Nowe propozycje

Wasze komentarze, wskazówki i propozycje

Moderatorzy: zicoo, Emilozo

Has
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: sob 18 wrz, 2004

Re: Nowe propozycje

Post autor: Has » pn 30 lip, 2012

Kamas pisze:Czy jest taka możliwość, aby przeprowadzić u nas po raz pierwszy internetowy przekaz meczu na żywo?
Jak ktos jest ogarnięty w temacie mogłby takie coś zorganizować, a przede wszystkim co jest potrzebne aby to fizycznie wypaliło.
Nie każdy może ogladać mecze na żywo i myśle ze jak inni w niższych ligach moga (czyt. Świt Nowy Dwór ) to my również.
amatorsko może by wystarczył mocny laptop(przetwarza obraz z kamery), szybki bezprzewodowy internet(przesyłamy obraz w czasie rzeczywistym na docelową stronę internetową) i dobra kamera(jakość obrazu i możliwość podłączenia do lapka). od niczego takiego niestety nie mam dostępu :(

malolat
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 14 kwie, 2011
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Re: Nowe propozycje

Post autor: malolat » wt 31 lip, 2012

Zapewne musi być bardzo dobre łącze internetowe, kamera przyzwoita i ogarnięty odtwarzacz na stronie.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Nowe propozycje

Post autor: Emilozo » wt 31 lip, 2012

W tym roku prawa do transmisji ma Orange ;) Tak, więc temat nieaktualny.

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Re: Nowe propozycje

Post autor: SNICKERS » wt 31 lip, 2012

Znaczy to, że nawet ani ani tyci tyci nawet na próbe nie możemy zrobić transmisji internetowej ?

Booo.. tu przykład - mam taki sprzęt ( laptop, kable, kamera, statyw ) oraz znam prostote obsługi strony videosteam.pl przez która nawet laik puści mecz :) Oczywiście bez komentarza tylko odgłosy trybuny :) To jest Panowie prostsze niż się Wam wydaje, tylko zmartwiłeś mnie tymi prawami Orange.

Awatar użytkownika
R Ö B Ê R Ť
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowe propozycje

Post autor: R Ö B Ê R Ť » wt 31 lip, 2012

Nie jestem pewny na 100 % ale wydaje mi się,że Orange Sport wykupiło prawo do transmisji TV I ligi w sezonie 2012/2013.To na PP mają razem z TVN Turbo wyłączność na transmisje TV ,retransmisje ,transmisje internetowe oraz na urządzenia mobilne.Canal + i Polsat mają wyłączność na E-klasę ,z tym że Polsat na zasadzie sublicencji.Jeżeli się nie mylę to można by przeprowadzić jakąś tam relację z kilku spotkań.W takim wypadku komentator również się znajdzie :)

kredek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: sob 23 lip, 2011

Re: Nowe propozycje

Post autor: kredek » ndz 05 sie, 2012

W prawie każdym ekstraklasowym klubie kibice robią filmiki po każdym meczu, które pokazują jak dopingowali oraz przygotowane przez nich oprawy. Myślę, że jest to dobry sposób na pokazanie się szerszej publiczności, że Stomil nie zniknął i ma się dobrze.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Nowe propozycje

Post autor: Emilozo » ndz 05 sie, 2012

Jest osoba, która się w tym temacie zadeklarowała. Zobaczymy jak się wdroży.

ODPOWIEDZ