawam sympatia do tego pilkarza), Radziwon bardzo slaby bramkarz jest niepewny w tym meczu wytkne mu bramke 2:3 wpadla z jego winy gdyz nie zlapal dobrze pilki. Duzym wzmocnieniem jest napastnik niedawno sprowadzony do klubu z tego co sie orientuje z Dobrego Miasta. Ogolnie patrzac na gre obu zespolow to Stomilowcy powinni ze stadionu na Sybirakow wyciagnac 3 pkt , ale jak wiemy licza sie strzelone bramki. To tyle...
Ostatnio zmieniony ndz 24 sie, 2008 przez Piki, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
- Posty: 307
- Rejestracja: pn 14 sie, 2006
- Lokalizacja: Olsztyn
- Kontakt:
CZARO pisze:Czy wszystko co złe w 0ksie to ten Grabowski.Mlody człowieku? Czy tak zarabiasz na
życie pisząc te brednie.Jedź do Holandii tam eutanazja jest gratis.Pozdrowienia dla
prawdziwych KIBICÓW. olsztyniak
Grabowski:
Jeziorak (0:1) - 90 minut, zawala bramkę
Sandecja (0:1) - 90 minut, współwinny przy bramce
Start (0:2) - 25 minut, czerwona kartka, osłabia zespół na samym początku meczu; faul taktyczny
Kotwica (0:3) - 90 minut, zawala przynajmniej jednego gola
Krytyka sprawiedliwa, a Ty w trzech postach (czyli we wszystkich) bronisz Grabowskiego przed atakami, niesłusznie. Oczekiwania były większe, ochy i achy, jaki to on nie jest doświadczony, gdzie nie grał, itd., a teraz ląduje w okręgówce, bo nie mieści się w kadrze meczowej pierwszego zespołu. W porównaniu do innych stoperów: Witkowskiego, Kopruckiego czy Frankowskiego wypada najgorzej.
Jeżeli masz z jeden sensowny kontrargument, poparty najlepiej poczynaniami Grabowskiego, to go przedstaw, bo niektórzy są tak ślepi, że nie dostrzegają fantastycznej gry Grabowskiego w pierwszej jak i drugiej drużynie.